Arena 20 Mayıs’ta açılsın

Bursa'nın en büyük değerlerinden birisinin de Bursaspor olduğuna dikkat çeken Arınç, “Bursasopr'un başarısı hepimizin başarısıdır. Süper lig şampiyonluğu kazanmış Bursaspor'un başarılarını her zaman alkışlamak isteriz.

Büyükşehir Belediyesi, dünyada taktir edilen bir büyük projeyi gerçekleştiriyor. Şimdilik ismi Büyükşehir Stadyumu olan 42 bin seyirci kapasiteli, dünyanın ilk 10 statları içerisinde bir stat. 2011 yılında temeli atıldı. Haziran ayında açılacak.

7 Haziran'da seçim var. 10 gün önce siyasi yasaklar başlar. Siyasi yasaklar başlarsa açılışı yapamayız. Allah kısmet ederse, en geç 20 Mayıs'ta açalım. 4 nala çalışsınlar, gece gündüz. Bu stadı açalım. Real Madrid gelecek stadın açılışında maç yapacak diyor. Real Madrid gelsin, Bursaspor ile maçını yapsın. 2-0 mağlup kendilerini buradan uğurlayalım inşallah. Allah Şenol Güneş hocaya yardım etsin. Bir de onları golle uğurlarsak büyükşehir stadını tam açmış olacağız” diyerek, stadı siyasi yasaklara girmeden açacaklarını anlattı.

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu