Amigo Yaşar Kabri Başında Anıldı

Anma törenine Altyapı ve Futbol Okulu’ndan Sorumlu yöneticimiz Alit Turan ve Tesisler ve Taraftar Dernekleri'nde sorumlu yöneticimiz Enver Kumova’nın yanı sıra Yaşar Genç’in ailesi, sevenleri ve taraftarlarımız katıldı.

 2004 yılında aramızdan ayrılan merhum Yaşar Genç, mezarı başında edilen dualar ile anıldı. Amigo Yaşar ile Bursaspor maçlarında görev yapan arkadaşı Amigo Fikret Akdağ yaptığı açıklamada “Bursaspor’da yeri doldurulamayacak bir ağabeğimizi burada bir kez daha andık. Eşimiz kadar seviyorduk Bursaspor'u. Bursaspor camiası böyle değerlerine yaşarkende destek olmalı. Allah yattığı yerde dinlendirsin” dedi.

Ardiles lakablı Amigo Fikret Yorgun ise “ Yaşar ağabeğimizin yanında tribünlerde büyüdük. Ben buradan taraftarlar derneklerimize sesleniyorum. Lütfen değerlerimize sahip çıkalım. Yaşar ağabeğimiz nurlar içinde yatsın. Bursaspor Yönetim Kurulu’na göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu