Anıl Karaer’in cezası 3 maça düşürüldü!

Bursasporlu Anıl Karaer’in PFDK’dan aldığı 5 maçlık ceza kulübün yaptığı itiraz neticesinde düşürüldü.

TFF’den yapılan açıklama şöyle:

Bursa Spor Kulübü Derneği’nin futbolcusu Anıl Karaer ile ilgili PFDK’nın 19.12.2019 tarihli E.2019-2020/432 K.2019-2020/510 sayılı kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 22.12.2019 Perşembe günü saat 12:00’da Bursa Spor Kulübü Derneği’nin vekili Av. Mehmet Fatih Kaya’nın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanı alındı. Yapılan müzakere neticesinde;

– Bursa Spor Kulübü Derneği’nin futbolcusu Anıl Karaer’in rakip takım futbolcusuna saldırısı nedeniyle FDT’nin 44/1-a ve 35/4. maddeleri uyarınca 5 resmi müsabakadan men ve 6.500,00 TL paracezasının; 3 resmi müsabakadan men cezası olarak PFDK kararının düzeltilmesine, oybirliği ile,

Karar verilmiştir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ERZURUM-GİRESUN,BURSA ERZURUM VE ERZURUM ALTAY Maçlarında hakeme elkol ile devamlı itiraz eden,faul yapıp yumruk attıkları halde kırmızı ve hatta sarı kart gösterilmeyen oyuncuları gördükten sonra ANIL’a verilen ceza haksızlık olduğu kanaatindeyim.TAHRİK altında yapılması ve diğer maçlardaki sair takım oyuncularına gösterilmeyen kartlar varken bu haksızlık değilde nedir.

  7
  2
 2. Trübünden izlediğim maçlarda stoperde şuan takımın en iyisi. Diarranın açıklarını çok iyi kapatıyordu. İlk maçlarda ki gibi değil gibi geliyor bana. Tabi bizans federayonunu artık konuşmak istemiyorum ama gese nin olaylı tuzla maçında verilen cezalara bak sonra gel Anıla reva görülen cezaya bak. Adamın anasına avradına sövmüşler kamera kaydı bile var . Bu hareket TCK ya göre çok büyük bir ceza indirimi demek. Bir arkadaşımızda burda konuyla alakalı profesyonellik vurmamayı gerektirir yazmıştı. Bende diyorum ki şerefimizi unutacak kadar prof. olmamamız lazım.

 3. Erzurum
  Menemen
  Hatay
  İlk yariyi kapatmis oldu 2.yariya hazirlansin artik
  Bir de oyuncuya para cezasi vermeliyiz kulüp olarak

  2
  7
 4. 8taşlı İbo gelsin diye şakşakçılık yapanlar mutlu oldunuz mu? Başınız göğe erdi mi? Geçen gün biri Erzurumspor maçının 2. yarısındaki gibi oynarsak çıkarız diyordu. Ne oldu? Neredesin, sesin çıkmıyor? Hiçkimse kusura bakmasın, Bursaspor’un yetiştirdiği teknik adamlar dururken 8taşın delisini alanlara müstehak bu. Bu takım bu ligden çıkamaz nokta.

  1
  1
 5. Benim bildiğim Anıla verilen 5 maçlık ceza 3 e düşürüldüyse hafta içinde kupa macında oynamayan Anılın 2 ceza macı kalmış olması lağızım.Benim bildiğim bu.

 6. Balık baştan kokar . Örnek olunacak yönetim ve adalet olmadığı zaman ortaya bu sonuçların çıkması normaldir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu