Anderlecht ile Badji krizi!

Bursaspor Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Canbaz dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Kahvesi‘nin canlı yayınına bağlanan Yalçın Canbaz “Bir önceki yönetim sessizliği için bizleri de şeffaf olduğumuz için eleştiriyorlar. Biz gelirken şeffaf olacağımızı belirtmiştik bu nedenle size bir sıkıntımızı söyleyebilirim. Badji‘nin 400 bin € olan borcu ödenmediği için 630 bin € olmuş.Olayın buralara gelmesi çok ciddi hataları barındırıyor. Badji için Belçika kulübü Anderlecht ile 400 bin €‘ya ile anlaşılmış ancak para zamanında ödenmeyince CAS %18 faizli karar çıkartıyor ve borç 630 bin €‘ya yükseliyor. Anderlecht Kulübü ile görüşmeler yaptık ancak bize “Biz sizinle artık Zoom üzerinden görüşmek istemiyoruz Belçika‘ya gelin” dediler.” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah belasını versin bu takımı bu hale getirenleri yazıklar olsun başka bişe demiyorum. Bu klübe neden Başkan çıkmıyor yıllardır belli hangi taşı kaldırsan pislik çıkıyor inşallah sizler üstesinden gelirsiniz de bizde sizi rahmetliye olduğumuz gibi duacı oluruz size 🙏

  143
  2
 2. çocuk sen bunca yükün altından kalk bu şehir bu taraftar senide unutmaz bilesin. Allah yardımcın olsun kardeşim. Yaşında genç inşallah başarıda gelirde 40 sene bize başkan aratmaz efsane bi başkan olursun. her yaptıgın işi takip ediyorum adam gibi paylaşıyosun herkes bilsin gördün kimin ne oldugunu, sen bu taraftara hedef göster gerisi bizde. Umarım bu kulubü A.Ş olarakta görürüz ki kimse babasının çiftliği gibi at koşturamasın. Allah yardımcın olsun yolun açık olsun kardeşim.

  46
 3. Rahmetli Yazıcıdan sonra gelen yönetimler usulsüz olarak cebinize 1 delikli kuruş girdiyse bu klubun kasasından diğer tarafta iki elim yakanizda olacak son olarakta 6222

  26
 4. SEVGILI YALCIN KARDESIM
  BIZ BADJIYI LUDOGORESTE SATARKEN
  TAKIMIN SAMPIYON OLMASI HALINDE
  300 BIN EURO BONUS ALACAKTIK
  LUDOGOREST SAMPIYON OLDU
  FAKAT BEN MESTANDAN VEYA BASKA BIYERDEN BU PARA IKE ILGILI BISEY DUYMADIM
  BU PARA KLUBE GELDIMI GELMEDIMI
  BUNUDA BI ARASTIRMAK GEREK

  20
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   Mestani,Recebi,Ali bunların yönetimlerini denetlettirin bu yolsuzluk varsa verin mahkemeye çaldıklarını geri alın kanunende hapis yatsınlar.

 5. Badji sorunu için karşıdaki takım zoom ile değil yüzüyüze görüşmek istiyorsa gidin Yalçın kardeşim.ANDERLCH Kulübü bizdeki kulüpler gibi ağam-paşam yöentimi ile değil profesyonelce yönetilen kulüptür.İnanıyorum ki bu görüşmeden 400 bin AVRO ile kurtulur hatta gelecekte de dostane ilişkiler kurarsınız.

  ŞEFFALIK-DOĞRU VE DÜRÜSTLÜK ER KİŞİ,NİN İŞİDİR.

  BİZ SİZİN ŞEFFAF OLMANIZDAN MEMNUNUZ.

  Ayrıca bizi bu hale düşürenlerden hesap sormanız zaten siz yönetime gelemden öncede taraftarlar olarak bizler canı gönülden istiyoruz.

  Apartman site yönetimlerinde 20 liralık ampulün dahi hesabını verirken yönetici bu kulüpte yüzlerce milyonluk bir borç bırakanlara hesap sormak MİLLİ,VİCDANİ VE İNSANİ GÖREVDİR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu