Artık bıktım!

Ulusal basında birçok demeci çıkan Sercan Yıldırım, uzun bir aranın ardından ilk kez ve sadece Bursa hakimiyet'e konuştu. Transfer haberlerine tepki gösteren Sercan, menajeri Hüseyin Ok'un açıklamalarının aksine hiçbir takıma gitmek için görüşme yapmadığını ve Bursaspor'da kalmak istediğini söyledi. Haberlerle hiç ilgilenmediğini ve artık transfer spekülasyonlarından bıktığını söyleyen genç oyuncu, "Artık bıktım… Ben Bursaspor'da kalmak ve kulübüme hizmet etmek istiyorum. Ama her gün bir transfer haberi çıkıyor" dedi. SÖZLERİM ÇARPITILDI

Fatih Terim ile ilgili sözlerinin de çarpıtıldığını belirten Sercan Yıldırım; "Beni ilk kez milli takıma alan kişi Fatih Terim'dir… 'Onun olduğu her yerde oynarım' dedim, 'Galatasaray'a gitmek istiyor' dediler. Halbuki ben Fatih Terim'e olan saygımı söylemiştim. Fatih Terim Mersin İdman Yurdu ya da bir başka takımda olsun yine giderim. Bu söylediğim sadece hocama karşı olan güvenimi anlatmaktı. Fakat bu da çarpıtıldı. Yoksa ben Bursaspor'un futbolcusuyum. Bir başka takım ile ilgili konuşmam etik olmaz" ifadesini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu