Arayıştayız!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Transferde ses yok ama Afyonkarahisar ve Özlüce’de bir hareketlilik var

Yeşil beyazlı takımın Altay karşısındaki performansı nasıldı? Samet Aybaba, kaptanlık için kimleri düşünüyor? Transferdeki son durum ne? Amatör şubelerle ilgili ne gibi sürprizler var?

Yönetim, gelir getirmesi için hangi iş sahasına adım atmaya hazırlanıyor? Hepsi ve daha fazlası bu sayfada…

Önce maçla başlayalım;

İlkyarı değil ama ikinci yarıdaki oyun fena değildi… Daha fazla hücumu düşündü Bursaspor… Neticede bir gol attı.. İleri uçtaki futbolcu kalitesi iyi olsa daha zevkli bir mücadele olurdu.

Çünkü, Altay geride çok boşuk bıraktı ama Onur, Ozan Can, Alper Ademoğlu, Berat onları değerlendirecek düzeyde değildi…

Samet Aybaba, 16 yaşındaki Muhammed Emin’i kazanmakta ısrarlı… Muhammed de ona karşılık veriyor… Savunmada adam yokluğundan Barış Yardımcı stoper oynadı.

Bunun dezavantajını da zaman zaman yaşadı Bursaspor. Aytaç’ın agresiflği bana Kritalı dönemi hatırlattı. Yalnız Aytaç’ın oyun bilgisi ve katkısı fazla.

Oyuncuları değerlendirmek için erken olduğunu düşünüyorum fakat, Kubilay’ın toparlama şansının zor olduğunu söyleyebilirim. Başka bir takıma gitmeyi bence şimdiden düşünmeli.

Bu arada, maç öncesi iki usta teknik adamla sohbet ettik; Samet Aybaba ve Giray Bulak’la… Dünya Kupası, takımların son durumu, futbolcular, hazırlık dönemi, hakemler, VAR sistemi gibi hemen hemen her konu vardı… Giray hocayı, SPOR EXTRA’da ağırlayacağız cuma akşamı bilginiz olsun…

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. ALPER ADEMOĞLU VE OZANCAN KÖKCÜ YAŞINA GÖRE ÇOK YETENEKLİ OYUNCULAR HEMEN DOĞRAMIŞŞSIN KARDEŞ ATANASOV DAHA 18 YAŞINDA … SERCANIN VE YUSUFUN MALİYETİNİN ÇEĞREĞİ BİLE DEĞİL ÇOCUK NE YAPSIN .. ZAMANLA OLACAK

    31

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu