Artık ben de para veremem!

Bursaspor Başkanı Ali Ay OLAY TV'nin ekran klasiği FİNAL'in konuğu oldu.

Bursaspor‘a maddi destek sağlamaktan başka çaresinin olmadığını ifade eden Ay, ‘Para vermeseydim Bursaspor daha kötü yerde olurdu. İnsanlar umutla yaşar biz de umutla yaşıyoruz. Şirketimi de riske attım sonuçta. O kadar zengin değilim ama yapılacak başka bir şey yoktu. Artık verecek durumda değilim çünkü şirketimden de kırmızı kartı gösterdiler. Yönetimimizden 2-3 kişiden de destek alıyoruz ama onlarınkini kısa sürede geri veriyoruz‘ dedi.

Projeler için uğraşıyoruz

Kendir Yaylası’yla ilgili gelişmeler olduğunu belirten Başkan Ay, “Zemin çalışmaları yapıldı. Çok büyük bir proje. Pazarlık aşamasındayız. 265 bin metrekarelik bir alan. Konaklama olacak. Bursaspor’a iyi bir kalıcı gelir olacak. Onun için uğraşıyoruz. Gököz gerçekleşmedi. Çünkü elimizde bir arsa var. Özlüce’nin taşınması için de ilk önce üzerimize almalıyız. Belediye bize kiralamış burayı. Başbakan yardımcımız ve Maliye bakanımızla belki gelecek hafta görüşeceğiz” ifadelerini kullandı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ülkedeki kulüplerin bir çoğu böyle insaat, benzinlik, hayır kurumu gibi isliyor ve bu benim canımı yakıyor. Başka bir cıkıs yolu olmalı dünyadaki tüm kulüpler böyle olamaz.

    15
  2. Futbolda en büyük proje basarili scouting demektir.
    verirsin patlamaya hazir oyuncuya 1-2 milyon euro cikarirsin vitrine oynatirsin iki sezon sonra satarsin 5-10 milyona.
    Biz ne yapiyoruz ? belediyeden arsa vermesini onlari büyük fiyatlara satmamizi bekliyoruz. Futbol kulübüyüz biz Insaat Emlak is alani degil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu