Anı duvarı yaşam buldu

Bursaspor Kulübü’nün projelerinden olan ‘Anı Duvarı’ Timsah Arena’da yaşam bulunurken çevre düzenlemesi yapılıyor.

Tuğla başına 160 lira bedelle isimlerini yazdıran 817 kişinin adları tuğlalara işlenerek Timsah Arena duvarındaki yerini almaya başladı.

Çerçeve içinde duvara monte edilen tuğlalarda taraftarların yanı sıra Bursaspor tarihinden önemli isimlerde yer alıyor.

Bursaspor’un şampiyon kadrosundan birçok oyuncu da ismini yazdırırken merhum Başkan İbrahim Yazıcı’nın ismi de bulunuyor. Anı duvarında Bursaspor tribünlerinin unutulmaz isimlerinden Amigo Yaşar, Fehmizat ve Abdülkerim Bayraktar kardeşler de adları da ölümsüzleştirildi.

Projenin açılışının Göztepe maçı öncesinde yapılması planlanıyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Adam gibi proje üretsinler 8170 bin kişi olcağını herkes bilir , proje kötü demiyorum da , benim orada ismim olsa nolcak olmasa nolucak, bir anlamı var mı oraya ismimi yazdırmamın ? he, klüp her taraftardan destek 160 tl istesin vereyim ben para da değilim , adam gibi 817 kişinin değil de 30 bin kişinin desteğini alacağı bir proje üretsinler 160 değil 360 vereyim , Bir de şöyle bir yanı var her yanı yarım yamalak olan o stadın o duvarının yarın yıkılmayacağı veya ne bileyim bir yağmurda çökmeyeceği garanti mi ?

   3
   23
   1. @! yorumuna yanıt olarak

    Duvar çökecekmiş. Çökerse çöksün, ne gam. Biz ismimiz yazılsın diye mi katıldık sanırsın? Amacımız kulübe katkıda bulunmaktı. Biz 50 yılı aşkın zamandır başka bir takım bilmedik. Şampiyon takımları tutmadık, takımımızı şampiyon yaptık. Neleri yaşamadık ki? Tam tur atladık derken son dakika golüyle Atatürk stadında Fin Harps maçları zaferleri, onlardan önce Eskişehir ve Fenere finalde kaybedilen kupalar. Altay ile Atatürk’te final ve kupa. İntertotoda Türkiyeyi peşinden sürükleyişi.. Ardından kendimizi ikinci ligde buluşumuz ve o muhteşem şampiyonluk. Bu gözler neler gördü neler?..

    11
 1. 4 TUĞLA İLE YERİMİZİ ALDIK NE MUTLU ORHAN ASAL AHMET ASAL İREMNUR ASAL MÜBECCEL ASAL
  BUGÜN AHMET ASAL ARAMIZDA BULUNMUYOR ALLAH RAHMET EYLESİN

  23
 2. BU ANI DUVARINDA 817 KİŞİNİN OLMASI BENCE BURSA SPOR TARAFTARI VE BU ŞEHİR İÇİN BİR UTANÇ…ÖNCE BİR DÜŞÜNELİM…BURSA SPORUN KAÇ KONGRE ÜYESİ VAR…YİNE AYNI BURSA SPORUN KAÇ TANE DİVAN KURULU ÜYESİ VAR…BU KONGRE VE DİVAN KURULU ÜYELERİNDEN KAÇ TANESİ BU ANI DUVARI KAMPANYASINA KATILMIŞTIR..BELKİ YOK.. BELKİDE BİRKAÇTANE…BURSA SPOR KULÜBÜ KAÇ ÜYESİNİ BU KAMPANYA ,İÇİN MESAJ ÇEKMİŞ,KAÇ ÜYESİNİ TEL. İLE ARAYARAK KAMPANYA KONUSUNDA BİLGİLENDİRMİŞTİR…HİÇ KİMSEYİ…ŞEHİRDE LOCA ALMAYAN HOLDİG PATRONLARI,BURSA SPORA REKLAM VERMEYEN ORTA ÖLÇEK İŞLETMELER,MAÇ GÜNLERİ AVANTA GİRMEK İÇİN KULÜP ÇALIŞANLARI ARAYAN UFAK İŞ ADAMLARI,GÜVENLİKÇİLERİN KURDUGU ORGANİZASYOLA ENLELLİ KAPILARINDAN ALINAN AVANTACI TARAFTARLAR VE DAHA SAYAMADIGIM NİCE OLAYLAR..BUNLARI YAPANLARIN 20 TL LİK MAÇ BİLETİ ALMAMAK İÇİN UYGULADIKLARI ORGANİZELEİ SİSTEMDE, SANA 160 TL ANI DUVARINA AD YAZDIRACAGINI VE KULÜBE KATKI VERECEGİNİ DÜŞÜNMEN BİRAZ HAYALDEN ÖTEDİR…………………………………………………………..

  16
  2
 3. Bence bu proje devam ettirilmeli.Tanıtımda ben ilgi çekeceğini düşünüyorum.Nasıl birşey olacağını bilemeyip çekimser kalan birçok taraftarımız bundan sonrakine katılım gösterir bence.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu