Altuğ Günaydın ile Aybaba’nın transfer zirvesi!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ile İdari Menajer Altuğ Günaydın, antrenman sırasında saha içinde görüşme gerçekleştirdi.

Bursaspor‘da Başkan Ali Ay‘ın kampa gelmesinden sonra hareketli saatler yaşanmaya başladı. Daha önceki idmanları tribünden takip eden İdari Menajer Altuğ Günaydın, bu kez saha içinde teknik direktör Samet Aybaba‘yla görüşme gerçekleştirdi.

Transfer konusunda net adımlar atmak isteyen Bursaspor Kulübü‘nde bu saatten sonra görüşmelerin de sıklaşacağı öğrenildi.

BARIŞ YALIM, AFYON’DAN BİLDİRİYOR…

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hiç inanasım gelmiyor… Doğru bir şey yapacak olsalar bursada kadro dışı olan topçuları göndermekle başlayacaklardı kesin ve kararlılıkla! Beleş para alıp yatmak yok! Taraftarın büyük bi kesimi transferden umutsuzlanıyor zaten alıştık biz o geldi bu geliyor o geleceklere…

  25
  1
 2. saçmalamayın ya ne acelesi var 2019-2020 sezonuna daha çok var,acele edip hatalı transferler yapmayın,rica ediyorum :))

  23
  2
 3. Yılan hikayesine dönen STAD İNŞAATI,BURSASPOR üzerinden nemalanıp kulübü borç batağına sokanlardan hesap sorulmaması,BURSASPOR üzerinden siyasi,ticari ve şöhret rantı elde edip ahkam kesenler amma BURSASPOR için 27 yıldır devamlı gelir getiren KURUMAYAN PINAR BURSASPOR KATLI OTOPARKI SATILIYOR.
  Evet transfer para ile olur.AKAN PINARIDA KURUTURAN ÇORAKLAŞIR,YOK OLURSUNUZ.
  ACEMLER İSTASYONUNDAN STADA YOL YAPAMIYANLARIN,TEL ÖRGÜLERİN KIYISINDAKİ 3 KAMYONLUK MOLOZU KALDIRAMIYANLARIN BURSASPOR üzerinden laf ebeliği yapmasına gerek yok.GÖLGE ETMESİNLER BAŞKA İHSAN İSTEMİYORUZ.

  12
  1
 4. elimizdeki liste sıfırlandı o olmadı bu kactı oyalanacak aday da kalmadı napcaz şimdi iyi gidiyordu bugün git yarın gel

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu