Andy Delort imzalayınca Sio gelecek!

Yeşil beyazlı kulüp bu transferin gerçekleşmesi adına Jires Kembo'yu da takas olarak kullanmayı planlarken Fransa'daki yeni gelişmeler Bursaspor taraftarını heyecanlandırdı.

Fransa‘nın saygın gazetelerinden L’equipe, Sio‘nun kulübü Montpellier‘nin Toulouse‘ta forma giyen Andy Delort ile anlaşmak üzere olduğunu yazdı.

Daha önce de hücum hattına geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği‘nde forma giyen Petar Skuletic‘i dahil eden ve forvet oyuncusu Casimir Ninga‘yı da Caen‘e gönderen Montpellier‘in, Giovanni Sio ile de yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bursaspor ile Montpellier arasında yapılan görüşmeler devam ederken, Andy Delort‘un transferinin gerçekleşmesinin ardından Sio‘nun da yeşil-beyazlı ekibe katılması bekleniyor.

Hürriyet

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış,devam et sen böyle,bazı yazıların hoşuma gitmese de burada sana katılıyorum,bursaspor küme düştüğünde görücez o eksileyip muhalefet olanları ?

   2
   3
  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Dakka bir, gol bir!.. Green man kendi kalesine.
   Sırf seni görme endişesiyle siteye girmek istemiyorum.
   Hep ilk yorumlar senin. Sitenin kapısında nöbet mi tutuyorsun?
   Seviye, profil, ve kalite gerçekten çok düşük. Sadece kişisel nefret üzerinden taraftarlık olmaz.
   Burası, ön yargıların ve egoların tatmin edildiği bir yer değil…
   “biliyorsan konuş, ibret alsınlar. Bilmiyorsan sus, biliyor sansınlar! “”
   Ne demek kardeşim takım düştü! Düşüyor! Düşecek!…
   Düşünce de kına yakarsınız…

   29
   10
   1. @M. Kemalpaşalı yorumuna yanıt olarak

    doğru söyleyen dokuz köyden kovulur diye boşa dememişler,siz de böyle yorumları görüp muhalefet olmak için sırada bekliyorsunuz belli ki,ali ay’ın atlı süvarileri sizi ?

    2
    2
   2. @M. Kemalpaşalı yorumuna yanıt olarak

    Ya hadi ben düşecek dedim bana kizdin da bana 29 tane “??” işareti veren adam ne olacak? Sanki tek olumsuz düşünen benim.Kimse kombine almıyor.Kimse lisanslı ürün almıyor suçlusu ben miyim?Girmek istemiyorsan da girme kardesim siteye.Ben de sana ölüp bitmiyorum yani. Burasi özgür mecra.Begenmiyorsan basarsin eksiye.”Seviye,profil,kalite çok düşük” cumleni de karakterime hakaret olarak algilamayacagim. Var sen de öyle düşün. Benim düşünce kına yakacak halim yok. Herkesin kendi özgür iradesiyle,hakaret küfür etmeden ,kendi düşüncelerini dile getirme hakkı var.

    Ben 2 sezondur maddi manevi bu takım için elimden gelenin fazlasını yaptım. Her maç çevremde küfür etmeye çalışan insanlara, ettikleri küfürün kendilerinden ve takımdan başka kimseye zarar vermediğini anlatmaya, attıkları yabancı maddelerin kimseye yarar sağlamadığına,sahadakilerin de insan ve bir ananın evladı olduğunu anlatmaya çalıştım. Ofkeyle kalkanın zararla oturacağını göstermeye izah etmeye çalıştım. Formalar çıktı bir tane kendime aldiysam gücüm 2 tane daha almaya yettiği için gittim 2 tane daha alıp bursasporluluk bilinci oluşturmak adına beni çevre illerden ziyarete gelen insanlara hediye ettim.Onlara bizi İstanbul basınının göstermeye çalıştığı gibi canavar olmadığımızı anlatmaya çalıştım.Zaman geldi bir maasimin belirli kısmıyla yegenlerime çocuk forması ve ürünleri aldım. Onlarda bı şehrin ekmeğini yiyip suyunu içiyorlar ve bu şehrin takımından başka takımı desteklemesinler istedim.Yeri geldi okuyamadığım halde (çünkü cidden yoğunum) bursaspor dergisine yıllık abone yaptırdım. Sirf bu takım kazansın para başka yere gitmesin diye.Sonra ne oldu!?

    Anlatayım mı ne olduğunu!!!

    Sercanlar saneler alındı.O yetmedi deniz yılmazlar sercanlar kaç kere kadro dışı bırakılıp affedildi.Bunlar yetmezmis gibi bjk lilere loca kiralandı ve bize küfür ettirildi.En çok da canımı ne acitti biliyor musun? Bu takımın birilerinin kapıkulu haline getirilmesi.Birilerinin önünde el pençe divan olunulmasi canımı çok sıktı. Hakkimiz yenildi hep susuldu.Dursun ozbekin hak mahrumiyeti 45 günden 15 güne düştü Ali ay ses bile etmedi.Necide kırmızı kart verdikleri aynı noktada aynı harekete kart cikarmadilar Ali ay sustu.Quaresma diye bir çingene jorqueranin sırtına civileriyle bastı kart cikarmadilar. Marcelo,Harunun diz kapağını,Harunun eline verdi,Ali ay çit çıkarmadı.Azizi bogazladilar Ali ay ses etmedi.Bu takıma varsa yoksa çöpleri dolduran , takımın hakkını hiçbir mecrada savunmayan , varsa yoksa oyunculara para yok diye aglanip bu takımdan kaçıp gitsinler diye mobbing yapan adam Bursaspor sevdalısı da ben Bursaspor düşmanı mıyım? Varin beni düşman belleyin. Ben gocunmam.Ancak takım düştüğünde kimse Ali ay istifa diye bagirmayacagina erkekliği üstüne yemin etsin. Anlastik mi Kemalpaşalı?

    5
    7
    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim sizin bursasporlugunuz demekki kazanmak ve kaybetmek arasındaki ince çizgiyi bağlı kişilerin hatasını kombine almiyarak ürünleri almiyarak BURSASPOR a ödetmek sizin gibi sahte insanların işidir amatörde de oynasak o ürünler o kombineler alınmalı.

     3
     3
     1. @FORZABURSA yorumuna yanıt olarak

      hadi ordan ali ay’ın süvarileri sizi ?,defolun şuradan yorum falan yapmayın siz burda ?,neymiş efendim sizin bursasporluluğunuz kazanmak ve kaybetmek arasındaki ince çizgiye bağlıymışmış,hem adam gitsin diye bağır çağır,sonra git bursaspor üzerinden ali ay yancılığı yap,bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?? ?
      sonra kimse niye ali dede başkan oldu diye şikayet etmesin,zira nedeni de apaçık ortada:

      “sizin gibi sahte insanların işidir”

      3
      2
     2. @FORZABURSA yorumuna yanıt olarak

      kimin nasıl bursasporlu olduğunun yorumlara bakılarak karara verilseydi bursasporlu kalmazdı herkes düşüncesini yazacak burası özgür bir mecra niyet okuma yeri değil doğruya herkez doğru yanlışa herkez yanlış derse problem olmaz ama herkes düşüncesinde özgür….

      4
      1
 1. Sio uygun bize yapıda bir oyuncu olabilir. Devamlılığı iyi fazla sakatlık yaşamıyor. Fiziksel olarak güçlü hem kanat ve hem santrafor oynayabiliyor.

  7
  1
 2. Gelceksen gel ulenn arttık
  bu kadar da yalvarmayın bir oyuncu için, mutlaka alternatifi ile
  görüşmeye başlayın ayrıca KEMBO efendiyi de yağlayın
  şu kulübe, Sio efendiyi alırken

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu