Antep’te sıcak karşılama

Gaziantep'e gelen Bursasporlu taraftarlar 'Gençlik 27' taraftar grubu tarafından sıcak karşılandı. Bursasporlu taraftarlara akşam yemeği verildi.

Gaziantep Kamil Ocak Stadı'nda oynanacak olay Gazinatepspor – Bursaspor maçı öncesi her iki takım taraftarı samimi görüntüler verdi. Bursasporlu taraftarları stadyum önünde karşılayan 'Gençlik 27' taraftar grubu Anadolu kulüpleri için birlik ve beraberlik mesajları verdi. Gençlik 27 Taraftar Grubu Başkanı Hasan Günaslan Bursaspor taraftarları tarafından sıcak karşılandıklarını ifade ederek, "Önceki yıllarda Bursaspor taraftarları bizlere her zaman yakın ilgi göstermiştir.

 

Bizlerde burada onları aynı güzellikte ağırlamaya çalışıyoruz. Zaten örf ve adetlerimizde bunu gerektiriyor. Bu saygı sevgi ve kardeşliğin her zaman devam edeceğine inanıyoruz. Geçen yıl Bursaspor'un şampiyonluğu hepimizi sevindirdi. Bunun devamının gelmesi için bütün Anadolu takımlarının birbirleriyle karşılıklı olarak daha çok yakınlaşması gerekiyor. Birlik ve beraberlikle başarı gelir" dedi.

Bursasporlu taraftar Tarık Tarım ise Gaziantep'teki sıcak ilgiden dolayı memnun olduklarını belirterek, "Yıllardır Gaziantepsporla karşılıklı olarak sıcak bir ilgi doğmuştur. Geçen sezonki şampiyonluğumuzu bu yıl ya da gelecek senelerde Gaziantepspor'un da yaşamasını ümit ediyoruz. Çünkü bu potansiyel Gaziantepspor'da var olduğuna inanıyorum. Özlenen başarı mutlaka gelecektir. Bizim için bugünkü sonuç hiç önemli değil. Bugün burada dostluk ve kardeşliğin kazanacağına inanıyoruz. Yensek yenilsek biz bu renklerin aşığız" diye konuştu.

Daha sonra 'Gençlik 27' taraftar grubunun ikramları Bursasporlu taraftarlara sunuldu. Akşam yemeği yiyen Bursasporlu taraftarlar daha sonra Gazinatepsporlu taraftarlarla hep birlikte Anadolu takımları adına tezahürat yaptı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu