Alt yapı bir hazine

 

 

Bursaspor'un Side kampı alt yapıdaki isimler için de büyük bir şans oldu. Teknik Direktör Şenol Güneş tarafından kampa dahil edilen Mehmet Zeki Çelik, Mertcan Erdem ve Enes Ata, hedeflerinin büyük olduğunu söyledi. 

Sezon başı kampına da katılan ve A Takıma alışmaya başlayan Mehmet Zeki Çelik, tecrübe kazandıklarını ifade ederek, “Burada bulunmak bizim için bir rüya. Belluschi ile, Civelli'yle antrenmana çıkıyoruz. Şenol Hoca bize çok yardımcı oluyor” dedi. 6 ay önce amatör kümede Arabayatağı forması giyerken, Bursaspor A Takımına çıkan Mertcan Erdem ise yaşadıklarına inanamıyor.

BU BİR RÜYA

Genç orta saha oyuncusu Mertcan, “Bu kadar kısa süre içerisinde A Takımla kampa gideceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Haklı bir gurur yaşıyorum. Benim için sezon başında zaten Bursaspor'a gelmek bir rüyaydı. Ve şuan A Takımla antrenmanlara çıkıyorum. Burada kendimizi göstermek istiyoruz. Şenol Hocam sağolsun iki hazırlık maçında da şans verdi. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bursaspor alt yapısı bir hazine. Birçok arkadaşımız var bu şansı bekleyen. Kulübümüze katkı sağlamak en büyük hedefimiz” diye konuştu.

FERNANDAO İDOLÜM

U-21 Takımında attığı gollerle dikkat çeken Enes Ata ise şunları söyledi: “Gençler için bu kamp dönemleri her zaman şans oluyor. Biz de kendimizi göstererek hocamızın gözüne girmek istiyoruz. Bursaspor alt yapısının ne kadar iyi olduğunu ispatlamaya çalışıyoruz. Benim işim gol atmak. Fernandao çok iyi bir futbolcu. Kendime onu örnek alıyorum. Sürekli onu takip etmeye çalışıyorum. İlerleyen yıllarda bu formayı çıkarmadan giymek istiyoruz.”

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu