Altyapı’ya Destek Çağrısı!..

Bursaspor A takımı kadar altyapıya da önem veren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, hafta başında kendilerini mutlu edecek çok bir olay yaşadıklarını söyledi. Emeği geçenleri kutlayan Sağlam, şampiyon takımı bugün ağabeyleriyle buluşturup, kutlama yapacaklarını da dile getirerek şunları söyledi: “Eğer Bursaspor olarak başarılı olacaksak, daha büyük hedefleri yakalayacaksak, sadece para harcayarak, dışarıdan oyuncu alarak yapamayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe'nin de desteğiyle Vakıfköy'ü, bir çok Süper Lig takımında olmayan tesis haline getirdik.”

 

Altyapıya destek bekliyoruz

"Altyapıyla ilgili çalışmaların semeresini almaya başladık, U16'nın ardından U 14 takımımızdan da şampiyonluk bekliyoruz. Esas amacımızın Bursaspor A Takımına oyuncu yetiştirmek olduğunu hepimiz biliyoruz. Yukarıda da altyapıdan yetişen oyuncularımızı kullanmaya başladık. Tüm gelişmeler bizi çok mutlu ediyor. Harcadığımız emeklerin karşılığını almamız motivasyonumuzu arttırıyor. Bursaspor'u seven herkesten altyapıya da destek bekliyoruz.”

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu