Ankara’dan tribün isim hakkı tamam gibi

Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Ali Ay ve ekibi Bursaspor’a gelir getirecek çalışmalar için üst düzey görüşmeler gerçekleştiriyor.

Hüseyin Şahin heyet ile birlikte tüm görüşmelerde yer alırken yaptığı açıklamada “Ben eski Bursaspor Kulübü yönetim kurulu üyelerinden biri olarak her zaman takımımızın yanındayım. Ben şahsım adına elimden ne gelirse Bursaspor’a hizmet için hazırım. Burada yapacağımız görüşmelerde inşallah güzel haberler ile camiamızı mutlu ederiz” dedi.

Bursaspor heyetinin öncelikle Timsah Arena tribün isim hakkının satışı konusunda bir dizi görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi. Yapılan temaslar sonucu Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüşen heyetin yapılan toplantıdan oldukça memnun ayrıldığı öğrenildi.

Başkan Ali Ay’ın ramazan bayramı sonrasında Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile bir görüşme yaparak tribün isim hakkı satışı konusunda değerlendirmelerde bulunacağı gelen haberler arasında.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu