Anadolu Efes biletlerimiz satışta

Frutti Extra Bursaspor'un ING Basketbol Süper Ligi'nin 5. haftasında 26 Ekim Cumartesi günü saat 20:00'de oynayacağı Anadolu Efes maçının biletleri satışta.

ING Basketbol Süper Ligi‘nin 4. haftasında Tofaş Spor Salonu‘nda oynanacak olan Anadolu Efes maçının biletleri satışa çıktı.

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Frutti Extra Bursaspor & Anadolu Efes maçı için özel olarak 27 adet saha içi koltuk, diğer bloklarla birlikte satışa sunuldu.

Bilet fiyatları:

 • Teksas Tribün 15 TL (205, 206, 309, 310)
 • Genel Tribün 20 TL
 • Teleskobik Tribün (1) 40 TL
 • Teleskobik Tribün (2) 30 TL
 • VIP 3: 50 TL
 • VIP 2: 60 TL
 • VIP 1: 75 TL
 • Saha İçi A Blok: 250 TL
 • Saha İçi C Blok: 300 TL
 • Misafir Tribün (216,217,218,324,325,326,327) 20 TL

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. basketbol seyircisi centilmendir her şeyden önce. sahada yapılan sporu izlemekten keyif alır öncelikle. güzel hareketler görünce taraf tutmaksızın hoşuna gider. küfürler saçmaz. ağzından salyalar akmaz. holigan değildir basketbol seyircisi. kavga ile gürültü ile işi olmaz. takımını destekler. basketbolu sevdiğinden rakip takım maçına bile gidebilir. öncelikle basketbolu sever çünkü. tarafgirlik yapmak değildir derdi.

  futbol seyircisinde bu yoktur. holiganizm yapmak, bedava bilet bulmak, şampiyonlukta çekişme var diye rakibinin rakibini desteklemek veya trolleme yapmak dışında bir takım taraftarı rakibinin maçını sadece futbol izlemek sevdasıyla izlemez. futbol seyircisi seyirci değildir evvela özellikle de bizim coğrafyamızda. futbol seyircisi çok azdır. taraftardır herkes istisnalar dışında. en ufak bir şeyde ana bacı sövebilirler. karşılıklı iki konuşamaz, yazışamazlar. hemen bıcaklar çekilir, yumruklar atılır. hayatı eziklikle dolu ve beyin ölümü gerçekleşmiş insanlığın güç masturbatörüdür futbol taraftarlığı. kişi zengin de olabilir. zenginlik eziklik yok edici bir unsur değildir. kültürel yoksulluğu ile hayatta bir yer edinememiş sürüyle bünyeler görüyoruz grup önderi, kulüp lideri, ülke yöneticisi vs. gibi… zira bu en çok da bizim coğrafyamıza has bir mevzudur. zira bunun sebebi de eğitimsizlik ve kültürel yoksulluktur.

  eğitimsiz topraklarda hoşgörü ve sevgi büyümez. tekamül için mevcut malzemenin eğitimle, kültürle, öğretimle harmanlanması gerekir. endüstriyel topluma adapte olamamış toplumların kültürel yoksul ve zengin özentisi ezikliğinin vücut bulmuş halidir türkiye’de futbol taraftarlığı.

  uzun yıllar daha düzeleceğini de sanmıyorum. spordan siyaset arınmadıkça asla daha iyi de olmayacak. 

  son dönemde futbol sahalarındaki holiganizm isim benzerliğinden dolayı basketbol ve diğer spor branşlarına da taşındı. aradaki farkı sadece gerçek basketbol seyircisi anlayabilir. kalanı ise basketbol seyircisinin ve gürültüsünün daha iyi olduğu ile övünebilir. hızını alamamış futbol taraftarları basket sahalarını kalabalıklaştırabilir evet. futbolda yenişemeyenlerin sidik yarıştırdığı bir mecra olmuştur basket statları da evet. velakin basket sahalarında küfürün, holiganizmin, sportmenlik dışı unsurların yeri yoktur. öyle sırıtıyorlar ki…

  hani bir klozette kurumuş bir bok lekesi ne kadar sırıtıyorsa o kadar sırıtır temiz bir insan için. tuvalet alışkanlığı olmayanlar içinse klozetin renginin, temizliğinin, ortamın kokusunun bir değeri yoktur. o sadece ihtiyacını görür. çünkü tuvalet eğitimi yoktur. en baştaki eğitim vurgusunda anlatıldığı gibidir bu tuvalet mevzusu. basketbol seyircisi tuvalet eğitimi almış bir insandır. futbol taraftarı ise bu kültürden yoksun çomarlar topluluğudur.

  8
  5
 2. basketbol süper ligi 5. hafta maçı. saat 20’de oynanacak ve trt spor da olacak. bu maç öncesi iki takım da ligde 3’er galibiyet aldılar. efes bu maçtan 48 saat önce real madrid karşısında olacak ve üç gün sonra yine euroleague maçına çıkacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu