Altepe’nin başına neler geldi neler!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Konyaspor maçını izleyenler arasında eski Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de vardı.

İstifa ettikten sonra ilk kez stadyumda gördük kendisini.

Duyduk ki, öyle böyle şeyler yaşamamış bu maçta.

Maçın ikinci yarısını şeref tribününde Başkan Ali Ay’la birlikte takip eden Altepe, ilk 45 dakikayı ise maraton tribün diye adlandırdığımız yerdeki bir locadan seyretti.

Fakat orada neler olmuş neler.

Jires Kembo’nun attığı golden sonra sevinen Altepe ve arkadaşlarına locanın hemen altında bulunan Konyasporlu taraftarlar büyük tepki göstermiş.

Ardından Konyasporlular locanın içine girmiş ve Recep Altepe ile arkadaşları hemen dışarı çıkmış.

Sadece birkaç saniye ile kurtarmışlar.

O an etrafta hiçbir polis falan da yokmuş.

Anlayacağız, büyük bir rezalet kıl payı atlatılmış.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @EMİR yorumuna yanıt olarak

   ulan kenya taraftarı onudamı beceremediniz, tüm Bursa dua ederdi kümede kalın diye, bu adam tam 8,5 senesini iç etti yeşil Bursa’nın, gelecek 30 yılını da ipotek etti, valla dövseydiniz dua ederdik ligde kalın diye, ama onu bile beceremediniz, şimdi doğru pttye

   15
   19
 1. Ataturk stadtymunu yerle bir ettikten sonra bu sahis. Gercek bursasporlular icin yok hukmundedir niye haber yapip gundeme tasiyosunuz.

  63
  46
   1. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    Yani Atatürk’ün isminin silinmesini ve Atatürk Stadı’ndaki ortamın öldürülmesini de sonuna kadar destekliyorsun?

   2. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    Evet yıkılabilir yerine daha iyisini yaparsın insanların yürüyerek eğlence eğlene besteler söyleye söyleye gittikleri stadyuma şimdi işkence çeke çeke gidiyor insanlar

    2
    1
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Bir şey daha ilave edeyim. Şampiyon olduğumuz sezon otobüsümüzü taşlayıp oyuncularımızı öldürmeye çalışan Diyarbakırsporlu teröristlerden de bihaber olduğun aşikar.

   14
   6
  1. @Turcan Tetik yorumuna yanıt olarak

   Kimse benden fazla atıp tutmadı bu adama da,orda durcan bi,benim olduğum yerde herhangi bir konyalı hiçbir hemşerime,renkdaşıma ne laf söyleyebilir nede kılına dokunabilir,konyalılar dövecek bursasporluda vur vur diye tempo tutacak,RACONA TERS,DELİKANLILIĞA TERS,TERS OĞLU TERS…..

   5
   5
 2. Rakip sahada iken sevinçleri abartmak doğru değil.Makul sevinçler gösterilmeli.Bu konuda empati yaparsak daha doğru karar verilmiş olur.BURSASPORumuzla maç yaparken rakip taraftarda sevinci oldumu abartırsa tepki gösteririm.

  20
  5
 3. EVET SAYIN RECEP ALTEPE,İŞTE BÖYLE ,KENDİ GÖZÜNLE GÖRDÜN ŞAHİT OLDUN….TARAFTARIN DEPLASMANLARDA NE ÇEKTİKLERİNE,BİRDE SEN İKTİDARIN BİR SİYASİSİSİN…ONDAN SONRA BURSADAKİ MAÇLARDA CİCİLİ-BİCİLİ KELİMELER,BURSA SEYİRCİSNİ CENTİLMEN OLMAYA DAVET ETMELER,DAHA NİCE HİKAYELER HİKAYELER..İŞTE BU İŞLER BÖYLE..BU KENYA MANYAKLARININ UNUTTUKLARI BİR ŞEY VAR..BU MAÇIN BİRDE RÖVANSI VAR…HİÇ KİMSE KUSURA BAKMASIN..SANA YAMUK YAPANLARA DOST ELİNİ UZATMAYACAKSIN..GEREK TÜRÜBÜNDE GEREKSE SAHA İÇİNDE CEZAYI KESECEKSİN……

  19
  3
 4. Keşke ağzını burnunu dağıtsaylarmış bu sevimsiz şahsiyetin.O zaman belki tepki göstermezdim bu Kenya taraftarına

  6
  11

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu