Antalyaspor Hazırlıkları Sürüyor

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 20 dakikalık tempolu koşularla devam etti. Futbolcular daha sonra 5'e 2 pas pres çalışmasının ardından serbest çalışma yaptı.

Yeşil eyazlılar yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından Özlüce Tesisleri'nde kampa girerek maç saatini bekleyecek.

 

 

ÖZLÜCE’YE ZİYARETÇİ AKINI

 

 Özel bir anaokulunun minik öğrencileri antrenman öncesi Özlüce Tesislerine gelerek Antalyaspor maçı öncesi teknik ekibe ve futbolculara başarı dilediler. Daha sonra bir süre antrenmanı izleyen minik öğrenciler tesislerimizden ayrıldı.

 

 

ESKİ YÖNETİCİLERDEN ZİYARET

 Bursaspor’da eski dönemlerde yöneticilik görevini yapan eski yöneticiler Başkan Recep Bölükbaşı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve kaptan Serdar Aziz'e çiçek vererek her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek birlik beraberlik mesajı verdiler ve Antalyaspor maçı için başarı dileklerinde bulundular.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu