Arda Vekiloğlu “Süper Lig’e direkt çıkmak bizim elimizde”

Bursaspor Koçu Arda Vekiloğlu son haftalarda yakaladıkları çizgiyi sürdürmeleri gerektiğini belirtip, "Hiçbir maçın garanti olmadığı bu ligde her an işinize konsantre olmak durumundasınız." dedi.

Arda Vekiloğlu şöyle konuştu: “Sakatların iyileşmesi, tam kadro olarak sahaya çıkma imkanı bulmamız ve oyuncuların belli bir formu yakalaması oyunu olumlu şekilde etkiledi. Hem antrenmanda, hem maçta enerji olarak iyi durumdayız ve buna bağlı olarak da özellikle savunma tarafında sağlam duruyoruz. Bu standardın altına düşmeden devam etmeliyiz.

Bu ligde herkes herkesi yenebilir, her takımın kaybı olabilir. Şu an için direkt çıkabilmek kendi elimizde. Kırılma maçlarını da kazanırsak ligi birinci bitiririz.

En büyük gücü ise taraftarımızdan alıyoruz. Deplasmanda da yanımızda olan taraftarımız, bizim performansımızla birlikte sürekli artıyor.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. iyi bir oyun sergilemiyoruz ligin üstünde yer alan ormanspor ve düzcebelediyeye çok kolay şekilde direnemeden yenildik karesi maçı da böyle olursa çıkma hayalleri kurmayalım

    31
  2. Super lige ciksak bile bursaspor ligden cekilecektir. Zaten kulüpte borc girtlaga kadar super ligde kalmak için en 3 milyon euro para lazim. Baskan bu yil 2.5 milyon tl zar zor verdi. Basketbol ulkemizde cok izlenmedigi icin sponsor dahi bulunamiyor. O yuzen kapatin gitsin seneye cekilecegimiz kesin.

    5
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu