Altepe’den Timsah Arena itirazı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Timsah Arena'nın 389 milyon 173 bin 397 TL'ye mal olduğunu açıklamasının ardından eski Belediye Başkanı Recep Altepe'den cevap geldi.

Olay Gazetesi köşe yazarı Mustafa Özdal, bugünkü yazısında eski Belediye Başkanı Recep Altepe‘nin Timsah Arena maliyetiyle ilgili açıklamasına yer verdi. Bildiğiniz gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Timsah Arena’nın 389 milyon 173 bin 397 TL’ye mal olduğunu açıklamıştı.

Recep Altepe ise gönderdiği bildiride, stadyum inşaatına harcanan toplam tutarın 238 milyon 608 bin lira olarak ifade ediliyor.

Kamulaştırmaya harcanan tutar ise 53 milyon 715 bin.

Yani toplam 292 milyon lira…

Ayrıca bu maliyetin 50 milyonluk kısmının da Başbakanlık tarafından karşılandığı belirtiliyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İçim acıyor yemin ediyorm içim acıyor son beş senede şehirde ulasıma gelen zamma inanamiyorum. Üstelik türkiyenin en büyük dördüncü ilinin yerel yönetimlerinin halkına sundugu ulasım kalitesinin anadolunun ücra şehirlerinden farksız olması içimi acıtıyor.

  46
  10
 2. Ben de hala şantiye gibi stadta maç izlemeye itiraz ediyorum. İç kısımdaki merdivenlerde hala aydınlatma yok. Cep telefonunun feneriyle terk ediyoruz stadı. Birileri düşüp izdihama sebep olmuyorsa tamamen Allaha emanet olduğumuzdandır. Birileri stadı terk ederken ölebilir! Bunun sorumluları bu konuya önlem almıyorlar.

  8
  2
 3. Yokmu adam gibi savci bu isi kovalayacak.aslinda bu aciklamalar sorusturma acmak icin yeterli.bursasporlu ve bursali olarak hesabi sorulsun diyorum.ilginc olan hala stadyum denilen santiyenin bitmemis olmasi onca paraya ragmen

  7
  2
 4. İki iktidar belediye başkanı mutabık kalamadı demek hesaplar konusunda,
  çok değilmiş gerçi aralrındaki fark 100 MİLYON TL’cik kadar fark varmış sadece,
  kapatılır problem değil ne de olsa bu milletin parasını har vurup harman savuruyosunuz,
  Hesap soran da yok ne güzel memleket, gerçi kimin doğru söylediği ortada,
  Sayın Alinur bey ne de olsa meslektaşım, kendi Mali Müşavirdir hesaplarda hata yapacak hali yok,
  Sorun hem hesap kitaptan anlamayan, hem de İmar inşaa işlerini bilmeyen, Makina mühendisi adamın
  Bu şehirde başkanlık yapması

  5
  2
 5. aah neler oluyor neler yine bizi yiyorlar birileri yine kandırıyor bizi ama ne olursa olsun o kadar paralar harcanmasına rağmen bu kadar eksikliklere sahip bir stat inşaa etmeyi başardınız ve hala eksiklerini düzeltmeye çalışıyorsunuz tam olarak bitmedi hala şu stat!

  4
  2
 6. STAD YAPIYORUZ diyerek halkın trilyonlarını yediniz.AHİRET VAR AHİREEEET.CEHENNEM ZEBANİLERİ SİZLERİ DÖRT GÖZLE BEKLİYOOOR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı