Altepe takımla Antalya’ya gitti!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay da Yeşil Beyazlı kafileyle birlikte Antalya'ya gitti. Başkan Ay'ın moralli olduğu gözlenirken, eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de uçakta yer alan isimler arasındaydı.

Bursaspor yarınki kritik maç için Antalya‘ya gitti. Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Ali Ay da takımını yalnız bırakmadı. Moralli olduğu gözlenen Ali Ay, Antalyaspor maçından mutlu ayrılacaklarını ve takıma güvendiğini belirtti.

Ayrıca kafileye gelenler arasında eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de yer aldı.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu haber, takımın affedersiniz ama b*k çukurunda olduğunun göstegesidir. Bu herif hangi sıfatla, nasıl o kafileye alınıyor bunun mantıklı hiçbir açıklaması olamaz. Yönetim yaptığı her hareketle taraftarla adeta dalga geçiyor !

  35
  3
 2. Spor la siyaset bir arada olmuyor. Bu kadar basit takımla uğraşmayın sayın siyaset çiler. Et benzin dolar yaaa her şeyin fiatı artmış. Sizler halk için uğraşın. Takımlar la uğraşmayın. Asgari Ücret belli milletin alım gücü kalmamış sizler bunlarla uğraşın.

  21
  5
 3. 1-Stada harcanan para BİZİM PARAMIZ,GÖTÜRÜLEN AVANTALAR BİZİM HAKKIMIZ
  2-SİYASET kulübün içinde oldukça burnumuz b…tan çıkmaaaz.
  3-A.AKTAŞ açıklamalarında neler söyledi neler.O İTHAMLARI MUHALEFET DEĞİL,ALTEPE ile B.ŞEHİR MECLİS ÜYESİ ŞİMDİ BAŞ BELEDİYE MEMURUMUZ SÖYLEDİ.
  Hoş ALTEPE nin yanlışlarından sn.AKTAŞ da mesuldür.
  MASAL VE HİKAYE ANLATMASINLAR.KENTSEL DÖNÜŞÜM VE STAD İŞİNDE ORTAK SUÇLULAR.

 4. Meyve veren agac taslanir.
  Recep Altepe gibi hangi baskan Bursaspora bu Kadar yardim etti?
  cok ayip ediyor bizim taraftarimiz coook…….
  Bursaspor cok arar böyle bir baskan…

  8
  36
  1. @bijoux yorumuna yanıt olarak

   Sorma sorma ne yardım ne yardım.2 sezon iliklerimize kadar donduk.Yaptigi rezalet şantiye hala bitmedi.Kendi makam aracıyla gelirken istismar ettiği halkı zerre umursamadı.Belliki sen de onun şakşakçılarından birisin.Tok açın halinden ne anlar.Siz ve sizin gibi siyasi seviciler acemler stadyum arası çamura bata çıka yol yürümeyen,karda buzda eli ayağı uyuşmayan,güneşten gözü belermeyen,90 dk elinde tabakla aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyen locacı tayfadansınız.Siz bizim halimizden anlamazsınız.Bu takımın büyük çoğunluğu bu cefayı çeken kesimdir.O yüzden yok ayıp ediyorsunuz falan.Hepsi hikaye.

   21
   1
  1. @bursa yorumuna yanıt olarak

   Cebinden yaptı sanki bütün şehirlerde stad var zaten tamamlayamadı 7senede başkanlarda seçilirken etkili oldu anasını ağlattı diye dua mı etcem

  2. @bursa yorumuna yanıt olarak

   Sen stadyum görmedin hayatında hiç herhalde. Yada stada hiç gelmedin. Onun harcadığı para ile futbol şehri kurulurdu ama bizim stad daha bitmedi. Ne Avrupa’sı ne standardı.

  3. @bursa yorumuna yanıt olarak

   Hayırdır altepe sayesinde işemi girdin o kadar savunuyon avrupa standartlarımda stad yaptıda rahmetli başkan öldükten sonra gelen şampiyonluk şampiyonlar ligi paraları nereye gitti neden takım bu halde düşün bakalım babasın cebindenmi yaptırdı parayı bizim verdiğimiz vergiden yapıldı akıllı olunda yalaka yalaka yorumlar yapmayın

 5. Recep altepe sponsor oldu heralde bu maca neden olsa zamanında kimbilir bursaspordan neler götürdü şimdi çıkarıyor başkan adayıda olur başkanda yaparlar bu adamı bu sefer artık gerisini siz düşünün ali ay diyor ya süpriz bekliyorım diye kesin ikisi bir iş çeviriyorlar kesin bakın kokusu çıkar

 6. Meyve değil borç ve uçuruma sürükleyen başkanlar verdi ve yaptıkları verdiği zararın yanında göz boyucak kadar bile değil ..

  1. @Salih yorumuna yanıt olarak

   Haydi oradan, açlıktan boğazı kokan kokuşmuşlar kalkmış Recep Altepe’ye laf söylüyor. Hangi dönemde kamu eliyle Bursaspor’a bu kadar yardım yapıldı, destek verildi. Yahu siz taraftarız diye geçinen sinyalcilersiniz. Daha tuttuğunuz takımın maçına bile gidemiyordunuz da Recep Altepe’nin verdiği araçlarla gittiniz. O kadar da nankörsünüz ki size hizmet için verdikleri araçlara bile zarar verdiniz. Yine de Recep Altepe desteğini kesmedi.

   Stadı beğenmiyorsanız defolun gidin gitmeyin stadyuma. Atatürk stadı sanki Barcelona stadıydı da bu stada laf ediyorsunuz.

   Laf israfından zerre öteye gitmeyecek adamlar atıp tutmasınlar.

   Adam başkanlıktan ayrılmış, iyi bir Bursaspor taraftarı gibi örnek bir davranış sergileyip bu kötü sonuçların olduğu zamanda bile takımını destekliyor. Sizin gibi iki yenilgide takıma, yönetime küfürler dizmiyorlar. Gidip futbolcuları bile dövenleriniz var, bu kadar aciz, bu kadar karakter yoksunusunuz.

   Daha ne diyeyim ki..

 7. Farkında değilsiniz herhalde bursa spor başkanlığına adaylığını açıklamak için antalyaya geliyor beyler kendinize gelin başkanınıza selam verin tabiki bu durumu kabul edenler selama durar başta ali ay

 8. Bizler Altepe ye inanmış insanlarız sonuna dek yanındayız bu şehire hizmetleriniz için teşekkürler başkanım !

  1
  14
 9. Şu anda Altepe nin sahip olduğu lobi kimse de yok.
  Beyler atıp tutuyorsunuz saydiriyorsunuz fakat gerceklerden de bi habersiniz.
  Ülkemizde futbol daha çok saha dışında ve masa başında oynanıyor.
  Kendisini hiç tanımam bilmem.
  Recep Altepe an itibarı ile vizyonu en geniş başkan adayıdır.
  Biliyorsunuz bu işler ıstanbul ve ankara da şekilleniyor.
  Unutmayın olmazı başarıp koca koyun böğrüne Budo yu yerleştirdi.
  Bu olay lobi işidir.
  Zaten kulüp fazlasıyla borçlu.
  Ali Ay olmayacaksa Altepe olsun ki en azından zaman kaybı yaşanmaz.
  Yeni secilebilecek farklı bir başkan yönetim anlamında devreye girene kadar gececek zaman kaybı engellenmiş olur.
  Aday olursa bu sayede Timsah Arena da ki yaptığı hatalar ile de yuzlesmis olur.
  Şahsi düşüncem mevcut başkanın yeniden aday olup seçilmesinden yanadır.
  Tamam sportif anlamda takım diplerde fakat finansal anlamda iki yıldır tüm zorluklara rağmen en azından devamlılık var.
  Eğer hala bankalardan kredi alabiliyorsa uefa fairplay kriterlerini sağlıyorsa bunca borca göre ayakta kalıyor demektir.
  Mevcut başkan aday olmayacaksa yerine vizyon ve lobi sahibi bir başkan gelmelidir.
  Unutmayalım rahmetli başkan in ıstanbul ve Ankara da tanımadığı kişi yoktu.
  Onun muhteşem vizyonu ve lobisi sayesinde şampiyon olduk.
  Takımın o zamanda fazlasıyla borcu vardı.
  Beyler lütfen gerçekleri görelim.
  Bu ülke de şampiyonluk = vizyon + güçlü lobi faaliyetleri
  Başarının formülü budur.
  SAMPIYON BURSASPOR…….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu