Ankara’da taraftar protestosu!

Bursasporlu taraftarlar dün yine takımlarını yalnız bırakmadı.

Yaklaşık 500 kadar yeşil-beyaz sevdalısı 90 dakika takıma büyük destek verirken, maç sonuna doğru gerek yönetimi gerekse futbolcuları protesto etti.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçen hafta maç sonu yine hocaya istifa demiştim eksi yağmuruna tutmuştunuz beni şimdi herkes istifa yazıyor galibiyette farklı mağlubiyette farklı olmayın, dönek olmayın, kör olmayın. Herşey ortada bu adam bu kadroyu kendi kurdu kimi istiyorsa alındı bu yüzden bu takım başarılı olmak zorunda eğer olmuyorsada gidecek.

  43
  6
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Bu kadroyu yönetim kurdu asıl oyuncular fiyatı yüksek denilerek alınmadı ayrıca ali ay kiralık oyunculara bol kepçe para verdi 2 senedir düşmemeye oynayan bir tabanca takım kuran ali ay ve şak şak ekibi hala sorunu görmüyor olan Bursaspor’a oluyor derhal kongre kararı almalıdır

   32
   5
   1. @Iznik. 16. yorumuna yanıt olarak

    Gelir şimdi kongre olsa sezon sonuna anca yetisirciler.Bazi eylemler zamanında yapılmazsa her şey için geç olabilir.Biz Ali ayı gondermeyerek geç kaldık.İnsallah en kısa sürede gider de daha fazla geç kalmayız.

    22
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu