Anadolu ayaklanıyor

Beşiktaş ve Bursaspor arasındaki maçın son dakikasında verilen penaltı pozisyonu tepki toplamaya devam ediyor. Bursaspor taraftarlarının yanı sıra birçok Anadolu kulübü taraftarı verilen penaltının haksız olduğunu öne sürerek, bunda sonra birlik olarak bu şekilde yapılan haksızlıklara birlikte karşılık vermeleri gerektiğini savundular. Sosyal medyada bulunan bir Eskişehirspor taraftar sayfası da bu konu için önderlik yapan taraftar topluluklarından oldu. 

 

    BİZİ KİM YIKABİLİR?     Yapılan açıklamada, 'Birbirimizi severiz, sevmeyiz. Ama Beşiktaş-Bursaspor karşılaşmasında son dakikada, bize Fenerbahçe maçında olduğu gibi penaltı olmayan bir pozisyona penaltı verilerek Bursaspor'un 2 puanı çalındı. Anadolu yıllardır böyle şeylere maruz kaldığı halde neden sesini çıkarmıyor? Neden biz İstanbul'a karşı birlik olmuyoruz da birbirimizle alay etmeye çalışıyoruz? Biz omuz omuza olursak kim yıkabilir Anadolu'yu?' şeklinde ifadelerde bulundular. Bursaspor, Eskişehirspor, Sivasspor, Trabzonspor başta olmak üzere birçok kulüp taraftarından bu şekilde bir birliğin faydalı olacağı yönünde görüşler paylaşıldı   Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu