Arapsaçına döndü

Uram, 'Türkiye'de pek çok kulüp onun yeni yazgısı olabilir. Bursaspor'da da çok mutlu. Herkes Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyor. Biz görüşmeye açığız. Sezon bitsin her şey netleşir' diye konuştu. 

Sezon sonunda kiralık sözleşmesi sona erecek olan Jose Fernandao'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Opsiyon hakkı yeşil beyazlı kulüpte olan Brezilyalı oyuncu için menajeri Eduardo Uram, dün kafa karıştıran açıklamalar yaptı. Fernandao'nun öncelikle Türkiye'den ayrılmak istemediğini belirten Uram 'O şu anda transferi düşünmüyor. Sadece iyi futbol oynamak ve takımına yardımcı olmak istiyor. Bursaspor'da kiralık olarak oynuyor. Sezon sonunda kulübü Atletico Paranaense ile de oturup konuşacağız. Ama şunu size net olarak söyleyebilirim; Fernandao, Türkiye'de futbol oynamak istiyor.' dedi. 

GÖRÜŞMEYE AÇIĞIZ

Her kulüple görüşmeye açık olduklarını ifade eden Uram 'Türkiye'de pek çok kulüp onun yeni yazgısı olabilir. Bursaspor'da da çok mutlu. Kulübüne büyük bir saygısı var. Ancak profesyonel dünyadayız ve sezon sonunda elbette en iyisini seçmek için uğraşacağız. Herkes Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyor. Biz görüşmeye açığız. Sezon bitsin her şey netleşir' ifadelerini kullandı. Fernandao'nun şu anda sadece Bursaspor'da sezonu en iyi şekilde tamamlamak hedefine konsantre olduğunu belirten Eduardo Uram şöyle konuştu: 

SEZON BİR BİTSİN

'Fenerbahçe ile ön anlaşma yaptığımız konuşuluyor. Bu sadece bir spekülasyon. Şu anda hiç bir kulüple bir ön anlaşma yapmadık. Diğer konularda yorum yapmak istemiyorum. Henüz bunları konuşmak için çok erken. Sezon bitsin ne olacağını göreceğiz. Sezon sonunda bahsedilen saygıdeğer kulüpler oyuncum için çok önemli opsiyonlar. Ve Fernandao, futbol hayatını Türkiye'de sürdürmek istiyor' Bu arada Bursaspor yönetiminin, Brezilyalı golcü için temaslarını hızlandırdığı ve menajer Uram'ı Bursa'ya davet ettiği öğrenildi. 

 

Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu