Almadan gelme!

Ertuğrul Sağlam’ın mutlaka alınmasını istediği Rangers’ın sağ beki Steven Whittaker ile Celtic’in orta saha oyuncusu Scott Brown’ın alınması için Başkan İbrahim Yazıcı, Transfer Komitesi Üyesi Erkan Kamat’a “Bu oyuncuların işini bitirmeden dönme” diye talimat verdiği öğrenildi.

Whittaker biticek Bunun üzerine Başkan’dan yetki alan Kamat, bugün yeni bir Ada seferine çıkarak, iki İskoç futbolcunun bonservislerini alabilmek için son hamlesini yapacak. Daha önce kendisiyle 3 yıllık prensip anlaşmasına varılan 26 yaşındaki sağ bek Whittaker’ın 1 milyon pound’luk bonservisi için yapılacak son pazarlıkların ardından İskoç oyuncunun Bursasporlu olması bekleniyor.   Celtic ile sıkı pazarlık 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Scott Brown için de Glasgow kentindeki İskoç kulübü Celtic ile piyasa değeri 5 milyon Euro olan  Brown için bonservis pazarlığına girişileceği belirtildi. Erkan Kamat’ın, iki İskoç oyuncuyla da anlaşıp bu hafta Bursa’ya getirmek istediği öğrenildi. Whittaker biticek Bunun üzerine Başkan’dan yetki alan Kamat, bugün yeni bir Ada seferine çıkarak, iki İskoç futbolcunun bonservislerini alabilmek için son hamlesini yapacak. Daha önce kendisiyle 3 yıllık prensip anlaşmasına varılan 26 yaşındaki sağ bek Whittaker’ın 1 milyon pound’luk bonservisi için yapılacak son pazarlıkların ardından İskoç oyuncunun Bursasporlu olması bekleniyor.     Celtic ile sıkı pazarlık 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Scott Brown için de Glasgow kentindeki İskoç kulübü Celtic ile piyasa değeri 5 milyon Euro olan  Brown için bonservis pazarlığına girişileceği belirtildi. Erkan Kamat’ın, iki İskoç oyuncuyla da anlaşıp bu hafta Bursa’ya getirmek istediği öğrenildi.     Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu