Arena için yeni pazarlık

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından aylık 60 bin TL bedel karşılığında 10 yıllığına kullanım hakkı Bursaspor’a devredilen Timsah Arena konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bursaspor yönetiminin İstanbul merkezli bir finans kuruluşuyla anlaşma zemini aradığı iddia edildi. Finans kuruluşunun yetkililerinin geçtiğimiz günlerde Özlüce Tesisleri’nde Bursaspor yönetimi ve profesyonelleriyle masaya oturduğu, heyetin ayrıca Timsah Arena’da da incelemelerde bulunarak bir rapor hazırladığı öğrenildi. 

  ÖN ÖDEME 10 MİLYON TL   Timsah Arena’nın localarının satışı, ticari alanlarının kiralanması ve hem stat hem de kapıların isim hakkının pazarlanması konusunda İstanbul merkezli finans kuruluşuyla görüşmelerini sürdüren Bursaspor yönetiminin işi bir noktaya kadar getirdiği ifade edildi. Finans kuruluşunun Bursaspor’dan bu hizmet karşılığında Timsah Arena’nın cirosundan pay istediği belirtiliyor. Bursaspor yönetiminin de sözleşmeye kredi kullanım maddesini koydurmak istediği ve ön ödeme olarak da 10 milyon TL talep ettiği gelen bilgiler arasında..    Bursa Hakimiyet   Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu