Aptal değilim!

Ali Ay yaptığı açıklamada “Şuan ki ortamda ve şartlarda kongre yapacak kadar aptal değilim” dedi.

“KONGRE OLMAYACAK!”

Ali Ay konuşmasının devamında “Geldiğimizden bugüne kadar 50 milyon liraya yakın borcu azalttık. Bu kadar kısa sürede bunu başarmak çok önemli. Mali açıdan işler yoluna girmeye başlamışken kongre yapacak değilim.

Tekrar ediyorum şu anki şartlarda böyle bir düşüncem yok. Divan Kurulunda tüm rakamları açıklayacağız. Camiayı desteğe çağırmaya devam ediyoruz. Güçlü bir şehrimiz var. Bu gücü kulübümüze yansıtmalıyız. Buna da iş adamlarımız öncülük etmeli.”

“LOCA FİYATLARINI DÜŞÜRECEĞİZ”

“Daha önce söz verdiğimiz gibi loca fiyatlarını indireceğiz. Tabi ki daha önce loca alanların da hakları korunacak. Öğrencisinden işadamına kadar tüm taraftarlarımızın kulübe manevi desteğini hissediyoruz. Bunun maddi kısmını artırabilirsek kulübümüz başarıdan başarıya koşar.”

“BU KADROYA GÜVENİN”

“Şuan 90 milyona yakın bir bütçemiz var. Bütçeyi transferde aşmadık. Gelirlerimiz arttıkça taraftarlarımızın beklentilerine daha çok cevap vereceğiz. Ama şuna emin olsunlar ve bu yıl ki kadroya güvensinler.

“FENERBAHÇE MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Bu kadro başarılı olacak. Bize bunun sözünü verdiler Fenerbahçe ile Kadıköy’de ilk defa oynamıyoruz. Çekinecek bir şeyimiz yok. Kazanmak istiyoruz. Bunun için çocukların ellerinden geleni yapacağından eminim” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu