Allah sizi ıslah etsin!

Bursaspor taraftarı olan Ömür Konca sitemize attığı mailde yeşil-beyazlı takımın Ankaragücü maçında uğradığı haksızlıkları kendi ifadeleri ile anlattı.

Bursasporluyuz.org olarak noktasına virgülüne müdahale etmeden yayınlıyoruz.

Var’dan yok ettiğiniz golde Hakemin pozisyonun ne kadar yakınında ve net görüş açısında olduğu belli. Stancu’nun rakibe müdahalesi olmadığını net gördüğü için golü veriyor. Sonrası VAR’la yok arası izleyen körler santraya kadar geri dönüp bir şekilde iptal pozisyonu bulma gayretinde 3 dakika paşaların pozisyon izlemesi sürüyor. Sonuç Gol iptal. Görüntüler yalancı hakemler haklı şerefli, haysiyetli ve onurlu, kendini atan Ankaragüçlü futbolcu şerefli, haysiyetli ve onurlu olarak hayatlarına devam edecekler.

 

Verilmeyen 2. gol Ankaragücü futbolcusunun kolu ve dizine iyi bakarsanız Lima’nın (vücudunu geçtim ) sol ayak baş parmağının önde olduğunu gören o hakemler hangi görüntüdesiniz bilemiyorum ben mi körüm yoksa siz yediğinize değil belirli formaları hizmete odaklanmış nankörler misiniz? Buna nasıl ofsayt verebildiniz.

 

Penaltı verilmeyen pozisyonda ise Sakho’ya ilk müdahale 5 numaralı futbolcu ceza alanına girer girmez dengesini bozmak için itiyor. Aşağıda trencilik oynanmıyorsa ben o şekilde net görüyorum.

 

Dengesi bozulan Sakho kaleciyi geçerken kalecinin sol ayağı ile Sakho’nun sağ ayağına müdahale belli.

 

Yetmiyor kaleci topla alakasız olan Sakho’ya elleri ile müdahale etmeye devam ediyor. Sonuç Korner 

Abe Allahın göz vermediği ne verdiği belli olmayan VAR hakemleri elinizin nerede olduğunu biliyoruz da gözünüzde mi orada be kardeşim. Hakemlik mesleğinde kul hakkı olmadığını kendinizin ondan mahrum olduğunu sakın sanmayın sizin adaletiniz olmadığı müddetçe yatacak yeriniz olmayacak farkında değilsiniz.

Vicdanınız olmadığını VAR sistemi gelmeden yönettiğiniz maçlardan çok iyi biliyoruz ama bunu da görmedim diye savunacak neyiniz var bilemiyorum.

Allah sizi ıslah etsin. Siz kula reva gördüğünüzün mislini alırsınız inşallah. Hak etmediğiniz o paralar da size haram zıkkım olsun.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Terkif yorumuna yanıt olarak

   Bu hafta Başakşehir in hakkı yendi günlerdir yankıları sürüyor bizim 7 maçtır hakkımız yeniyor kendimiz söylüyor kendimiz dinliyoruz bu konuyu ulusal basın a yansıtamassak hiç bir problem çözülmez

   16
   1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

    Abdullah Avcı beter olsun. O değilmiydi bizim maç sonrası yayıncı kuruluşa maç sonu konuşmasında; itiraz edecek ne var anlamıyorum her şey izleniyor öyle karar veriliyor diyip kıs kıs gülen.

    10
    1. @PaulNewman yorumuna yanıt olarak

     Bende onu söylüyorum Başakşehiride kolluyorlar adamların bir kere başına geldi neredeyse maç tekrarlanacak bizim kaç haftadır hakkımız yeniyor ses çıkaran yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   ulusal basın mı ,7/24 üçüzlerin kulüp televizyonu gibi çalışan ulusan basınmı,zaten hata burda onları ulusal diye gözümüzde büyüttük yıllarca onlar sadece zengin para babalarının yerel tv leri.Bizim olay tv veya astv bile onlardan daha ulusal yayın politikası güdüyor,gerçi o da bir saçmalık ya ,bizden başka sporları izlenmemesine rağmen ille üçüzlerin haberleri yapılıyor.

  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Ulusal basın bize kör sağır dilsiz renktaş konu bursaspor olunca herkes üç maymun.. Şampiyonluk senesinde olduğu gibi sadece üç büyütülmüşler değil onların hakemlerini onların tffsini onların medyasını da yenmemiz lazım..

 1. Bu VAR denilen sistemle acaba bir Anadolu takımı şampiyon olabilir mi? ???? Zor renkdaşlarım. Hemde çok çok zor. 3 tane semt takımı için çıkartılmış. Federasyon da bunlara çanak tutuyor. İşimiz çok zor. Garip çok garip başakşehir fenere gol atıyor ama o anda VAR sistemi bozuluyor. Hiç utanmadan 81 milyon insanla alay ediyorlar. YERSENİZ. ……FEDERASYON DAHİ PİNOKYO OLMUŞ. ……

  27
 2. Hakemin maç sırasında verdiği her kararı, anlık verilmiş kararlardır. Hakem öyle yorumlamış diyebiliriz.
  Hakemin gol olarak verilmiş kararına rağmen ‘VAR’a gidiliyorsa, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere’de o tür pozisyonlarda gol sayılan pozisyonlara gol iptali verilmesi;
  Avrupa’nın her liginde penaltı verilecek pozisyonlara penaltı çalınmaması, hatta VAR’a bile gidilmemesi tam bir faciadır

  16
  1
 3. Bursasporumuz vardan çektiği ni oynadığı takımlar dan çekmedi 3 gol atıp bir gol mü sayılacak 3 gol atmadan maç kazanamıyacakmı Bursasporumuzun hakkını yiyen hakemler yine maç mı yönetecek ler peki Bursasporumuzun aleyhine verilen kararlar Fenerbahçe maçında ilk golde full var Fenerbahçe nin 2 golünde penaltı pozisyonu dışarda Rize maçında sakoya yapılan penaltı Beşiktaş maçında babelin ofsayt golü bunları görmeyen var hakemleri Bursasporumuzun kaç puanını yedi, yeter artık varınız batsın Ali ay başkan hakkımızı yedirme bu böyle gitmez ?

 4. VAR bizim ülkemizde kurulmuş bir tiyatrodan, danışıklı dövüşten başka birşey değil.Sezon başından beri Bursaspor’un başına gelenler, ne hikmetse VAR’ın sezon başından beri iki kez Fenerbahçe’nin gol yediği anlarda bozulması, bu hafta Babel’in Konyasporlu oyuncuya öldüresiye attığı tekmeye VAR’dan sarı kart yeterli önerisinin gelmesi, Muslera’nın Antalyasporlu oyuncuya ceza sahası dışında attığı tekmeye faul bile çıkmaması say say bitmez.Göksel Gümüşdağ Fenerbahçe maçından sonra demediğini bırakmadı.Başakşehir soysal medyada paşlaşımlarla tepki gösterdi.Ali Ay siyaset uğruna gıkını çıkarmıyor, başkanlık koltuğunda varlığıyla yokluğu belli değil.Kulüp tepkisini göstermiyor.Siz veya diğer taraftar platformları her ne kadar burada haber yapsanız da kulüp tepki göstermediği sürece bir anlamı yok.Yönetim bu tiyatronun içinde olmaktan memnun gibi görünüyor.Hal böyleyken de göz göre göre doğranıyoruz.

 5. Siz ve diğer taraftar platformları her ne kadar haber yapsa da Ali Ay siyaset uğruna sesini çıkarmadığı sürece, yönetim ve kulüp tepkisini net şekilde ortaya koymadığı, bu tiyatronun içinde olmaktan memnun gibi bir tavır sergilemeye devam ettiği sürece doğranmaya devam ederiz.

 6. Köşe vuruşlarında Ertuğrul ve Sakho’ya birebir tutma ve çekme penaltı olmalı,
  KOnya-bjk maçını da izledik, hakem VR’a da gitti pozisyonu bir daha inceledi,
  2 oyuncu mücadele halinde olup istese penaltı da vermezdi ama Medel orantısız çekti deyip
  Penaltıyı verdi, bizim bu pozisyonlar VAR’a dahi gitmedi, burada futbolcular itiraz etmesi gerekiyor
  sanırım onlar da uyanık olup böyle penaltı olma ihtimali pozisyonlarda hakemlerin kontrol etmesini talep etmeli, hep bizim aleyhimize mi VAR 3-5 dk çalacak, artık biz de itiraz etmeliyiz pozisyonlarda

 7. Bir hakem ayda 50 bin lira para kazanabiliyor.Haram zıkkım olsun.İddia ediyorum bu şerefsizler in hepsi bu sezon Bursaspor’u düşürmek için iş birliğine gitmişler.Var kararları bu kadar aleyhine olan ikinci bir takım yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu