Antalya’da tek kişilik karşılama!

Bursaspor kafilesi Antalya'da alışagelmişin dışında karşılandı.

Daha önce havaalanında geniş bir taraftar topluluğunun meşaleler ve pankartlar eşliğinde karşıladığı Yeşil Beyazlılar için bu kez sadece tek taraftar çiçek takdim etti. Ünitimsah üyesi Serkan Sonaydın başta teknik direktör Mesut Bakkal olmak üzere tüm futbolculara başarılar diledi.

Genç taraftar kaptan Ertuğrul Ersoy‘a da çiçek verdi. Ünitimsah üyesi taraftarın takdim ettiği çiçeğin üzerinde takıma moral verme amacıyla “Mutlu bir son için ihtiyacınız olan tek şey inançlı bir yürektir. Bizler inandık siz de inanın” notunun yer alması dikkatlerden kaçmadı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah be gönlü güzel arma sevdalısı kardesim.Emegine yazık.Bunların hic birine degmez oraya gidip karsilamak.Bu taraftar onlara koca bir sezon ses etmedi.Sonuc ortada.Emin ol onlar senin kadar inancli ve heycanli degildir.Belki utanmislardir seni gorunce dicem ama Utansalar takım bu halde olmazdı.

  122
  1
  1. @Ramizz yorumuna yanıt olarak

   Haklısın, Rixos Premium mu yoksa Sungate mi olsun hotelimiz heyecanı içindeler daha çok, antrenmandan sonra denize, havuza, hotelin kulübünde pişti. Bu sahtekarların hayatları paradan ibaret, mücadeleden değil. 4 gün erken gidip tatil yapmaya gitti beyefendiler Özlücede ayak tenisi sonuç vermedi.

   22
   1
 2. Bizde karşıladık Erzurumda mesut hocayı göremedik oyuncular el emeği yaptığımız pankarta bakmadilar Oyuncuların hepsi Ümitsiz Bitse de gitsek Havasindaydi.!

  59
  1
  1. @Sefer yorumuna yanıt olarak

   ne göstericen lan bende oradayım sezon sonu Ertuğrul a yalandan yangın yapmayın yapacak olanada en kralına gider. nasıl yapılır oraya gel gel ben seferimde ( biz derken siz kimsiniz lan)

   6
   10
   1. @dayı yorumuna yanıt olarak

    Dayı senin savunduğun Ertuğrul, geçen sene düşme maçında takımın yanında değildi maçkolikten takip edip, aaa Batalla atmış golü kümede kaldık diye seviniyordu aç bak videosu var. Bu çocuktan bir cacık olmaz

    9
    2
    1. @DikDurus yorumuna yanıt olarak

     Karabük maçı kasık yırtık her maça iğneyle oynadı hatta orta yapmadı diye o Maçta çocuğu salladılar o hafta..ameliyat oldu. Özlüce yakın gidin sorun. Senin dediğinden alakası yok .doğrusu bu

     1
     1
 3. Sevgili Bursasporlular,Bursaspor küme deşer ise şehir düşmüştür evet bunda en büyük suç başkanın ve bu başkan ile omuz omuza olan siyaset sontrası mı ,sıra ile futbolcular,taraftar ,basın şeklinde devam eder herkesimin kendine göre gücü nisbetinde bu duruma gelmemizde etkinliği var artık Bursa da tirbüncülerin nerde ne olduğunu bilmeyen yok iş adamı şehrin ileri gelenleri onlarda siyaset ne der ise ona boyun eğmişler buradan herkesimi eleştirenler ise 175tl verip üye olmaz koca kulüp ü siyasete ve çorbacılara bırakıp sonra eleştirriler ve takıma bir iki transfer yapılacak kadar ceza aldırırlar 3 milyonluk şehir 40 bin kişilik stadyumunu dolduramaz eski başkanlardan ses seda çıkmaz sanki Bursaspır dan hiç bir kazançları olmamış gibi kös kös otururlar zaten isten buydu Bursaspor u bitirmek emeği geçen şehrimin insaqnlarına selam olsun 3 milyonluk şehirde altyapı dan kaç futbolcu var bakın elimizde sadece 1 kaleci var üst düzey ne yapar bu alt yapı hocaları ne yapar şehir suçlu derken herkesimin suçu var elbette ki benim de suçum var

  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Ben daha ne yapayım? Ankaradan çıkıp geldim. Ali Ayı ibra etmedim. Ali Aya oy vermedim. Yıllık aidatlarımı düzenli ödüyorum. Hayatta yeterince üzüntü var. bir de tuttuğum takımın üzüntüsünü çekiyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu