Asprilla da gitti!

Bursaspor ile ismi uzun süre anılan Danilo Moreno Asprilla Suudi Arabistan Takımı Al-Feiha’ya transfer oldu.

Bir çok kez Bursaspor’un transfer gündemine gelen ancak daha sonra Paul Le Guen’in istemediği belirtilen Kolombiyalı kanat oyuncusu Danilo Moreno Asprilla Katar takımı Al-Ain ile olan sözleşmesini uzattı. Ardından kiralık olarak Al-Feiha’ya transfer olan Asprilla 1 sene Suudi Arabistan Takımının formasını giyecek.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

    bu taraftar yorumlarda yapılan ironiyi anlayacak zeka seviyesine daha erişemedi hikmet, fani dünya eksisyle artısıyla yaşıyacaz onlarda canlı, onlarda insan hoşgörülü olacaz

 1. Sevgili Admin,
  Hergün transfer varmı diye bakmaktan bıktık artık .
  Bari Bursaya gelen turistlerden birine formayı giydirip , İş imzaya kaldı diye haber yapın da , biraz ümitlenelim :). Sonra hanımı istemedi falan filan uydurun birşeyler.

  14
 2. Başkan maliyet li oyuncu istiyosan ben geleyim 3000tl ver bursaspor aşkıyla oynuyalım :)) menejerimde yok eş çocuktan yana sıkıntıda yok yalan haberde değil bu hiç yoksa transfer yaptım dersin ??

  11
 3. Sorun gelip gelmemesi degil, sorun üçüncü sınıf topçuların bile bize gelmek istememesi,,,,, büyük BURSASPOR’u ba hala düşüren yönetim defolup gidin artık

  8
  1
 4. 1. Harun 2. Transfer 3. Aziz Behic 4. Ekong 5. Titi. 6. Transfer 7. Volkan Şen 8. Badu 9. Stancu 10. Batalla 11. Kayode…. Göze epey hoş geliyor…. Ancak, yerli oyuncu kalitemizi arttirmaliyiz.. 12. Muhammed 13. Baris 14. Ertugrul 15. Onur 16. Pascal 17. Jorquera 18. Kubilay 19. D.Accam 20. Furkan Soyalp 21.Berat 22. Ataberk 23. Rüstü Hanli 24. Emre Tasdemir 25. Yusuf Abdullah….,.

  7
  4
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   bilader ne içiyonuz akü suyumu klima suyumu anlamadım transferi bitirmişsin yedekleri soralamışsın ne güzel hayallere dalmışsın benim bir lafın vardır. hayal ile ilgili

 5. İşi bilmeyen çavuşlar döner kicini avuçlar
  Böyle basiretsiz bir yönetim böyle isbilmez insanlar topluluğu. Yarabbim nasıl sınıyorsun bizi
  Nasıl bir imtihandir

 6. Delarge ve Asprilla gelmesin diyen taraftar tüm sezon kanatlarda Joshua John , Kubilay Kanatsızkuş ve Deniz Yılmazı izledi . KOMİKSİNİZ !

  4
  1
 7. VOLKAN ŞEN. olayı tamanen hedef şaşırt macadır..TRANSFER gündemini tartışmalı başka bir boyuta çekip zaman kazanma amaçlıdır..PARA bitmiş tir..başkanın sürekli bek gör..ortaya BALON yap. bekle..acil para gelmez ise..transferde yok.

 8. Beyler bursa gercekten uyuyor. Adam geldi defansa yakin koruma gibi adamlari aldi 2 adamla şampiyon olacağımız söylüyor .
  Sanki Bursa taraftarı olarak bizde inandik dimi arkadaş lar!!!!!!!!!!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu