Anıl “Sadece üç ayımız kaldı!”

Anıl Karaer ligin ikinci yarısı ortaya koyacakları mücadeleyi hangi gözle nitelendirdiklerini açıkladı.

Sakatlığını atlatan tecrübeli futbolcu tek düşüncelerinin sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak olduğunu söyledi. Anıl, “Takımda çok güzel bir hava var. Şehirde de böyle bir hava oluştuğuna inanıyorum. İkinci yarı bizim için kurtuluş savaşı niteliğinde geçecek. Bu formayı hak ettiği yer olan Süper Lig‘e taşımamız için tam üç ayımız var. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Şu anda tek isteğimiz taraftarımız, basınımız ve oyuncumuzla tüm şehir bir olup takımı bir an önce Süper Lig‘e çıkarabilmek. Herkesin desteğine ihtiyacımız var.” dedi.

SERDAR KATKI YAPACAK

Yeni transfer Serdar Özkan‘ın takıma önemli bir katkı yapacağına inandığını söyleyen Anıl Karaer, “Serdar Özkan benim en yakın arkadaşlarımdan. Çok severim. Bize çok güç katacak. Hem saha içi hem de saha içinde faydasını göreceğiz. Umut ediyorum bize katkı sağlayacak birkaç oyuncu daha gelecek. Takım içindeki uyumumuz, arkadaşlığımız çok iyi. Artık ikinci yarı bizim için şampiyonlu yolunda adım adım gidilecek. Bunun için önümüzde Karagümrük maçı var. Bütün taraftarlarımızı bu maçta yanımızda görmek istiyoruz. Onların desteğiyle artık bu sezon sonunda şampiyon olan taraf kesinlikle biz olmak istiyoruz.” diye konuştu.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Biz Bursayiz elbet bir gün çıkacağız…
  Buna kimse engel olamaz….
  Yine güzel günler göreceğiz…
  Yolumuz her daim açık olsun….

  20
  1
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    ALLAH TAN KOVDUKLARI YALÇIN BU KADRO İLE 24+3= 27 PUAN TOPLAMIŞTI…LİGİN NORMAL ŞARTLARDA 2.Sİ KONUMUNDAYKEN BU TAKIM HOCAYI KOVDU…ENTERESAAAANNN

    3
    9
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Hahahahaha. Hakaretmiş, Atatürkçülere kudurun diyen veletin yorumunu gizlemezsiniz, gelir bu takım 3 ay sonra 2. lige düşer diyenlerin yorumunu gizlersiniz. Çifte standarta devam, bravo yönetim!

   1. @Kelesliiii yorumuna yanıt olarak

    Akıl sağlığı yerinde olan birinin gidişatın bu yönde olduğunu görmesi gerekir ama Bursaspor aşkı böyle bir şey işte, insanın aklını başından alıp götürüyor.

    1
    18
  2. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Şu Zihniyet maalesef ülkenin genelinde mevcut , nolur destek olsan iyi günde kötü günde bizimle olsan ,ya daa hiççç yazmasan…………………….

   11
   3
  1. @DR.TİMSO yorumuna yanıt olarak

   Hocam doğru söylüyorsun fakat madalyonun bir de öbür tarafı var.Anıl ı sola çekersen yerine büyük ihtimalle Sedat oynayacak.Son Hatay maçındada gördük ki Sedat çok fazla güven vermedi.Sedat yetenekli ama kademe anlayışı biraz zayıf.Bildiğim ve takip ettiğim kadarıyla stoper transfer edilmeyecek.O yüzden stoperde Anıl ve Diarra ikilisi en doğru tercih olur.

   3
   2
 2. Anıl, yalan atma lan. Neeye çıkıyon bu takımla sen Super Lige? Recep’lerle, Aylut’larla, 40 yaşındaki şeşi beş Selçuk’larla

  1
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu