Altay maçımıza İstanbul hakemi atandı

Bursaspor-Altay maçını hakemi açıklandı.

Ligin 28. haftasında 5 Nisan Pazartesi günü saat 19.00’da oynayacağımız Altay maçını İstanbul Bölgesi Üst Klasman Hakemi Mustafa Kürşad Filiz yönetecek.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor taraftarı lütfen her malubiyetten sonra başkana sallamayın. Varsa aday biri çıksın. Bursaspor ayağa kaldıracak para taraftar dır. Bir şeyler toplayıp. Bir şeylere destek olalım. Mesela bursa taraftarı diye bilir elektrik borcunu biz kapatacağız.

   2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Onu kötüle, bunu kötüle! Ama 3 milyonluk futbol kentinde sadece 1000 küsur hatıra kombinesi satılmış bunu, yani taraftarı sorgulama..!
    Ne güzel dünya,
    hem 50 kuruş olsun, hem cam kenarı!
    Bir elimde cımbız, bir elimde ayna umurumdamı dünya!
    Lüküs hayat, lüküs hayat ohhh ne rahat. gel keyfim gel, keyfine bak..!

  1. @ATOM KARINCA. yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim nasılsın.
   Ben de bir ilave yapacağım.
   Hakemden rica ediyorum.
   Görmediğini emin olmadığını da çalmasın.
   İyi günler kardeşim.

   4
   1
 1. Bizim eski stoper İbrahim Öztürk 39 yaşında Altay’da hâla oynuyo. Son oynadıkları maçta Menemen’e 2 gol birden attı. Bu hafta bi tane de bize koymasa bari. Kornerlerde falan hemen rakip kaleye geliyo kafa vurmaya. Çıkıp çıkıp vuruyo Allahsız. Pek çoğunu da gol yapıyo. Bu yaşta bile çok fit. İşallah bize de koymaz bu hafta. Ne de olsa eski kaptanımız.

  7
  26
  1. @Günay yorumuna yanıt olarak

   Günay denen arkadaş aslında güzel bişey yazmış ve sonunda işallah bize koymaz, ne de olsa eski kaptanımız demiş. Adamı neden eksi yağmuruna tuttunuz ki? Bi de adamı Altaylı falan yapmışınız. Nerenizden anlıyonuz lafı ya?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu