Arada tam 21 yaş var!

Bursaspor'un şu andaki en genç ismi Ertuğrul Kurtuluş. Takım kaptanı Selçuk Şahin ile genç kramponun arasındaki yaş farkı dikkati çekecek nitelikte.

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez‘in isteği ile Side kampı sonrası yeniden A Takım‘la antrenmanlara çıkmaya başlayan Ertuğrul Kurtuluş Yeşil Beyazlılar‘da en genç isim konumunda. 22 Ağustos 2002‘de dünyaya gelen Ertuğrul, teknik direktörü Üzülmez‘e kendisini göstermeye çalışırken, antrenmanlarda da ilginç görüntüler ortaya çıkıyor.

İSTANBULSPOR’DA OYNUYORDU

Bir pozisyonda Selçuk Şahin‘le Ertuğrul Kurtuluş ikili mücadelede karşı karşıya geldi. 39 yaşındaki Selçuk Şahin ile 17 yaşındaki Ertuğrul’un rekabetinde ortaya çıkan yaş farkı dikkati çekti. Selçuk Şahin, Ertuğrul Kurtuluş‘tan tam 21 yıl 6 ay 22 gün büyük. Selçuk Şahin, Ertuğrul Kurtuluş dünyaya geldiğinde İstanbulspor‘da ikinci sezonunu geçiriyordu.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Güzel kadınlar yaşlanmaya başlayıp 40 yaşına geldikten sonra takvimi kitlerler ve kim sorsa 39 yaşındayım derler. 45 yaşındaki kadına sorsan bile alacağın cevap 39’dur. Asla 40 demez. Bu Selçuk’ta öyle. Kendini 39’a bağladı. Bu formülle 3-4 sene daha oynar heralde. Şu anda kendisi zaten 40 yaşında. Ama seneye sor gene 39 diycek.

    2
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu