Amed – Bursaspor maçında yayın var mı?

Bursaspor'un bu akşam Amed ile deplasmanda oynayacağı maç öncesi tam anlamıyla bir yayın krizi yaşanıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun resmi internet sitesinde dün maç tablosunda TRT Kurdi‘nin maçı yayınlayacağı belirtilmişti. Bu yayın ibaresi daha sonra kaldırıldı.

Bugünkü yayın tablosunda da bir canlı yayın olduğu yönünde bilgi yer almazken Diyarbakır emniyetine canlı yayın olacağı yönünde bilgi verildiği öğrenildi.

Gün içinde gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. (ÇORUMSPOR + BATMANSPOR TARAFTARI)x10 = Bursaspor Taraftarı
  Komik bir şekilde Bursaspor’un maçının canlı olmaması komik. Umarım canlı yayın olur. Hem maça alınmıyoruz hem canlı yayın yok.

  75
  3
  1. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   Bu habere en fazla yaygarayı çıkaran 250 tane yerel sözde gazete yazarı hani şu gazetecilik kimlikleri ile Bursaspor’un maçlarına basın tribününe bedava girenler! TV’den oturup maçı seyredip yazamıyacaklar 50 tane satan gazetelerinde veya 100 seyircisi olan TV kanalarında çünkü kalkıp Diyarbakır’a onlara yasak olmadığı halde gitmezler! Bu yazarların teki kalkıp 1.2-15 milyar borç nasıl oldu kimler namelendi zengin oldu Bursaspor’un çöküşünden araştırmadılar bile Bursaspor’un bunların tümünü basın trübününden men etmesi lazım!

  2. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   Bizi bugün doğrayacaklar da ondan. Nasıl Arap konsolosluğuna giren gazeteciyi içerde parça parça doğrayıp, çuvala koyup çıkardılar, bi tane kamera görüntüsü bile yok. Bugün de bizi orda aynı yapacaklar. Ama bu maçın bi de Bursa’sı var. İkinci yarıda. Hu Allah bismillah, Allahu Ekber.

   4
   1
  3. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   3 puan falan umrumda değil..amedspor taraftarlarının konuşması tam bir nefret konuşması..o çocukları sahaya gömün diyorlar kendi futbolcularına..bunu Bursaspor taraftarı yapsa bütün medya Bursaspor’a sabah akşam linç yapardı..konu Kürtler olunca herkes 3 maymunu oynuyor..Kürtler Türklerden daha üstün görülüyor bu ülkede.ve siyasi partiler,STK’lar, medya bu ırkçılığa göz göre davetiye çıkarıyor..benim tek dileğim futbolcularımız sağ salim oradan dönsunler.3 puan falan umrumda değil.

   7
   1
  4. @BURSASPOR16 yorumuna yanıt olarak

   Koskoca Bursaspor un düşürüldüğü duruma bakarmısınız!!Nerden nereye, yönetim hafta içi TRT kürdi canlı verecek maçı diyor, sonrasında maalesef yine hayal kırıklığı, şampiyon olmuş bir şehrin takımına bu durumu yaşatanlar umarım eserinizle mutlusunuzdur!!

   19
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   İlk defa amed maçını mı veriyor.hem Kürtçe izlemek zorunda değilsin ayarlardan değişiklik yapabiliyorsunuz.gerçi sizde bu kutuplaşma olduğu sürece hangi dilde olduğu ne fark eder.ikinci maçtada amed taraftarı alınmayacak yani tek taraflı değil.

  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Maç yayınlanmıyor sen kürdüne,türküne taktın.Hiç mi haber takip etmiyor. Türkiyenin 1 nolu kanalı ıçından korkuyor.

 2. Ne saçma şeydir bu anlamadım.Emniyete canlı yayın var da bize niye yok ? Teröristlerin içine takımı götürüyorsunuz kumpas mı kuruyorsunuz lan bizim çocuklara ? Böyle rezillik olamaz . Bu pkklı şerefsizler de şunu unutmasın Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz 40 bin Bursalı aslan size neler yapacak Bursa’daki maçta bunu bir düşünün. Amk vatan hainleri piçler hiç bir şekilde takımınızın olmaması lazım Amed ne amk

  34
  8
 3. Bu nasıl bir kaos kardeşim?Nerede kulüp yönetimi?
  Nerede Bursa milletvekilleri? Bir haftadan beri ortalığın ayağa kaldırılması lazım.Kimseden çıt yok.Ölüm uykusuna mı yattınız?Hepinize yazıklar olsun!

  12
  1
 4. Bugün tüm gücü elinde bulunduran iktidar ,kendi kalesi olan Bursa’nın bir maçını naklen yayınlatamıyorsa (yayınlamıyorsa) ve benim tüm hayatı Bursaspor olan Bursa’lı vatandaşım hala bunların çığırtkanlığını (yalakalığını) yapıyorsa biz ölelim.Yerin dibine girelim.Amatöre düşelim.Yetmedi kulübün adını ananları zindanlara atalım.Biz buna layığız!

  11
  2
 5. Umarım kulüp bir açıklama yaparda bu durum daha fazla can sıkmadan hal olur,taraftar alınmıyor, yayın yapılmıyor,burdan benim anladığım cezalandırılıyor takımımız,başka bir açıklaması yok,ne yaparsanız yapın bu takım eninde sonunda hakettiği süper lige dönecek

  8
  1
 6. TRT müdürünü akp atıyor,ona bu maçın yayınlanması gerektiği soylenmedimi,ben başkan olsam takımı oraya götürmem,…misim 3 puanı,Son 6 yıldır 1000 puan kaybettik.Baskan tabi özgür değil,belediye personeli ve emireri,onun macasi yemez takimi oraya götürmemeye.Mac yayınına gücü yetmeyen iktidar,dünyaya kafa tutmaya çalışıyor.

  8
  1
 7. Arkadaşlar internette araştırırken bir şeyler buldum sizlerle paylaşayım istedim umarım işe yarar,facebook sayfasında amedspor fan sayfasına girin ve maçı canlı izleyin iyi seyirler

  3
  1
 8. TRT nin yapacağı iş bu kadar olur. Devlet televizyonu olmaktan hükümet televizyonu olunca ne yapacaklarını bilemiyorlar. Talimat bekliyorlardir.

 9. Büyük ihtimalle yayınlanacak… bakan süleyman soylu bugün diyarbakırda ve muhtemelen söylenildiği gibi maçta olacak. buda oraya olan ilgiyi arttırır diye düşünüyorum… yani yayın olma olasılığı arttı bence.

  1
  1
 10. Hayali ülkenin hayali takımı amed denen oluşum , Bursaspor un ne dengidir nede yanina yaklasabilir. Olasi bir durumda Bursa daki macta buyuk Bursaspor taraftarida geregini yapacaktir. Madem öyle gel böyle.

 11. Yayinlamazlar fena mi degerinizi oreniyorsunuz anlatiyoruz silinmissiniz her yerden kabahat yine bizim oluyor basiyorsunuz eksiyi sadece haketinizi yasiyorsunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu