Antalyaspor’dan Bursaspor’a para + oyuncu teklifi

Bursaspor'un Antalyaspor'dan istediği Mert Yılmaz için karşı bir teklif geldi.

Adnan Batır‘ın haberi şöyle “Bursaspor‘un Antalyaspor‘dan istediği sağ bek oyuncusu Mert Yılmaz için karşı teklif geldi. Mert‘in karşılığında Batuhan Kör‘ü isteyen Akdeniz ekibi 500 bin euro ödeyebileceğini yeşil-beyazlılara iletti. Karşılığında ise Mert‘i bonservisi ile Bursaspor’a verebileceğini belirtti.”

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraftarın yeteneksiz ilan ettiği her futbolcumuza teklifler oluyor ilginç.kalan yeteneksiz çöp ilan edilip ıslıklanırken gidende hain ilan ediliyor.şampiyon kadroyu Samet kurdu beğenmedik Ertuğrul şampiyon yaptı beğenmedik Mustafa herkesin düşecek dediği kadroyla başarılı oldu yetersiz bulduk Şenol Bursanın görüp görebileceği en iyi hücum futbolunu oynattı begenmedik.biz bunlardan dolayı düştük bunlardan dolayı çıkamayacağız.bizden giden her futbolcu gittiği yerlerde parladı.hala kaptan ibrahim taş gibi topp oynuyor.eyüpte bekiri gördüm iyiydi.bunlar çöp denilenlerin bazıları.otobüs basıldı futbolculara dayak atıldı.çalan çırpan alkışlandı.a başkanına destek veren sahip çıktı b başkanına destek veren eleştirdi.oysa üç kuruşluk çorba yüzünden milyonlarca euro transfer parası hortumlandı.şimfi solunum cihazına bağlıyız ama onunda filini futbolcu ıslıklayarak çekme yarışı yapıyoruz .cenaze olursakda bu takımı kimse kaldıramaz.yazık….

  322
  15
  1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   antalyaspor kim oluyorda, bizden futbolcu alacak? oynatmadığı futbolcuları kıymete mi binmiş? Bursaspora layık yöneticiler olun, eldeki futbolcuların kıymetini bilin. Hala hata yapacak iseniz, tası tarağı toplayıp gidin…

   12
   1. @zaruri yorumuna yanıt olarak

    Gardaş, parayı veren herkes istediği topçuyu alır. Antalyaspor hakkındaki yazın hoş olmamış. Bursaspor lu bir çok Arkadaşımız var. Önce saygı. Takımlarımızın bulunduğu yerleri konuşmaya bile değmez. Önce saygı.

  2. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   Taraftarı ve yorumları takip ediyorum,nerdeyse pandemi bitmese stad boş kalsa diyeceğim.milletce o kadar çok biliyoruzki sormayın gitsin.adamlar ceplerinden nerdeyse 50milyon para harcadılar. isterlermi emekleri bosa gitsin.en önemlisi basaramazsak parayı bagışlayacagım diyor.Lutfen çok bilmiş ve çorbacı takımı Bursaspor dan uzak durun.

   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim hepsinin parlamasına gerek yok ki.kimi parlar gökyüzündeki gibi kimini orada görürsün gökyüzünde hep aynı ışıkta.belki çok parlaktır ama çok uzak mesafededir kimi yıldızlar gibi.bana söylermisin üç istanbulludan parlayacak denilen kaç kişi parladı.pek çoğunun esamesi yok.bizim çocuklar gittiği her takımda rağbet gördü.ortada kalmadı.ve ligde bursaspor yolundan geçmiş onlarca futbolcu var.

   2. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Hırsız Bölükbaşıni gidip kongrede akladinız,şener,volkan,bakambu, Fernandao,ozan, v,s, bonservis paraları nerede,????

    2
    1
  3. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   kulübün gerçek sahibi taraftar futboldan bu kadar anlıyor işte.
   sonucunda da ”at sahibine göre kişniyor. kulübü borç batağı içinde ve bu ligde tırmalıyor!”

   26
   1
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    “kulübün gerçek sahibi taraftardır” Bütün takım taraftarlarının istisnasız tekrar ettiği en büyük palavra buna kendine güvenmeyan T.D. ve yöneticilerde taraftara yalakalık yapmak ve yerini sağlamlaştırmak için sarılırlar.(şerefsiz esnafların müşteriye yalakalık yapıp malı sattıktan sonra arkasından sallaması gibi)Sahibi isen klüp hakkında bir tasarrufta bun ??? Kongre üyeleri ne güne duruyor ? Taraftar karşılıksız gönül bağı olan ve klübünü sevendir.Bizim (Futbol camisası) hatamız Herkez görevini ve bilmiyor üzerine vazife olmayan bölgeye karışıyor.
    Futbolcu; Topunu oynamıyor.Taraftara şirin görünmek için amigoluk yapıyor
    Yönetici : Taktik verme hevesinde
    T.Drektör..Menejerliğe hevesleniyor.Para pazarlıklarına giriyor.
    Taraftar: Herşeye maydanoz oluyor. Futbolcu bonservisleri,maaşları,Satışları, Hepsi ilgi alanında Kaça geldi kaça gititi,.Klüp kar etti zarar etti unların derdinde.(bunda siyaset gibi garip bir haz var.Ama doğru değil.)
    Kongre Üyeleri,Yönetimi denetlemek klübün zarara uğratılmasını engellemek harici herşeye meraklı.
    Ben Taraftarım arkadaş Para,maaş,bonservis,442-352-433-… taktikler futbolcu para almış,almamış vsTakım yaşlıymış,gençmiş,Futbolcular altyapıdanmış,yabancıymış.Beni ilgilendirmez.Ben maça giderimTakımımdan önce galibiyet,sonra Güzel futbol,Şampiyonluk görmek isterim. Takımı karşılıksız desteklerim beklentimi karşılamazsa Küfür,hakatet etmem gitmeyerek protesto ederim. Herkes işini yerini bilmediği sürece bu böyle gider.

  4. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   Ben de ilave edeyim. Yoğun bakıma girmiş hastayı kurtarmak için uğraşan doktora da şiddet uyguluyoruz ! Yönetim cebinden para harcıyor, superlige çıkamazsak parayı Bursaspor’ a hibe edeceğim diyor ama boş beleş, taraftar demeye dilim varmayan güruh sosyal medyadan ordan burdan eleştiri yağmuruna tutuyor, maç esnasında kendi topçusunu hep bir ağızdan yuhluyor, islikliyor kufur ediyor ! Hem de maç esnasında ! Allah aşkına arkadaşlar bu ortamda başarı sağlanır mi !
   Allah yardımcın olsun Emin kardeşim ! Bu yükü herkes kaldıramaz !!!

   145
   21
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    kardeşim, doktor diyorsun da, doktorun diploması tıp fakültesinden! değil. mühendislik fakültesinden!..

    12
    2
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sen etme bilader.Sen robot gibi iyi de olsa kötü de olsa he diyorsun.Sen burada yorumlarına beğeni aldırma sevdasına düşmüşsün.

    12
    7
    1. @Kutsi yorumuna yanıt olarak

     Yok ya ! Ne beğenisi ? Klavyeden atip tutan skor taraftarı begense ne olur begenmese ne olur !? Bizim derdimiz BURSASPOR BURSASPOR…!

     8
     11
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Emin Adanur , Süper lige çıkamazsak verdiğim parayı almayacağım demedi . Takımı Play off a , yani ilk altıya sokamazsam verdiğim parayı almayacağım dedi . Emin Adanur yalakalığı yapacağım derken insanlara yanlış bilgiler verme . KRALDAN ÇOK KRALCI OLMA . Takımı ilk Altıya sokarsam ama Süper lige çıkamazsak verdiğim parayı alırım dedi .

    14
    17
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      40 milyon diyor. Sadece tahta için kaç para harcandı. Transferlere kaç para harcadı. Yoksa şimdiye kadar 40 milyonu geçmedi mi :))

      2
      1
    1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

     onun işi o da siz niye kaaleye alıyorsunuz anlamadım. o arkadaşın her haberin altına yorum yapması boş olduğunu gösteriyor zaten. dolu insan çok konuşan değil, az konuşup öz konuşandır.. Sen ben yok bursaspor var :)) ait oluduğumuz yere süper lige çıkacaz.:)) hesabı göreceğiz :)) lay lay lay loy loy loy lom lom lom )))

     5
     2
    2. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

     daha düne kadar mustafa er için gençlerle çok iyi iş başardı o olmasa düşerdik. gençlerimizi parlattı. sınırlı kadroyla iyi iş çıkardı diyen bu muhterem, bugün mustafa er için bizi ptt liginde bıraktığı için mi bu kadar çok seviyorsunuz mustafa eri diyor. 25-26 hafta sonra ne olur mustafa er gel bizi ptt ligide bırak diye yalvarmazsanız iyi. göreceğiz.

     6
     4
     1. @fff yorumuna yanıt olarak

      Hadi o yorumu da kopyalayıp atsana !? Görelim bakalım sallamakla olmuyor bu işler !
      Sen önce sözünü tut anir ! Ne söz vermiştin !?

      4
      7
      1. @Eser yorumuna yanıt olarak

       Dinine imanına bi kere delikanlı ol. Geçen sezon gençlerle oynarken mustafa er ve gençlerimiz için ne yazıyordun. Lütfen 2 dk omurgalı ol öyle söyle.

    3. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

     Eğer bu arkadaş inkar ederse yazdığını diye onun yazdıklarını kopyalayıp aynen buraya yapıştırıyorum ki inkar edemesin…

     Adam Mustafa Er’ in transfer listesini açıkladı ! Ramazan davulu gibi olmuş Batuhan Karadeniz ki şu an 3 lig kırmızı grupta oynayıp ! Bir de uzun zamandır futboldan uzak fernandao !
     Yani anlayacağın çok savunduğunuz, PTT de kaldığı için methiyeler düzdugunuz Mustafa hocanın transfer listesi çok zengin !
     Ulan takım kalmamış ortada herkes bir şekilde kaçıp gitmenin yolunu arıyor, 2 banko oynayan genç sakat, sezonu kapatmis hala atıp tutuyorsunuz…
     Bırakın insanlar işini yapsın…! Başarırsa alkışlayin basaramazsa harcadığı parayı hibe edeceğini zaten söyledi ! Neyin kafasını yaşıyorsunuz !?

     6
     2
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Eser.
      16 Bursaspor lu hocam iyi bilir.
      Neşteri vurdun mu o bölgede ister istemez iç ve dış kanama meydana gelir.
      Şimdi yönetim pansuman aşamasında.
      Müdahale başarılı olursa iyileşip normale döner.
      Bence takım kısa zamanda ayağa kalkacaktır.
      İyi günler kardeşim.

      7
      4
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     bende ilave yapayım mevcut hükümetten olmadığı için alinur akbaşa yalakalık yapmadığı için bir kesim emin başkan iyide yapsa eleştirecekler çünkü onlar beyinlerini ve ruhlarını kiraya vermiş zavallılar Arma nedir Bursaspor ne demektir bilmezler Kiralık beyinler bunları algılayamaz Yani çorbacı makarnacı taraftar bunlar arada cay da içiyolar sanırım kafaları atıldığı zaman ne yazıkki bir hayli varlar

     14
     4
 2. Başka isteğiniz var mı paşam bu çocuk ileriye dönük milli takımın forveti olcak sakin ama sakin vermeyin iyi paraya avrupa olur sadece

  56
  29
 3. Batuhan kör kalmalı..
  Ama 11 başlamamalı..
  60 70 ten sonra girip bir kaç maç gol atsa genç yetenek diye yine servis edilir avrupaya..sozlesmesi var zaten..

  43
  8
  1. @Gazcilar16 yorumuna yanıt olarak

   yurt dışında transfer bitti gidemez ama Batuhan Antalya gitsin superligte tecrübe kazanır zaten genç bizde oynayamaz artık mert gelsin oynar

   1
   6
   1. @Ahmet88 yorumuna yanıt olarak

    Transferin bittiğini biliyoruz zaten bu sene kalmalı.. antalya batuhani bonservisi ile istiyor..antalyaya kiralık bile gitse son 10 15dk topçusu olur oda her maç d3gil zaten..

    3
    2
    1. @Gazcilar16 yorumuna yanıt olarak

     Çağatay Erzincan istiyor kiralık henüz cevap vermedi baskan oynar oynamaz bursada fatih tekke belki gonder der tecrübe olup Avrupa’daki oynar mesela seneye bize profesyonel oyuncu gerek gençten olsa kabiliyeti yüksek haftaya transfer biter ocak ayına kadar takima iyi oyuncu gerek kiralık vercen hepsini iyi paraya satacan yada

 4. ya saçmalamayın kardeşim sağ bek zaten dolu ismail gelene kadar idare edilir bir şekilde Batuyu Avrupa’ya gönderin eğer ali gibi oda gündem olursa vakıf köyün rizikosu artacaktır.

  40
  10
 5. BİR KISIM TARAFTAR BİRİSİNE KAFAYI TAKINCA BU SAPLANTII HALİNİ ALIYOR…YUSUF,KUBİLAY,VOLKAN ŞEN,YALÇIN KOŞUKAVAK GİBİ…NEREDE BU ADAMLAR? HEPSİ DE SÜPER LİGDE.VOLKAN ŞEN İN YAŞI OLMASA HAVADA KAPARLARDI.AZICIK DAHA AZ BİLİN ŞU FUTBOLU BE..

  17
  7
 6. Batuhan aslı forvet ama onuda sercan gibi kanat yaratmaya çalışıyoruz. Bitiricilik anlamında kanatta denediğimizden beri gerileme oldu ayrıca kanat özellikleride maalesef gelişmedi. Yaşı henüz 20 ümit milli takım oyuncusu, bence Matavz yedeği olabilir Eren ile birlikte. Atletik yapısı ve tekniği var. Fatih Tekke hem zamanın golcüsü hem hemşerisi olduğundan üstüne düşülürse özel anterman yaptırılıp değer verilirse bu sene altın senesi olabilir. Zaten bu ligde de gelişip kendini kanıtlayamazsa hiçbir yerde kolay kolay oynayıp kanıtlayamaz. Değerlerimize sahip çıkalım bence biraz daha sabredilmeli.

  14
 7. Gitsin diyenler akşam Buraki seyretti mi Allah aşkına Batuhan çok genç ve yetenekli 5 yıllık sözleşmemiz var zaten bizim elimizde uzun yıllar milli takımın sağ beki oynucak ISMAIL var idareten bir sağ bek al geç

  11
 8. Yerli kuralı değiştiği için Türk oyuncularımızı ucuza kapatıp büyük kuluplere pazarlamak için böyle bir teklif yapılıyor yerli kuralı varken Burak çok ucuza verildi Batuhan da aynı hata yapilmamasi lazım

 9. Bence verilmemeli demez ama bize kupa maçında bir genç gol attı antalyadan sağ açıktan attı adını hatırlamadım o adamı verseler olur ama bu adama degmez

 10. Batuhan Kör.
  Sabredebilirsek iyi oyuncu olacak.
  Bence her iki tarafta kendi oyuncularını kiralık olarak takas yapsın.
  Batuhan ın bonservisini veremeyiz.
  Bu çocuk bu takıma çok paralar kazandıracak.
  Sadece biraz sabır.

 11. Batuhan kör bugüne kadar bu takıma ne verdiki ben göztepe maçında attığı 4 golden sonra ve ondan önce hiçbir başarısını hatırlamıyorum bilen varsa bi söylesin batuhan ne zaman bu takıma maç kazandırdı?

  4
  5
 12. Bu fiyata satılamaz, geleceği olan transfer döneminde takıma doldurulan yabancılardan daha fazla katkı sağlayacak bir topçu. Bakın yazın bunu kenara o yabancı topçulardan hem gelir hem de fayda gelmez. Batuhan bu ikisini sağlar. Sırf yerli diye genç harcamayın böyle yetenekleri.

  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar size bursaspor2 yi hatirlatayim,rahmetli hasan bora yönetiminde ligin en mutavazi takımı ilan edildi,Uludağ’da kamp yapıyor lige başlıyor,ilk maçta Mersin id,yurdu süper bir tskimla geldi,ilk dokuz dakikada kalemizde iki direkten dönen top bir gol bizim çocuklar şoku atlatarak 10, dakikays 1_1 le gigirdiler ve maç bitti,sezonu şampiyon tamamladık Kütahya da bitirdik,öğün süper lig takımı bolu ile evinde aynı gün oynadı,daha evelden ligde kalmıştık,herkes merak deyor bunedir,hincaluluc Atatürk std, maç seyredilyor sasiriyo, ve diyorko arkadaş ben lig kalmak için Bursaspor’un bu şuprlig ekibiyle harmanladigin zannettim,muthisbir şey,arkadaşlar hepinize kucak dolusu selamlar,

 13. Bugüne kadar göztepeye attığı 4 golün dışında takıma hiçbir katkısı olmayan batuhana antalyaspor Mert yılmaz + 500 bin euro teklif ediyorsa bu başımıza konan talih kuşudur ben şahsen batuhanın bundan sonrada bu takıma birşey veremiyeceğini düşündüğüm için hiç düşünmeden kabul edin gitsin derim..

  2
  4
 14. BİZ ÖNCE TEKNİK DİREKTÖRÜ GÖNDERELİM FUTOLCULAR ZATEN HARİKALAR BAŞKAN ÖNCE BUNLARI OKUSUN SONRA KARAR VERSİN

  2
  4
 15. Iyi teklif verin gitsin ali ile iyi anlaşıp oynadılar tek kalınca olmadı yolunu acın çocuğunun şansı açılsın burada kadroya giremez takımında ne olacağa beli degil

 16. Ben takas yapin sonra sözleşmesini feshedin kara paraları aklayın. Bu yönetim bursaspor u batıracak.. hep bunu yazdim

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu