Ardiles’e yönetici şakası

Yıllar önce Van deplasmanı na giden Yeşil Beyazlı kafileyi taşıyan uçağa kaçak bindikten sonra uçaktan inince, “ben uçağa bomba koydum ihbarı yapan Bursaspor’un efsane amigosu Ardiles’e” Sivas deplasmanından dönüşte Sivas Nuri Demirağ havaalanında Bursaspor yöneticileri uçakta yer yok diyerek şaka yaptılar.  

Yeşil Beyazlı takımın futbol şube sorumlusu Erkan Kamat ve yönetici İrfan Koç, Bursaspor’un deplasman da Sivasspor’la yaptığı maç sonunda gizlice havaalanına gelen Ardiles’e “ uçak dolu sana yer kalmadı” deyince amigo Ardiles adeta şok geçirdi. Ne yapacağını şaşıran Ardiles, “38 yıllık amigoya bu yapılırmı ben bunu hak etmiyorum” ifadelerinin ardından Kamat, sen Ertuğrul hocaya teşekkür et sana uçakta o yer ayarladı deyince, Ardiles Teknik direktör Sağlam’ın yanına giderek teşekkür etti. Ardiles kendisine böyle bir şakanın yapılmış olmasına şöyle açıklık getirdi. “1994 senesinde Van deplasmanı na giderken İstanbul Yeşilköy havaalanından uçağa kaçak binmiştim, fark edilince beni uçaktan indirdiler. Bende güvenlik görevlilerine beni Uçaktan indirdiniz ama uçakta bomba var dedim. Van uçağı 1 saat geç kalktı. Bursaspor İngiltere’ye giderken de uçağa kaçak bindiğim fark edilmişti herhalde benden bu yaptıklarımın intikamını bana şaka yaparak aldılar” dedi.

 

Rotahaber

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu