Artık oyuncaklar da yeşil beyaz!

Geçen sezon şampiyon olarak büyük bir başarıya imza atan, bu sezon da ligi 3’ncü bitirerek kulüp tarihinin ikinci en büyük başarısına imza atan Bursaspor, lisanslı oyuncaklarla minik timsahların eğlencesi oluyor.

 

Bir süre önce üretimine başlanan akülü araba, akülü atv, scooter, bisiklet ve çalışma masaları Bursastore mağazaları ve Güney Marmara'nın en büyük oyuncakçısı olan Yağmur Oyuncak mağazalarında satışa sunuldu.

 

Yağmur Oyuncak firma yetkilisi Nurettin Turgut: "Oyuncaklar çocukların dünyasıdır. Çocuklarımıza Bursa'yı ve Bursaspor'u sevdirmek için lisanslı Bursaspor oyuncakları üretmeye karar verdik. En üstün kalitede yaptığımız üretimle minik timsahların yeni sevgilisi olacak oyuncaklar bugün itibariyle mağazamızda satışa sunulmuştur. Çok yakında onlarca yeni çeşit lisanslı oyuncakla minik timsahlarımızın dünyasını renklendirmeye devam edeceğiz. Bursasporlu ebeveynler ürünlere mağazamızdan, seçkin oyuncak satış merkezlerinden ve Bursastore mağazalarından ulaşabilirler. Ayrıca internet üzerinden www.hemenoyuncak.com ve www.akuluarabapazari.com adreslerinden online olarak inceleme ve satın alma fırsatı bulabilirler." dedi.

 

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu