(ANKET) Bursaspor Benzinliği satılmalı mı, satılmamalı mı?

Bursaspor Yönetim Kurulu’nun maddi çıkmaza karşı en büyük kaynak olarak gördüğü Bursaspor Benzinliğinin satılması konusunda kararınız nedir?

(ANKET) Bursaspor Benzinliği satılmalı mı, satılmamalı mı?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İçerisinde 10 dükkan, 1 araç yıkama, 1 market, 36 pompalı benzinlik olan bir yeri anca Ali Ay gibi vasıfsız bir başkan 20M tl gibi bir rakama satardı. Yazıklar olsun. Burayı kendiniz işletseniz bu parayı 2 yıl içerisinde zaten kazanırsınız.

  130
  1
  1. @Baran yorumuna yanıt olarak

   Amaclari cebe atmak parayi… bu sene bosuna kalmadi takimin basinda. 1 milyon euro kitleyecek kendi hesabina …

   11
   1
  2. @Baran yorumuna yanıt olarak

   YÖNETİM BU OYUNCULARA BAKIN ;
   ON NUMARA ; – Éber Bessa , – Philipp Klement (alman oyuncu 19 maçta 10 gol ve 8 asist yapmış) , – Gabriel Xavier , – Eric Bicfalvi , – Tom Rogic , – Jens Toornstra ya kiralayın yada alabilirseniz alın

   13
   1
  3. @Baran yorumuna yanıt olarak

   Genellikle benzinlik gibi satış yerlerinde yüksek olmayan satış rakamlarında kar payına ortak olarak satış gerçekleştiriliyor ve işletmesi satın alan firmaya devrediliyor. Umarım bu satış işlemi de bu şekilde gerçekleşir. Aksi durumda günü kurtarmak dışında bir işi yaramaz.

   20
   1
  4. @Baran yorumuna yanıt olarak

   elbette satılmamalı. yönetime falan kızıyoruz da, taraftar olarak bu kulüp için biz ne yapıyoruz sorusunu kendimize hiç sormuyoruz.
   lafa gelince kulübün sahibi biziz diyoruz, işe gelince, nerde yönetim?, nerde iş adamları? falan filan?
   oysa bir paket cigara fiyatına bile gelmeyen kombineleri sezon başında bitirsek, stadı doldursak, küfrü, yabancı maddeyi oradan kaldırsak, kendi değerlerimizi ıslıklamayı, homurtuyu, yuhalamaları bıraksak, tribün ve para cezalarını sonlandırsak timsah arena para basacak ve bu tür taşınmaz değerlerimiz elimizde kalacak.

   aslında kurtuluş reçetemiz çok basit ve de masrafsız.
   bütün mesele, 3 milyonluk bir futbol kentinde, 15 günde bir, 2-3 saatini ve 10-15 lirasını bu kulübe ayıracak 40-45 bin demir yürek cengaveri bulabilmek., bu süre içinde eline-diline-beline hakim olabilmek.
   maalesef bu kadarcık işi bile gerçekleştiremiyoruz. yazık. çok yazık. acı ama gerçek bu…

   27
   5
  5. @Baran yorumuna yanıt olarak

   yanlışsam düzeltin, burası bursa belediyesinin bursaspora ucuza satıp sonra imara açtığı ve benzinlik müsaadesi verdiği bir yer değil mi?Yani kamu malı bursaspora zor günler için belki de kalıcı gelir olsun diye verilmemiş mi? Peki çok sevgili başkanınız ismini anmak istemediğim adam, kongrede 4 adaylı seçimde, 70 milyon verdim bir o kadar daha veririm dememiş midir? O halde benzinlikten önce başkan denen o zatın elini cebine atıp transfer tahtasını açtırması lazım.Tahtayı blokeleyenler hep kendi çöpleri..Onlara çöp demeyi diyordu hatırladınız mı?

   40
 2. Ne kadar zorda kalırsak kalalım kalıcı gelirden vazgeçilmemeli. Sonuçta o para da alınacak ve borçlara gidecek elde avuçta birşey kalmayacak giden arazi olacak. Ayrıca madem yürütemeyecektiniz neden tekrar aday oldunuz ?

  17
 3. Kesinlikle satılmamalı burayı satan Bursaspor düşmanıdır bırakın satmayı bunu gibi 10 tane daha yerimiz olsa Bursasporumuz kimseye muhtaç olmaz. gerekirse 3 yıl orta sıralarda gezelim ha 7. olmuşuz ha 12. hiç fark etmez Bursasporun bir mk yeri satılmasın kurtuluşumuz sabit gelirlerde olacak satgit çöp trasferlere harca sonrası facia SATILMASIN SATILMASIN SATILMASIN.

  15
 4. Görünen bu benzinlik satışı pek kimsenin içine sinmedi. Bence sene sonu Ali Ay yönetimi genel kurula gitmelidir. Yapmak istediği eylemler için taraftarının desteğini alamayan yönetim her zaman sıkıntı yaşar. Ama sene sonuna kadar da bu gemiyi batmadan iskeleye yanaştırsın.

 5. Ali ay son secimde artik tecrube kazandik kent dinamikleri harekete gececek diyordun stada yuklu reklam alacaktin vs vs

 6. Altın Yumurtlayan Tavuk Kesilir mi ???( Gerçi Bu Beceriksizler isteseler de .Bir Halt edemezler orası ayrı).
  Yiyemeyeceğin (Y)…pardon…Yutamayacağın Lokmayı niye ağzına alıyorsun.DİNGİL demezler mi adama ????…Beceriksiz…Konuşma Özürlü…Çapsız v.s. v.s. diye de demezler mi ??? Gibi gibi…Kafam da deli deli saçma sapan sorular….Ulaaaannn MANYAK yaptınız bizi…Saçma Sapan yorumlar yapıyoruz….

 7. Küme düşmektense benzinlikten olmayı tercih ederim. Her sene aynı terane, bu sezon kurtaramıcaz gibi duruyor.

  5
  6
 8. Arazi her zaman alınır ama Bursaspor bir düşerse 10 arazide bizi kurtaramaz şimdi size soruyorum acil hastalık veya bela geldi başınıza ne yaparsınız tatbiki elde avucta ne varsa satarsiniz ama param kalsın da bize ne olursa olsun demezsin işte Bursaspor’un durumu da bu

  4
  2
 9. İlk önce takkeyi cıkarıp koyacaksın önüne traftar olarak ne yaptık su attık küfür ettik kulübü zarara uğrattık klavyeden yönetime salladık sonra transfer istedik bırakın arkadaşlar herkez işini yapsın kimse istemez mal mülk satmayı traftar olarak bizler görevimizi yapacaz yönetimde işini herkez yapacak bildiği işini faha trbünleri dolduramıyoruz birlik olamıyoruz kenetlenemiyoruz

  2
  5
 10. Ya elindeki yatırımı bi insan niye satar paraya ihtiyacı olduğu için paraya niçin ihtiyacı var şuan bursasporun yanlış yönetildiği için yanlışı yanlışla kapatamazsınız değil benzinliği özlüce tesislerini bile satsanız kurtulamazsınız 2 yıl sonra bu kafayla yine borç batağına düşersiniz akıllı değilsiniz çünkü

 11. Salak salak is yapmayın sattıktan sonra daha mı iyi olucak daha sonra ağızınız açık havaya bakarsınız, benzinlik satılınca Ali Ay da parayı alır gider…

 12. Biz satilmasina karşıyız ama satılır bu adam nasıl başkan olduysa benzinliye satılır kulüpte satılır taraftarı kiraya verir .oy veren hainler olduğu sürece gün yüzü gitmeyiz.

 13. Yorumlara bakıyorum da ne beyinsiz taraftar grubu var kardeşim her halükarda arsa satılacak madem satılacak niye transfer yapılmıyor yok arsa satilmiyacak olsaydı sizi anlardim biraz beyinleri çalıştırın ne çektiyse bu takım bu asalaklar dan çekti

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu