Anadolu Efes maçı kapalı gişeye doğru gidiyor!

Frutti Extra Bursaspor'un ING Basketbol Süper Ligi 5. haftasında 26 Ekim Cumartesi günü saat 20:00'de oynayacağı Anadolu Efes maçının biletlerine yoğun talep var.

Alınan bilgiye göre Pınar Karşıyaka maçında tribünleri dolduran yeşil-beyazlı taraftarların Anadolu Efes karşılaşması için daha fazla bilet talebi olduğu öğrenildi. İkinci gün itibariyle satışa çıkan biletlere yoğun talep bulunuyor.

Frutti Extra Bursaspor‘un resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Tofaş Spor Salonu‘nda bulunan 13 blok biletlerinin tükendiği ifade edildi. İki günlük bilet talebine göre Frutti Extra Bursaspor – Anadolu Efes maçının kapalı gişe olması bekleniyor.

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bilet fiyatları:

 • Teksas Tribün 15 TL (205, 206, 309, 310)
 • Genel Tribün 20 TL
 • Teleskobik Tribün (1) 40 TL
 • Teleskobik Tribün (2) 30 TL
 • VIP 3: 50 TL
 • VIP 2: 60 TL
 • VIP 1: 75 TL
 • Saha İçi A Blok: 250 TL
 • Saha İçi C Blok: 300 TL
 • Misafir Tribün (216,217,218,324,325,326,327) 20 TL

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Avrupa’nın en iyilerinden olan Real Madrid’i yenen bir Anadolu Efes ile oynayacağız işimiz çok zor ama size güveniyoruz çocuklar hadi…

 2. Basketbolcularımız nasıl son topa kadar mücadele ediyorsa, bizde son koltuga kadar orayı dolduracaz başka yolu yok !!

 3. futbol daha geniş alanda oynandığı ve daha basit olduğu, takımların nasıl oynadıklarını insanların anlayabilmeleri sebebiyle bu kadar popülerdir. çünkü insanlar anlayabildikleri bir şeyi izlemekten keyif alırlar. futbolda bireysel beceri skora etki edebilir.

  basketbol ise böyle değil, daha dar, daha hızlı, daha taktiksel. 5 kişinin tam olarak bir takım olarak hareket etmesi gerekli ve topa sahip olmayan oyuncuların hareketleri sayı atmaya yönelik en büyük etmen.

  mesela ben basketbolu anlayamıyorum, bu yüzden de pek izlemiyorum. aradan kaçan koşan bir sürü insan, ama belli ki bir ahengi var. yeterince zeki değilim, izlemiyorum. anlayarak izleyebilen herkesi tebrik ediyorum:)

  2
  2
  1. @Hipokandirayasis yorumuna yanıt olarak

   Anlamadığın belli…Futbol basit olduğu için değil,her fiziki şarttaki insanın oynayabildigi için popüler… artı takım oyunu baskette değil futbolda geçerli… futbol 11 kişi,11 tane Messi’ye veya Ronaldo’ya sahip olsan ne yaparsın?…Basket 5 Kişi…5 tane Le Bron James var bende,sen top görebilir misin?Bence sen basketi değil daha futbolu hiç anlamamışsın…

  2. @Hipokandirayasis yorumuna yanıt olarak

   Anlamadığın belli.. futbol basit olduğu için değil her fiziki şarttaki insanın oynayabildigi için popüler.. asıl futbol takım oyunu, basket değil.. futbol 11 kişi,11 tane Messi’ye veya Ronaldo’ya sahip olsan ne yazar…basket 5 Kişi…5 tane Le Bron James var bende,sen adım atabilir misin…bence sen basketbolu hiç… futbolu hiç mi hiç anlamamışsın….sen en iyisi dizi seyret…ya da gündüz kuşaklarını…

   2
   2
 4. insanı eğlendiren oyunlar karmaşıklaştıkça, oynayanlar ve sevenler bu karmaşıklığı anlayabilecek düzeyde olmak zorundadır.

  örneğin; barbut son derece basit tek kuralı zara bağlı olan, herhangi birinin rahatlıkla anlayabileceği bir kumar oyunu. poker ise sürekli kafa çalıştırılması gereken, oyunu takip etme becerisine sahip olunması gereken bir oyun. sevenlere bakıyoruz, barbut hapishanelerde, sokak aralarında, işsiz güçsüz insanlarca oynanan bir oyunken, poker elit kesime hitap eden bir salon oyunu.

  spora dönersek, futbol gayet basit ve bu yüzden popülerliğini kaybetmeyen bir spor dalı. basketbol ise, karmaşık kurallara sahip, bir sürü terim karmaşasıyla birleşik bir spor. haliyle daha zeki ve buna bağlı olarak eğitimli insanlar tarafından takip edilmek zorunda. ama bu demek değildir ki, futbol izleyicisinin hepsi kültürsüz, angut beyinli. bu sadece seçim sonucu gibi, bütünü sahiplenmeyen ama çoğunluğu belirten bir analiz.

  bunu da böyle tek tek anlattım ki, istisna olmayan futbol izleyicisi olayı kavrayabilsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu