Alper Ademoğlu kayıp!

Teknik heyet tarafından kadroda düşünülmediği için kulüp bulması istenen ancak taliplerini geri çevirdikten sonra ortalıktan kaybolan Alper Ademoğlu'na ihtar çekildiği öğrenildi...

Gurbetçi oyuncunun Bursa‘ya gelmesi durumunda U21 takımıyla antrenmanlara çıkacağı, teknik heyetin uygun görmesi durumunda da maçlarda oynatılacağı bildirildi…

Kadro dışı bırakılan Emre Taşdemir de, önceki gün itibariyle Vakıfköy‘de idmanlara başladı… U21 takımıyla çalışan Emre‘nin de, teknik heyetin raporu doğrultusunda U21 maçlarında oynatılacağı belirtildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Kamp dönemi Bursada değilmiydi. . Transfer tahtasini açamayan Eskisehir , karabuk , Elazig gibi takimlara federasyon bir hak tanimali Atanasov , Adem gibi oyuncular bu takimlara bedelsiz kiralanabilir.. Veya Türkiye kupasi maclarinda oynatilabilir.

    55
    4
  2. hazırlık kampının en iyi genç oyuncularından biriydi bence takımda mutlaka tutulmalıydı,belkide çocuğun umudu bu yöndeydi ,mutlaka bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Bursasporumuzun menfaatleri gereği derhal gönlü alınıp kupa maçlarında ve U 21 maçlarında oynatılmalıdır.

  3. bu oyunvcuyla ilgili neler yaşandı çok merak ediyoruz. hazırlık maşlarında çok göz doldurmuştu. neden şans tanınmadı acaba. yeniden kazanılabilir mi?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı