Alinur Aktaş’tan sponsorluk açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bursaspor sponsorluk açıklaması yaptı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor forma göğüs‘ sponsorunu sosyal medya hesabından açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alinur Aktaş;

“Bursaspor’umuzun 2023-2024 sezonu forma göğüs sponsoru Büyükşehir Belediyemizin iştiraki Tarım ve Peyzaj A.Ş. olmuştur. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Teksas_Tommiks yorumuna yanıt olarak

     Siz seyirci gurubu nankörsünüz ben Ali nurun yerinde olsam hiç bir şeye karışmam adam başkan koydu olmadı hemde temiz çocuktu elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor belediye babasının çiftliği degil herkes küstü bir bu kaldı burkay nedenyok işadamları bizi bulaştırma diyorlar ana avlat saydırın bulursunuz başkan siz önce kendinizi düzertin

 1. Teşekkürler Başkan
  Şimdi sıra sırt, şort ve tozluk
  Sponsorlarına geldi onlar da bulunursa
  Stadyum tribünlerine de sponsor bulunabilir, Maraton alt+üst
  Kuzey ve güney kale arkaları
  Vip alt+üst sponsorları olabilir

  24
  6
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Doğru söylüyon Şiptar ! Bak bı türübün işi hiç aklıma gelmediydi. Dur ben bu konuda azıcık çalışem. Sen de çarşamba günü bana bi uğra. Tanışalım, parlak fikirlerinden istifade edelim.

   3
   1
 2. sevgili başkan, sokaktaki sıradan bir taraftar olarak bu konularda, bu sitede defalarca lütfen artık ”TOPA GİRMEYİN!” diyerek düşüncelerimi belirtmiştim.
  bırakın kulüp ne hali varsa görsün.
  bakın eskişehir sadece 100-200 milyon borç için ne halde.
  belediyelerin görevi kulüpleri bataktan kurtarmak değil ki! siz mesainizi ve saçı bitmemiş yetimlerin hakkı olan kaynakları Bursalıların refahına harcayın.
  bırakın camia hatalarının bedelini önce bi ödesin.
  bırakın futbolu ve kendi ayakları üzerinde durmayı önce bi öğrensinler.
  kısaca kulübü kimler bu duruma düşürdüyse onlar çıkarsın. kurtaracaksa sevenleri kurtarsın.
  zaten ne yaparsanız yapın yaranamazsınız. yaranamıyorsunuz da.
  ”dünyanın en doğru işini yapsan da seni istemiyorum!” diyen bir zihniyete neyi, nasıl anlatacaksınız. anlatamıyorsunuz da.
  çünkü bunların gözü terazinin ibresinde değil, kefesinde kim, ya da ne var onda…

  20
  17
 3. Her galibiyetten sonra hemen ortaya çıkma gibi bir özelliği var bu Alinur Aktaşın yarında divan çekyat başkanı sonra busiad ortaya çıkar hatta ve hatta biz olmasaydık ankara sporu yenemezdiniz bile derler yenildiğimiz zamanlar ise deve kuşu gibi başlarını kuma gömerler teflon tava gibidirler kötü bir şey onlara yapışmaz zamları RABBİM yapar ekonomi desen DIJJ GÜÇLER bunların hiç bir suçu yok

  16
  22
 4. Sayın başkanım Bursasporu ne kadar sevdiğinizi bizler çok iyi biliyoruz yalnız sizlerden istediğimiz 45000 kapasiteli stadımıza park bahçeler müdürlüğü mühendislerinin veya zeminden anlayan birilerini getirip saha zeminini futbol oynamaya elverişli hale getirmenizi rıca ediyoruz. Dünkü maçta bir oyuncumuz sakatlandı oyuna devam edemedi inşallah önemli bir şeyi yoktur. Bu stad Bursanın stadı kişilerin değil bu önemli günde bu işe el atmanızı rıca ediyoruz. Bursamızın bugün kurtuluş günü inşallah Bursasporumuz da bu kötü durumlardan kurtulur.

  15
  6
  1. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   komiklikten hoşlanıyorsan muhalifleri takip et. orası çok daha eğlenceli.
   ama sadece kendi seyrettiğin haber kanallarından değil.
   biraz dişini sıkmak zorundasın ancak değer.
   inan bana…

   8
   8
 5. Ak Partili falan değilim ama bu adamın samimi Bursapor aidiyetini seviyorum. Geçen sene Başkan Furkan Banaz idaresinde bir yönetim yapıp Bursaspor’a arka çıktı, onlarca UEFA dosyamızı kapattı, tahtayı açmaya çok yaklaştı. Personel ve futbolcu maaşlarını, maç primlerini ve de tüm transfer taksitlerini tıkır tıkır ödedi. Forma reklamı için, Ali Ay’ın bizi Super ligden düşürdüğü yıldanberi pek çok defa sponsor oldu. O sene BUDO vapur reklamını göğüse verdi. Sonra Burfaş reklamı verdi, şimdi de Belediye’nin Tarım ve Peyzaj AŞ reklamını göğüse vermiş. Bu adama hâla mok atıyosunuz ya, hepinize yazıklar olsun amk. adamcağız elinden geleni yapıyor. Hiç üstüne vazife olmamasına rağmen.

  11
  7
 6. 7500 greft saç ekimiyle karizma şıp şıp damlar başkanım! gülüşüne doğallık katmadığın için 1 puan kırıyorum. yeşil yakışmış mera gibisin valla!

  8
  4
 7. EN BÜYÜK BURSASPORLU ALİNUR BAŞKAN! Allah senden bin kat razı olsun sayenizde bursasporumuz çok daha iyi yerlerde inşallah

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu