Alinur Aktaş’tan tahta algısı

Emin Adanur liderligindeki Bursaspor yönetiminin başarısız olmasını bekleyen ancak adım adım engelleri kaldıran ve verdiği sözleri yerine getiren Adanur ve ekibinin başarısı karşısında dumura uğrayan odaklar ne yapacaklarını şaşırdı. Öyle ki tahtanın açılacağını anlayan bu odaklar Bursaspor'a hiçbir faydaları olmamasına rağmen bot hesaplarla algı yaratarak yönetimin başarısına ortak olmaya bile kalktı.

Başından bu yana Büyük Bursaspor camiasına yakışır bir duruş sergileyen Emin Adanur ve ekibi, Bursaspor için ‘Bilmem neyin’ ve ‘ Hangi camia’ ifadelerini kullanan kent yöneticilerinin ayarlarını bozdu. Adanur ve ekibinin tahtayı açacağını anlayan bu ilginç zihniyet, bot hesaplarla yönetimi itibarsızlaştırarak başarıdan rol kapmanın derdine düştü.

Bot hesaplardan yapılan paylaşımlarla, yaptığı gaflarla Bursaspor taraftarının gözünde irtifa kaybeden Alinur Aktaş‘ı kurtarmaya çalışan zihniyet, kullandığı dil ve üslup ile tam da Aktas‘ın Bursaspor yönetimi için kullandığı üsluba yakışır olduklarını gözler önüne serdi.

Yapılan paylaşımlarda Aktaş’ın Bursaspor yönetimine 15 trilyon gönderdiği ve tahtanın bu sayede açılacağı gibi ipe sapa gelmez ifadeler kullanılması, iftiradan öte bir akıl sağlığı sorunu olduğunu ortaya koydu.

Bursaspor için ‘Bilmem neyin’ ve ‘Hangi camia’ diyen, futbolcu transferlerine aracılık etmekle övünen ve Bursaspor’un menfaatlerini kişisel hırsının üzerinde göremeyen kent yöneticilerinin, bot hesaplarla koca camia ile dalga geçmesi de tarihe not olarak düşülmüş oldu.
163 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yahu BURSASPOR için 15 MİLYON VERECEK DEDİĞİNİZ BAŞKAN ÖNCE YALOVA YOLUNDA 500 BİNLİRALIK ÜST GEÇİTLERİ YAPSIN,YILLARDIR ŞEHRİ BAT-DOĞU BERLİN GİBİ BÖLEN UCUBELİĞİ KALDIRSIN.

  Haa birde sokak ve caddeleri otopark yapan değnekçiler gibi belediye diyerek YOLLAR OTOPARK YAPMASINI BİLDİĞİ GİBİ İKİ LEVHA KOYSUNDA VATANDAŞ YOL ÇIKMAZMI,TERS YÖNMÜ CEZAYYEMESİN,ZAMAN KAYBETMESİN.

  285
  44
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Konunun Alinur Aktaş ile alakası var mı, yok mu bilmiyorum. Benim için çok da önemli değil. Şunu çok iyi biliyorum ki; Alinur Aktaş ve mensubu olduğu zihniyet bu ülkede elini dokunduğu her şeyi (yani kısaca her şeyi) bozmuş, yıkmış veya çürütmüştür. Halkın önemli bir kısmını iyi bir şey yaptıklarına ikna ederek sadece kendileri ve dar çevreleri için haksız çıkar elde etmenin tarihini yazdılar. Tarih hepsini çok kötü yazacak.

   8
   5
  2. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Alinur Aktaş kesinlikle kötü bir belediye başkanlığı yaptı.Hatalı kararlar verdi AMA hayırdır admin 2 tane müptezelin twitiyle adamı neredeyse asacaksınız.Siz kimsiniz kime hizmet ediyorsunuz benim açıkçası kafam çok karıştı

   16
   30
   1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

    Kim olduğu belli birilerinden etli kemik bekliyor kemiği atan alinur aktaş olsa bu tipler 180 derece döner bu tipler yüzünden Bursaspor tarihinde tombalacı başkanda gördü kıçındaki donun faturasını Bursaspor’un çekiyle ödeyen başkanda gördü ne hikmetse tahtayı açmaya yardım etmeyenler eleştiriliyor tahtayı kapatan bir kemiğe tahtayı kapatan o.ç çanak tutanlara kimse bir şey demiyor bu kulüp kemik yalayıcı asalaklardan kurtulmadan bir arpa boyu ileriye gidemez yaşam tarzını geçimini kulüp üzerinden sağlamaya kurmuş asalaklara şirin gözükmek adına atılan kemikler o tahtayı yine kapatır.

  3. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   BU HABERİ DE CHP LİLER Mİ YAPTI DİYE SORULSA, BURASI SİYASET MEYDANI MI?
   BIRAKIN GEREKSİZ MUHABBETLERİ, ÖNEMLİ OLAN BURSASPORDUR, KOMBİNELER ÇIKACAK FORMALAR ALINACAK, TRANSFER YAPILACAK, ŞAMPİYONLUK GELECEK…… BURSASPORLUNUN DERDİ BUDUR…..

   23
   50
  4. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Seversiniz sevmezsiniz ama dürüst olmak gerekirse, sosyal medyada bir kaç kişi kafasına göre birşey yazmış. Konunun Alinur Aktaşla alakasını göremiyorum. Bu adamları Alinur tutup yazdırdığına eminseniz haber yapın , aksi halde yaptığınız çok yanlış. Şu sosyal medyada ne olduğunu bilmediğimiz binlerce kişi saçma sapan şeyler yazdığı için bu siteye giriyoruz buradan da soğutmayın lütfen.

   31
   11
  5. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   İnş ilk seçimde gidecek ve halkta bir nefes alacak.
   Bursaspor düşmanlığınız da gün yüzüne çıktı.
   İşiniz bitti Bursa’da.

   63
   29
  6. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Bursa da Akp sıfır icraat yaptı gören gözler kılavuz istemez birde kalkıp şehirin göz bebeği takımı karıştırmaya kalktı oy moy yoook..

   70
   23
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Alinur gene kazanır. son anda potada burun farkıyla geçer, fotofinişte langırt köy sandığına. Alinur gene başkan. Görün bak.

    6
    9
   1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Tamam anlaşıldı tahta açılmayacak ve suçlu sayın belediye başkanımız Alinur aktaş olacak şimdiden algı başladı.

    19
    68
    1. @TİMSAH 16 yorumuna yanıt olarak

     O tahta açilacak ve ilk secimlerde belediye başkaniniz alinur aktas ve corbaci takimi bidaha gelmemekuzere gidecekler,sizlerde biseyolmamis gibi piskin piskin ortalikta dolasirsiniz artik.

     8
     4
   1. @Sessizlik yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor camiası büyüktür.
    Sahte hesap veya değil bu yorumları yapan ne bursadporlu dur nede Alinur Aktaşı seviyordur. Emin başkanın en büyük icraatı Bursadporu sömüren ifşa etmek olacakki bu kendisinin vaadidir. Sizde işinize gelmeyen yorumları yayınlamıyorsunuz! Küfür yok hakaret yok. Niye yayınlamıyorsunuz.

    1. @Tmsh16 yorumuna yanıt olarak

     Bu saatten sonra Bursaspor’luyum diyen bunlara oy verirse yazıklar olsun. Siyaset zaten Bursaspor’umuzu maalesef bu hale getirdi. Güzel şehrimize ne verdi ki,Kulübümüze versin. En pahalı ulaşım da bizde, en pahalı su da…

     42
     19
   1. @Okanbursa yorumuna yanıt olarak

    Bunlar 5000 mülteciyi kulübe üye yapıp orda da kangreyi kazanırlar. Hiç bişey olmamış olsa da mutlaka bişey olur amk.

    2
    4
    1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     Allah cihadı mi emrediyor yoksa git Türkiye sahillerinde nargile iç Türk kadınlarına Sark bunu mu emrediyor? savaştan kaçan insanlar 400 bin çocuk yapmış Türklerin 4 katı.bayrada savaş yok ülkelerine gidebiliyorlar.bir tane Afgan kadın yok gelen gelenlerin hepsi Afgan genç erkek.kadinlarini ve çocuklarını bırakıp geliyorlar ve senin gibi düşünmeyen insanlar buna inanıyor.
     .

     27
     7
     1. @Okanbursa yorumuna yanıt olarak

      fırsatını bulsan sende kanadaya kaçarsın,her yorumun altına ırkçı yorumlar yazıyorsun bunun hesabı ahirette verilmeyecek mi zannediyorsun ,adamların sıkıntısı olmasa neden terk etsin yerini yurdunu ,balkanlarda 2,4 milyon Türk yaşarken 20-30 senede 800 binlere düştü o zaman anadoluda bizi kabul etmemiş olsalardı şuan Bursadaki insanların yarısı olmazdı,adam bir nargile içmiş gözüne batıyor,karı kızda bir taraflarını açmasın göstermek istemiyorsa, biz 18 ay şırnakta dağtaş terörist kovalarken özgende millet nargile keyfi yapıyordu bizde onlara beddua mı edelim ,bu kafa tasçı zihniyeti bırakın

      3
      9
      1. @ANADOLU LİGİ yorumuna yanıt olarak

       İşinize gelmedi mi ırkçı oluyoruz.ulan bir Türkleri sevemediniz.Bak müslüman devletlere bir tek Atatürk’ün kurduğu devlet ayakta kalmaya çalışıyor.gerci Türkiye’de senin gibi hainler yüzünden sallantıda.ulkesini satıp sahillerde Türk.kizlarina asılan Suriyeliler versin ahirette hesabını.Yuce mevlam sormaz mı savaş varken kaçan bu korkaklara bunun hesabını..

       2
       1
      2. @ANADOLU LİGİ yorumuna yanıt olarak

       Sıkıntısı olan adam bayramda ülkesine gider mi.lan adamlar tüm çarşambayı kuyumcu yapmış mülteci kuyumcu açar mı?400 bin çocuk yapmış adamlar Türklerin 4 katı,ülkesinde savaş olan adam yemeden içmeden kesilir.yorumlara bak halkın ne kadar şikayetçi oldugunu anlarsın.savastan kaçan adamlar sahilde.nargile.keyfi yapacak senin gibiler de sahte dincilik oynayacak.yok öyle dunya

       2
       1
      3. @ANADOLU LİGİ yorumuna yanıt olarak

       Balkan Türkleri , Türkiye’ye geldi ozyurtlarina bunu iyi anla Arap sevici.Araplar 22 tane ülkeye gitmedi neden bize geldi? Afganistan’dan gelenler sadece genç erkekler ulan orada kadınlara,yaşlılara çocuklara savaş yok mu onlar neden gelmiyor?ben kanadaya ülkemi sevmediğim.icin değil senin gibi cahillerle aynı havayı solumamak için gitmek çok isterdim.Burasi Türkiye yallah Arabistan’a millet senin gibiler yüzünden dinden soğudu.savas olsa sende Arap kardeşlerin gibi nereye kaçacaksın?ırkçı sizsiniz siz Türk düşmanisiniz.

       2
       1
    1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

     👍Al benden de o kadar,akıl fukaraları,asıl belediye başkanı mı insanların gözünde bitirmek isteyip algı yapan adanur bey

     5
     4
    2. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

     Koskoca büyükşehiri geç koskoca iktidarın Twitter üzerinde maaşlı botları var hangi evrende yaşadığınızı cidden meraklar içerisinde izliyoruz 80’de tüp kuyruğunda olanlar şuan Twitterda bot kuyruğunda

     112
     32
     1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

      aynn 80 lerde sayenizde insanlar tüp kuyruklarında rezil haldeydi şimdi rahatlık batıyo birilerine avm ler tatil bölgeleri full dolu maşallah o maaşlı botlar iktidarın değil ayrıca yalan makinası partinin karıştırmayın siz onu

      27
      53
      1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

       Kazanılmış bir tarih var ozamanlar millet toprak aldı ve tabi ambargo tarih 2020 soğan ve patates kuyruğu

       3
       3
      2. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

       O tüp kuyrukları dik duruşun eseri olan bir olaydı abd dahil herkese kafa tutarak kurtarılan Kıbrıs içindi ambargo yedik ama dik durduk

       5
       3
      3. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

       Pardon da 80 şerle neden kıyaslıyorsunuz. 80 lerde mi iktidara geldi Akp? 2002 yılına kadar ki Türkiye ile neden kıyaslamıyorsunuz? 2001 yılında hanginiz tüp kuyruğu beklediniz?

       19
       12
       1. @Ersoy 1979 yorumuna yanıt olarak

        tüp kuyruğu yerine devlet hastanelerinin eczanelerinde ilaç kuyruğundaydık bay kemal zamanı, özel otomobilimizle(özel otomobil derken 3,000 dolara alıp develiyasyona çarpılıp 3 ay sonra 1000 dolara sattığımız kartaldan bahsediyorum) aynı kamyonun arkasında eskişehire kadar giderdik ,yollar şimdiki gibi değilken,mezitlerde kafa kafaya çarpışmalı kaza olmayan gün yoktu , çelebi mehmet lisesinde sınıfımız 55 kişi idi bunlar yakın tarihler öyle 80 lere bakmaya gerek yok askeri ücret 129 dolardı 2001 de,hadi z kuşağını anlıyorum o günleri bilmezler esas o günleri yaşayıpta nankörlük edenler yatacak yeriniz yok.

        4
        5
      4. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

       Millet AVM de boş boş geziyor buda mı batıyor size.tatil beldelerinde genç genç Arap erkekler nargile içiyor millet ailesi ile denize giremiyor.ekonomik sorunları ve mülteci sorunlarini görmemek için ya kör olmalısın yada paralı maaşlı bir çalışan olmalısın.avrupada 20 yaşında çocuk 1 yıl çalışıp BMW alırken bizim ömrümüz yetmiyor araba almaya.carsambada oturuyorum bir gece sokakta ufak tüp ile nargile içen Arap gençlerini gör sonra konuşalım.

       29
       13
       1. @Okanbursa yorumuna yanıt olarak

        ben altıparmak doğumluyum gerçek Bursalıların altıparmağı çarşambayı terk edeli 30 sene oldu suçu araplara atma sen ben ev vermesek onlara kimden kiralayacaklar ,nargile içince ne oluyor acaba bana normal sigara içenler bile tuhaf geliyor sen nargileye takmışsın ama doğru almanlarda bizim almanyada mangal yapan Türklere takmıştı bir ara ,geçen altıparmakta doğduğum eve gittim adam yufka dükkanı gibi birşey açmış adama 1971 de ben burada doğmuştum dedim, o zamanlar burası çok iyiymiş şimdi heryeri suriyeliler doldurdu burada dedi,sen nerelisin dedim diyarbakırlıyım dedi

        4
        3
        1. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

         Altıparmak son 10 senede iyice boşaldı kalanlar da mülteciler yüzünden kaçtı.sen adamsan git bir Darmstad caddesinden geç iyice gözlemle.buradaki Araplar savaştan kaçmış insanlar mı iyice muhakemeni yap.almanyada Türklere bırak nargile mangal yapmak bile yasaktı.adamlar ülkeye girerken Türklerin dişlerini sayıyordu.buradaki senin sevdiğin araplar bizden rahat yaşıyorlar.halk istemiyor bunu 2023 te göreceksiniz.

         1
         1
      1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

       Chp, akp hepsi benim için aynı işine gelince ikisi de PKK ile görüşür.biz vatanımızı seviyoruz kardeş partileri değil.bu milyonlarca Arap erkek sahillerde parklarda huzur bırakmıyorsa milletin karısına kızına bakıyorsa birakta iki laf edelim.ulan akp kadar ulkenizi sevseydiniz süper güç olurduk.vallahi ben ne chp ne akp oy atarım..ikisi de aynı.

       11
       5
 2. “Yarışma ile belirlenecek en güzel projeyi kent meydanı yapacağız.” vaadiyle başladıkları işi, AVM ve beton yığını olarak karşımıza çıkardıklarında bunların zihniyeti ortaya çıkmıştı ama… işte..n’aparsın. Demek ki her alanda çevirecekler aynı dümeni.

  136
  25
   1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

    Nilüfer bölgesi Türkiye’nin en güzel bölgesi.. İzmir’de yaşıyorum.burda bile nilüfer gibi yer yok yemin ederim..kaldı ki İzmir Türkiye’nin en güzel şehri olmuştur öteden beri..ama inan bana nilüfer çok çok güzel bir yer İzmir’den.

    121
    37
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     İzmir büyük köy birader;) Türkiye’nin en güzel yeri haklısın ama bu kadar kötü yapılandırılabilir. En son Burhan Başkan zamanında hizmet gördü; sonrası zaten hep aynı

     8
     11
    2. @Selim yorumuna yanıt olarak

     kayapa da nilüfer demi gel bak bakalım yol yok yollll sene 2021 nasıl bi algı yapıyolarsa nilüferde park bahçeden başka ne varsa gökdelen harici

     14
     37
     1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

      yolun osmangazi ve yıldırımdan geçerse oralarada bak istersen, 20 yıldır yıldırımda oturuyorum lanet ettik artık hizmetsizliğe. dilinize pelesenk edebileceğiniz bi nilüfer var oraya takık kalmışsınız alsanız oralarıda bok edeceksinizde oranın insanları medeni gün yüzü görmüş insanlar kime ne için oy vereceğini bildiklerinden sorun yaşamıyorlar. ayrıca sizin bölgeler hizmetten yıkılıyor sanki ne içiyorsunuz siz ya. işiniz gücünüz karalamak bölmek bölüştürmek ayırmak kayırmak icazet etmek.

      17
      6
   2. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

    Bursa’nın en guzel semti altıparmak mülteci mahallesi eski stadımızın olduğu yer mülteci parkı oldu.hala konuşuyorsun el insaf.2023 u bekliyor tüm millet.az kaldı.

    122
    28
     1. @erkan yorumuna yanıt olarak

      Beklemeye ne gerek var geçen seçimde tüm büyük şehirleri kaybetmesinin mi.20 yıl önceki Altıparmakla şimdiki Altıparmak arasinda ki farkı bana açıkla bende akp oy aticam.her yer çöplük her yer multeci.

      7
      6
     1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

      Cahiller ve haramzadelere oy verme yasağı olsa malum parti barajı bile aşamaz. Eğitim ve ahlak şart.

      2
      5
     2. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

      Son seçimlerde Ankara ne oldu, İstanbul ne oldu?Halk şikayetçi kardeşim takım tutar gibi bırak parti tutmayı.ekonomi çok kötü en kötüsü mülteci sorunu.nargile içip kumsalda Türk kızlarına bakan milyonlarca azgın Arap istemiyorum ülkemde bitti nokta…

      15
      7
       1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

        Eskiden demek PKK sizi destekliyordu siz alıyordunuz şimdi CHP Yo destekliyor şimdi de CHP aldı bunu mu demek istiyorsun.ikisi de birbirinden beter ülkeni sev kimseye hiç bir partiye kul köle olma.bunu anlayacak kapasiten.olmadigini biliyorum ama yine de yazmak istedim.biraz.twitter da gündemi takip et suriyelilerin nasıl kızları taciz ettiğini vodeolarini çektiğini gör.

        1
        1
 3. Belediyenin başındaki şahsi ciddiye alıp yorum yaparak zaman harcamaz BÜYUK BURSA CAMIASI.bu adam bizim için yok hükmündedir

  76
  21
 4. “adım adım engelleri kaldıran ve verdiği sözleri yerine getiren Adanur ve ekibinin başarısı karşısında dumura uğrayan odaklar” pardonda bu kısmı anlayamadım?
  verdiği sözleri yerine getiren derken hangi sözü yerine getirdi tahta açıldımı tahta?
  resmi açıklama bekliyoruz.
  yorumumdan karşıt olduğum anlaşılmasın sonuna kadar da arkasında durdum destekledim yorumlarımı bilen bilir.
  millet tahta haberi bekliyor tahta
  ateş su toprak TAHTA!!!

  52
  133
  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım 2 yılın sıkıntılarını (tahta problemleri) öyle bir- iki ayda cozuluvermesini beklemek biraz haksızlık değil mi. 2 yıldır tahta yasakları oluşurken nerelerdeydik. Biraz sabır, o iş bitti!

  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Lan amk. KAlkmış burda siyaset yapıyonuz, 2 hafta sonra lig başlıyo. Tahta hâla kapalı. 14 yaşında çocuklarla sahaya çıkıcaz. Elin Keçiören’i gelecek gene Bursa’da 3 koyup gidecek. Siz hâla Alinur’muş, Emin’miş derken bu sene PTT 2’ye düşecek ve ebenizin damını göreceksiniz üst kattan. Hâla konuşuyonuz amk. Lan açın artık şu tahtayı. Takım elden gidiyo alooo.

   1
   1
  3. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Burası harbiden siyaset meydanı olmuş. Yaptığım yorumda ne bir taraf belirttim nede yanlış bir ifade kullandım. Haberdeki doğru olmayan bir cümleyi koydum ve milletin beklentisini yazdım şu an için -26 gelmiş. Bundan böyle bu platformda yorum falan yapmayacağım. İyice bölündükçe bölünüyoruz. BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI

   32
   60
     1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      Takma kafana burda yorumlar akp chp çatışması üzerinden Bursaspor menfaati altında gerçekleşiyor.. Benim umurumda değil hangi parti olduğu ama çoğunun tek derdi parti 🙂 Bursaspor’dan dönüşerek parti çatışmasına oradan da seçimlere 🙂

      10
      11
     2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

      maalesef bursaspor tarihinde siyaset içinde olmadığı zaman yok her dönem siyaset bulundu. siyasi yüzünden bursaspor iyi bir şey dense bile siyasi görüş yüzünden her zaman linçlemeye meyilli bir taraftar grubumuz var

      20
      5
    1. @bursasporlu63 yorumuna yanıt olarak

     Ali efendi başina sayın yazmadım çünkü sen sayın degil cumhur başkanının geç demesiyle geldin kendini bisey sanma aldığın oylar sayın cumhur başkanı yüzü suyu hürmetine aldın ali efendi. Cumhur başkanına buradan sesleniyorum bu bursalı olmayan dümenci adamı başimızdan alın lütfen istirham ediyorum sesimi duyun lütfen ben arnavut genciyim sırf sizin budur demenize verdiysem oymu bende simdi size diyorumki’ Sayın cumrhur başkanım makama degil fakat bu herifi alın bu makamdan bizim dümenle isimiz YOKTUR. BÜYÜK BURSASPOR CAMIASİNİN VE BURSANİN BIR ÜYESI BURSA VATANDAŞI

     9
     6
   1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

    Kardeş burası zaten yıllardır belli burdakilerin çoğunun ilk amacı kendi muhalif fondaş siyasi düşünce ve cikarlaridir(gercek Bursaspor sevdalılarını tenzih ederek) bak birazdan Bursaporlu rumuzlu birileri gelir seni corbaci çıkarcı çorbası kesilmiş ilan da eder az bekle bak

    20
    14
    1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

     Ben ne siyaset yaptım sadece verdiği sözleri tuttu yazılmış haberde şu an ne yaptı ki ne icraatı var tahta açılmadı bu sitedeki herkez tahtayı bekliuor günde 100 kere giriyom siteye zaten baktım en bursa.com da emin adanurunmuş. Sonra sustum ve susacağım

     17
     21
     1. @bursasporlu63 yorumuna yanıt olarak

      Burda önce partili sonra BURSASPORLU var.. bunu nasıl mı anlarsın.. karşı partiden birinin resmini görünce yada ona ters bişey hemen partiden girerler .. sonra BURSASPOR a bağlarlar.. herşey BURSASPOR için derler aradan sıyrılıp giderler .

      3
      1
  4. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   ALINUR AKTAS EMIN ADANUR
   CEKISMESI SADECE BURSASPORA ZARAR VERIR
   AKLISELIMLE HAREKET ETMELI
   OZLYCEYI ELE GECIRME KAVGASINA KIMSE BURSA SPORU ALET ETMEMELI

   34
   35
  5. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Alinur aktaşın yaptığı ne belli bir tarafınızdan element uydurmayın ,belediye 15 milyon verse zaten herkesin haberi olur ,çıkarıp yastık altından mı verecek bu kadar büyük parayı ,kulübe siyaset bulaşmasın denıyor sonuna kadar siyaset yapılıyor.

   42
   12
 5. SAYIN AKTAS
  BU IKI DUZENBAZ BU SEKILDE TWIT ATMA CESARETINI NASIL GOSTEREBILIYORLAR BU NADIL USLUP
  BU ADAMLAR BELEDİYEDEN MAAS ALIYORLARSA HAKKIM HELAL DEGIL
  SEHRINE BU SEKILDE. HITABI 60 YASIMDAN SONRA ILK DEFA GORDUM
  BU NE CURET NADIL CESARET

  46
  8
  1. @Finland yorumuna yanıt olarak

   öç alıyor neden istediği arazileri vermedi diye başkan olmadan önce bile adanur böyle haberler yapıyordu neden istediği olmuyor diye sizde inanın s.l.k bir şey gibi

   5
   3
 6. bunlar bursaspora 1 kuruş para vermez daha çok alırlar halkada yaptıkları gibi anca inşaat yapsınlar cırt herifler bursaspor siyasetten uzak kalacak

  45
  14
  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   gördüğün her habere inanma mesela böyle konuda belediye haber kanalı ve enbursa gibi neden istemeseler bile taraf olacaklar

   9
   11
 7. Haberdeki yorumlara bakın

  Kara17
  Osmangazi92
  Bursasporlu63

  Alinur buraya bile trollerle yorum attırıyor. Bunlara insan muamelesi yapılmasını bile anlayamıyorum artık. Bırak Bursasporu koca ülkeyi de bu şekilde yönetmeye çalışıyorlar yazık çalınan günlerimize.
  Alinurun da ben hiçbir şeyi karışmıyorum yalnızca uzaktan destekten başka bir şey vermiyorum algısı çöktü artık tüm taraftarların gözünde, istediklerini yapsınlar yediremez artık. Kameraya gelince öyle söylüyo arkadan çevirdikleri işlere bak, bu yönetimin geleceği belli olduğu andan itibaren alakayı direkt kesti kulüple yalnızca arkadan kuyu kazmaya uğraşıyor. Tek derdi kulübün nasıl yönetildiği değil kendi desteklediklerinin yönetmesi, aman kimse onlara stad konusunda hesap sormasın, ali ay aday bile olmayacaktı son seçildiğinde zorla ittirerek yaptırdı halimiz ortada.
  Adanurun kazanacağını biliyordu, o ben kongreye katılmayacağım açıklamasını boşuna mı yaptı. Elini ayağını çekti hemen yemezler.

  39
  17
  1. @asd yorumuna yanıt olarak

   bir insan senin görüşünde veya düşüncende olmayınca bot trol isem evet botum ama bunu anlamayan senin kafan yüzünden sana acıyorum ama bunuda anlamazsın tabi

   14
   19
  2. @asd yorumuna yanıt olarak

   ben ali ay ikinciye aday olduğunda burada çok yazdım yapmayın diye ama anlamadılar niye senin gibiler yüzünden senin dediklerine ters olunca bot oluyoruz öylemi sende botsun onaylı hesap yazamıyorsun bile

   17
   14
 8. keser döner sap döner elbet bu yaptıklarının cezasını keseceğiz bunlara sonları yaklaştı hele bir durun sizleri bursada gezdirirsek namertim her şeyin bir gün hesabı sorulur kıbleleri para olan zihniyet parayla her şeyi satın alacaklarını zannediyolar cünkü bunların hepsi parayla satın alınmış kişiler bursaspor camiasını sakın yok saymayın eğer bir ayağa kalkarlarsa kacacak yer saklanacak delik bulamassınız

  37
  12
 9. en bursa yapmış haberi ne güldüm. sizde algı yapmayalım ben şimdi düşündüm belkide bunu en bursa bot bastı haber yapmak için nasıl habercilikti bu böyle tabi şimdi ne demek istediğimi anlamayanlar hemen linç dener ama linçleyenler anlamazlar anlayamadıklarından linçlemeye çalışırlar

  30
  17
   1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

    Kendi işçisine istediği zammı vermeyen ali Nur mu Bursaspor’a 15 milyon verecekmiş önce asgari ücrete çalışan işçisine zam yapsın

    3
    4
 10. Zaten KOSKOCA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANININ hiç işi gücü yok bursaspor tahtayı açıp başarılı olacak diye niye paniklesin bursaspor düşmanı mı ki amacınız ancak boş siyaset yapmak başka kapıya önce forma alın forma admin neden böyle haberler yapar ilginç

  24
  62
  1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

   Koskoca belediye başkanı maçlar başlasın küfürü yiyince 10binlerce taraftardan gorcem koskocayi .ne valiler ne emniyet amirleri ne belediye başkanlarıyla çatıştı o stad hepside g.ne baka baka gittiler.bu arada bu Yücel Akgün u nasıl divana alırlar bu taraftardan oda nasibini aldı yorumculuk yapamadı bidaha televizyonlarda.

   4
   5
  2. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

   Koskoca büyükşehir başkanı emin adanur ona sallayınca işi gücü bırakıp panikleyip nasıl canlı yayına çıktı ama Bursaspor bu… adamı paniklettirir…

   7
   5
  3. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

   burda adminlik olay yok en bursa haber yapmış haber olmasa da bunu yayınlamış adminlerimiz burada bunu paylaşılır haber diye ama en bursa kimin kanalı düşündürmedi değil vallahi

   19
   13
  4. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

   Koskoca belediye başkanı sağa sola çizgi çektirip yol kenarından otopark adı altında haraç kesiyorlar. Utanmadan birde saati 7 TL diyorlar. Koskoca belediye başkanı

   32
   9
   1. @Magical99 yorumuna yanıt olarak

    ben ankaradayım o buradada var park edilemeyen yeri park yerine çevirip ücret alınıyor bu istanbuldada var git izmire oradada var bursa ya has bir şey değil o

    6
    4
 11. Ulan elinizde bir tek BURSA kalmıştı onuda botla kayıkla teslim edeceksiniz. Burda kesinlikle ama hiç bir parti zihniyetinin ve ideolojisinin BURSA sevgimizin önüne geçmesine izin vermemeliyiz. Bursa halkı nasıl zamanında Reşat OYAL ı tüm engellemelere rağmen şehre başkan seçtiyse o ruhu tekrar içinde hissetmeli

  20
  11
 12. Emin bu işleri iyi bilir, kendisi demedi mi sosyal medyada binlerce beğeni alıcak sisteme sahibim diye. Algı yönetimi bunları işi, Uludağ sözlük, inci sözlük boşuna alınmadı, enbursa.com boşuna kurulmadı. Ben o twitleri de kimin attığından şüpheliyim. Kendi haber sitesinden kendini Daha yeni göreve başlamışken gelmiş geçmiş en iyi Bursaspor başkanı ilan edecek neredeyse. İcraat görelim onla bunla kavga etmeyin işinize bakın

  15
  37
  1. @Keaamil yorumuna yanıt olarak

   Alinurun tweetlerinin altında 3 senedir bot atılıp duruyor. Onları da mı Emin atıyordu? 🙂
   Ne zamandan beri bütün tweetleri bot hesaplar tarafından Like’lanıyor onu da mı Emin atıyor.
   Yönetim işine baksın yazmayı bırak onlar zaten bakıyor işine de Alinur önce işine baksın Kapacakı Bjk’ye pazarlamak için uğraş vereceğine.

   30
   8
 13. yazılanlara bakıyorum bursasporla siyaseti ayıramayanların oranı %90 siyaset farklı konu bursaspor farklı şimdi istanbulda galata yanlış olunca sana oy yok fenere olunca ona oy yok mu oluyor bursaspor taraftar oranı %10-12 arası farkettiyseniz ve bunların %90 ilk önce siyaset sonra bursaspor diyor yazılanlara bakılırsa ve size söylüyorum böyle konularda ne belediye medyası doğru söyler nede bursaspor başkanına yakın medya doğru söyler tarafsız medyaya bakılır bakıyorsun haber yok mu anla ki burada farklı hesaplaşmalar var tabi şimdi ben bunu dedim bot olurum veya belediye başkanı yanlısı veya bursaspor başkan yanlısı ama size biraz tavsiye vereyim sazan gibi her şeye atlamayın yazmadan önce ve konuşmadan önce düşünün Allah bizlere akıl verdi aklınızı kullanın.
  Not: şimdi ne demediğimi anlamayan linçler linçlesin beni anlamayanı ne desem boş Allah akıl fikir versin der geçerim.

  13
  1
  1. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

   bursa bursasporludur diyoruz ama maalesef en fazla galatalı sonra beşiktaşlı var bursamızda ve her geçen gün taraftarımızın desteği ve tutması hayli hayli azalıyor kenetlenme olacakken medya yüzünden dahada batıyoruz anlamıyorlar maalesef.

 14. ben mesela emin adanur belediye başkanıyla kavga etti diyelim ben en bursa haberinin içeriğine güvenmem neden tahmin edin başka belediye başkanı ve emin adanur bağlantısı olmayan haberlere inanırım anlayana

  10
  12
 15. Buyurun büyük başkanınızı bursaspor camiası. günlerdir yazıyorum, basıyorsunuz eksiyi. herkes bursaspor dan nemalanma peşinde. reklamını yapan yaptı aslanlar. hadi şimdi evlerinize. ah be yazıcı kimlere bıraktın da gittin bu kulübü.

  10
  28
  1. @Proder yorumuna yanıt olarak

   Büyük camiamizz.Bu Doğu yılmaz ismiyle tvit atan eleman a sanırim dava acabiliriz.Kimse benim cocuklugdan beri gönül verdiğim camiaya küçük vb, kelime yapamaz .Bak bunu ciddi yazıyorum.Yanimda baska şehirlerde bulunduğum dönemde kimse böyle cümle yapamadı.Benim ricam hukukcu kardeşlerimiz var, yönetimimin hükukculari var bu elemanla uğraşın.Dava açabiliriz.

 16. Ayrıca haberde alinur Aktaş I kurtarmaya çalışanlar diye bir tanım var; ortada bir tane alinur aktaşın olduğu resim; ardından linç başlasın. Alinur Aktaş bu haberin neresinde ??????? Güzel rant oyunları bunlar

  8
  2
 17. önce 4 yıla girdi söz verdiği “MOLOZ DÖKME ALANI ” nı versin sonra 3 ay önce söz verdiği “HATIRA KOMBİNESİ” ni alsın 5063 adet,sonra AKTROLLER yazsın…

  8
  5
 18. Piyasada bu kadar üstüne atlayacak sazan taraftar varken; herkes boş dolu yardırır. Taraftar birbirine düşer; herkes keyif çatarken millet birbirini yer. Arkadaşlar sakin olsun; sazan olmayın

  6
  2
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar Bursaspor’da siyaset istemiyoruz diyorsunuz; kendiniz siyaset dışında bir yorum yapmıyorsunuz. Algınızı yönettirmeyin

   1. @soru yorumuna yanıt olarak

    sebebi bariz yazıcıdan sonra ilk defa ümit verici başkan geldi benim içimdeki ateşi körükledi ve o başkanı savunmak her bursasporlunun görevi şuan onu kimseye ezdirmeyiz

    2
    2
    1. @Safak yorumuna yanıt olarak

     o zaman abartma yaşın küçük belli yaş büyük numarası yapma düzgün yazı yazmaya bak ibrahim yazıcıya bile yuh çekip istifa diye bağıranda bursaspordu unutma.

 19. Aktaş oynatacak yönetim bulamayınca şapa oturdu ali senin bursa bursaspor defterin kapanmıştır bu taraftar seni seçimde sandığa gömecek

  5
  6
 20. Muhtar olamayacak birisini atama ile bu şehrin b.başkani yaparsan herşey olur.bunlar hepsi algı operasyonudur.koyunlar melemeye devam etsin…

  5
  4
 21. Exbaşkanım Kamat’ı özledim. Gel de bu takım yükselişe geçsin, gel de yüzümüz gülsün. Gelirken Şenol Güneş’i de al, o da güneş gibi doğsun üzerimize.

  4
  5
 22. Bunlar boş işler, Kulübe yeni bir rakip yaratmanın anlamı yok. Omuz , omuza mücadele etmek gerekirken bölünme niye . Akıllı olmak lazım.

  4
  2
  1. @asd yorumuna yanıt olarak

   Transfer tahtası açıldığında şu isimleri mutlaka almalıyız.
   Vedad Ibisevic, Ben Foster, Makoto Hasebe, Fabio Quagliarella, Federico Peluso

   3
   1
 23. Transfer tahtası açıldığında şu isimleri mutlaka almalıyız. Çok verimli olacaklarını biliyorum.
  Vedad Ibisevic, Ben Foster, Makoto Hasebe, Fabio Quagliarella, Federico Peluso

  2
  1
 24. bursasporun taraftarı yılardır siyaset işinede hic işi olmaz oraya el atsaydı siz o koltukta olamazdınız onların sevdası beli ama son yılarda cok üstüne gidildi simgelerini bile asfalt etiniz sıradan insan gibi kandırmaya kalkan bedelini da kabulenmiş olur barış mı istiyonuz carın emin başkanı verin stad tapusunu özlülüceyle beraber saygınızı geri alın yok sonucu göreceğiz derseniz yaşayarak görmenin örenmenin bide bedeli var

  2
  4
  1. @asb yorumuna yanıt olarak

   siyaset yapıyorsun burada daha geçen seneye kadar emin adanur özlüceyi yok edecek değerde almak istiyordu ve bursaspor arazilerine ucuza inşaat yapmak istiyordu onu ver bunu ver düzelsin ne alaka.
   ve bursaspor 100-180bin arası taraftar grubu var haberin olsun. ve bursaspor tarihine bak her zaman siyaset oldu siyasetlik yaptı ben 1971 den beri has bursasporluyum tribünlerde bile ilk siyaset konuşuluyordu şimdide.

 25. Benim tertemiz bursam kimlerin eline kalmış benim için bursa 2003 kadar dı sonra el oldu sehrimi doyasıya yasayamadım

  1
  2
 26. Allah’ın Kenyalısı bile ayıldı, daha oy moy vermem diyor. Bizim okumuş Bursalı BB yalamaktan vazgeçmiyor. Hayretler içerisinde izliyorum, bizim 1000 iq (!) kitleyi.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu