Antrenmanlara alınmayacak!

Bursaspor’da yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen isimlerden biri de kaleci Mert Günok…

Geçen sezon büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen beklentileri karşılayamayan ve son dönemde yedek kulübesine çekilen tecrübeli file bekçisi’nden yönetim kendisine kulüp bulmasını istemişti. Düne kadar yeşil beyazlı kulübe ismi birçok Süper Lig kulübüyle anılan Mert’le ilgili ulaşmış bir teklif bulunmadığı öğrenildi. 

ANTRENMANLARA ALINMAYACAK

Ali Ay yönetimi, yeni sezonda 750 bin Euro garanti, maç başlarıyla birlikte yaklaşık 1 milyon Euro kazanacak olan Mert’i kesinlikle takımda tutmama kararı aldı. 

27 yaşındaki eldiven gitmemek için direnirse eğer 8 Temmuz’da başlayacak olan yeni sezon hazırlıklarına alınmayacak. Yönetimin, tecrübeli eldivenin menejerenin işi yokuşa sürme eğilimlerine de fazla aldırış etmediği belirtildi. 

İŞTE İKİ ADAY

Bursaspor’un kaleci konusunda B planı ise hazır. Harun Tekin ve genç Muhammed Şengezer ikilisinin yanına maliyeti ucuz bir kaleci almak isteyen yeşil beyazlıların, Eskişehirspor’dan Ali Şaşal Vural ve Mersin İdmanyurdun’dan  Muammer Zülfikar Yıldırım üzerinde durduğu belirtildi. Yeşil beyazlıların her iki kaleciyle de irtibabat halinde olduğu belirtildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı