Arjantin Milli Takımı’nda Belluschi sürprizi!

Arjantin Milli Takımı Teknik Direktörü Edgardo Bauza tarafından son dönemdeki performansı ile takip edilen Belluschi için şimdiki takımı San Lorenzo taraftarı tecrübeli oyuncunun yeniden Arjantin forması giymesi için yetkililere çağrı yapmıştı.

Yapılan çağrıdan Edgardo Bauza’ya seslenen taraftarlar “Belluschi milli takımı hak ediyor. Onun muhteşem performansıyla milli takımda uzun yıllar sonra yeniden forma giymesini bekliyoruz. Kendisi gerçek bir Arjantinli ev milli duyguları yürekten hissediyor” diyerek tecrübeli yıldıza destek verdiler.

Cuma günü deplasmanda Peru ile karşılaşacak olan Arjantin Milli Takımı’nda hafif sakatlıkları bulunan Guido Pizarro ve Matias Kranevitter’in iyileşmemesi durumunda Belluschi milli takıma çağırılacak.

Teknik direktör Edgardo Bauza, Fernando Belluschi’yi arayarak “ Milli maçlar için lige ara verildi. Küçük bir tatile çıkma gibi bir düşüncen olmasın. İki sakat oyuncum var ve ikisinin de oynayamaması gibi bir durumda seni çağıracağım” dediği gelen bilgiler arasında. 

Arjantin basınına konuşan Belluschi ise ”Milli takıma gidebilmek için gol atmıyorum ancak milli takıma çağrılma ihtimalim bile heyecan veriyor. Şu anda iyi bir düzeyde olduğumu biliyorum. Milli takımda şans bulabilmek için çok çalışmaya devam edeceğim.” dedi.

Bursa.com 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu