Alinur Aktaş’tan dev ekran açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Frutti Extra Bursaspor’un Eurocup’tq finale yükselmesinin ardından bir paylaşımda bulundu.

İşte o paylaşım;

90 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yıktığınız ATATÜRK SPOR SALONU’nun oraya kurarsanız iyi olur şampiyonluk kupamızı kaldırıncada yan tarafa geçer millet bahçesinde yuvarlanırız keyiften.

  183
  48
   1. @İbo yorumuna yanıt olarak

    Çarşamba varken Fomara’ya sıra gelmez. Rent-a-car’lar hariç neredeyse bir tane Türkçe tabela kalmamış.

    11
    7
  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Ataturku O Kadar Seviyoruz Ki Adini Tasiyan Stad ta Doksan Dakika Milletin Anasina Bacisina Kufur Eden Tiplerimi Ararsin Bir Biri İle Kavga Edenlerimi Ararsin Her Çeşit İnsan Barinirdi Dimi Birakin Duyar Kasmayi İsme Verdiginiz Onemi Soylediklerine Verseydik Ne Zeki ve Ahlakli Sporcular Var Nede Sporculara Her Ne Olursa Olsun Saygi Duyan Bi Topluluk Var Kendi Futbolcusuna Kufur Eden İnsanlarin Oldugu Bir Mekanda Sadece İsme Dikkat Çekiyosunuz ya Bravo Size…

   23
   18
  2. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Tavşana kaç, tazı ya tut misali.
   Dev ekran kursalar suç, kurmasalar yine suç.
   Yapacak bir şey yok. Eldeki malzeme bu maalesef.
   “Dünyanın en doğru ve en güzel işini yapsanda seni istemiyorum!” Diyen zihniyete neyi, nasıl anlatacaksın?

   30
   32
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Kaldı ki adam “BEN KURARARIM!” dememiş. çoğunluk isterse kurabilirim demiş.
    yani keyfiyeti Bursalılara bırakmış.

    12
    4
   2. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    “Dünyanın en dogru en güzel işini de yapsalar bunu destekleyecek alkislayacak değiliz” rezil bir zihniyetin türevlerinden burda çok var böğürmeleri cok normal yani kardeş.İste bu yuzden bu millet bunlara 20 yildir koyuyor 🙂 it ürür kervan yürür 😉

    15
    7
    1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

     Bir tarafta “Dünya’nın en doğru en güzel işini de yapsalar bunu destekleyecek alkışlayacak değiliz”ci zihniyet, öbür tarafta da “Koyun dediler koyduk”çu zihniyet. Al birini vur ötekine…

     8
     5
     1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

      Bursaspor’un yeni stadı 5 stad parasına yapılınca sen kalkmış birşeyler savunuyorsun sorguluyorsun benim cebinden neden bu kadar vergi çıktı diye Bursaspor küme düşecek nerdeyse bunu sorguluyorsun yok dev ekran sorguluyorsun dev ekranı kurmak Kaç para sende kurarsın ilk önce başka şeyleri sorgulayın

   3. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    İsminde Atatürk geçen stadı yıkanları niye isteyelim ki? İsterse dünyanın en doğru işini yapsın. Bu halka hizmet ediyorsan bu halkın temel değerlerini bilecek ve ona göre hareket edeceksin.

    17
    16
  3. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Atatürk stadını yıkıp içimizdeki Atatürk sevgisini yok edeceğinizi sanarak din kardeşimiz diyerek ülkeme doldurduğunuz çapulcu mülteciler için yaptığınız millet bahçesine dev ekranı kurun. Zaten az kaldı. Gideceksiniz.

   40
   30
   1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

    Altına imzamı atıyorum. An itibariyle 13 tane eksi yemiş olsa bile en güzel yorumlardan biri benim için. Millete hizmet ediyorsan milletin değer yargılarına göre hareket edeceksin. Din kardeşimiz dediğin soyu kesiklere göre değil.

    10
    10
    1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

     Sizin arkanızdan da bakacaklar çok yakında, hiç merak etme. Oraya çaktık dediğiniz kazığı bir tarafınıza sokmasını bilir bu millet.

     7
     9
     1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

      Sırf onlar gibi düşünmediğimden dolayı hakarete uğradığımı hissettiğim için böğürüyorum. Hiç kimse kendisi gibi düşünmeyene it diyemez burada.

      4
      3
  4. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Nilüfer belediyesi bunu yapayım deseydi büyük Başkan şöyle Başkan böyle Başkan diye salyalarınızı akıta akıta yalardınız. Ulan adam ne demiş sanki dev ekran kurulsun herkes oradan maç izlesin işte bu kadar basit. Bıktık bu zihniyetinizden herşeye bir muhalefet yapıyorsunuz da bu muhalifler değil. O zaman çık sende 2 tane dev ekran koyuyorum de hadi çıksın biri desin bizde alkışlayalım.

   42
   60
   1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

    Ona da aynı tepkiyi verirdim ben şahsen. Ha Bursa Büyükşehir Belediyesi ha Nilüfer Belediyesi. Birbirlerinden farkı yok.

    4
    9
    1. @yaşa beee yorumuna yanıt olarak

     Şu trollere artı basanın IQ’su ayakkabı numarasını geçmez eminim. Adam taraftara it diyor öbürü de alkış tutuyor. Yazıklar olsun.

     5
     7
    1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

     İçimden bir ses bu sitede 2 hesapla birden dolaştığını söylüyor. Yosuef16 ile hep birbirinizin altına yorum yazıyorsunuz. Kokusu çıkacak yakında…

     3
     8
    1. @Kutsi yorumuna yanıt olarak

     Fesat olan biz miyiz onlar mı bir düşün bakalım? Bizi kendi toprağımızdan kovan onlar, bizim memleketimizde karıya kıza sarkıntılık eden onlar, her türlü pisliği çıkaran onlar ama fesat olan biziz. Yersen. 🙂

     9
     17
      1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

       Hee yani bütün Suriyeliler ülkene gelse, her yeri ele geçirse (dükkan açmak, arsa almak vs.) de bir sakıncası yok yani suç işlemedikten sonra, öyle mi?

       3
       6
   1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

    Hiç bir suriyeli benim kardeşim değil arap değiliz biz ki bunların dedeleri osmanlıya karşı ingilizlerle savaştılar öyle namkör kalleş türk düşmanıdır bunlar hepsi gidecek vatandaş yapılanlarda az kaldı

    27
    12
    1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

     Çanakkale şehitliğinde ki Halep ten gelen şam dan gelen,savaşıp şehit olanlara her lafı söyler. Ama savaşta düşman olan İngiliz’e laf söylemez nasıl bir zehirli eğitim sistemi var işte maalesef.

     14
     5
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Aynı Araplar düşman İngiliz’in safına geçip Osmanlı trenlerini de yağmalıyorlardı hatırlatırım. Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur demişler ama belli ki sen hain Arap’a yamanma derdindesin hala. Solculardan hiç farkınız yok, biri İngiliz’e yamanır öbürü Arap’a. Al birini vur ötekine.

      3
      7
  1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

   Ulan nasıl fitne fesat peşindesiniz . Adam sesini çıkarmasa , başkan sevinmedi sanırım hiç bir mesaj yayınlamadı veya organize yapmıyor dersiniz. Adam ekran kuralım diyor ona da çamur atıyorsunuz . Pis çorbacı sen söyle napsın peki ?

   25
   20
   1. @Enes yorumuna yanıt olarak

    Bu zamana kadar destek olmayan bu saatten sonra destek de olmasın köstek de olmasın. Bursaspor’un Trabzon’u yenip kümede kalmasına şike diye çamur atan, 30 Ağustos’u yok sayan zihniyet bu saatten sonra ortaya çıkıyorsa insanlar tabii ki böyle düşünürler ve haklılar da.

    13
    16
    1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

     Eksileyin Alinur’un şakşakçıları devam eksilemeye. Her eksilediğinizde 1 milyon Suriyeli ülkesine dönüyor ne de olsa.

     3
     8
      1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

       Benim kimseyi şakşakladığım yok ama kimin kimi şakşakladığı belli 20 yıldır. ‘Koyun dediler koyduk’çu zihniyet yüzünden ileri gideceğimize daha da geri gidiyoruz. Sonra laf gelince ben senin yaşın kadar kitap yazdım muhabbeti oluyor.

       1
       6
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Provokatörlüğü siz aktroller çok iyi biliyorsunuz. Gizliden eksi atıp kaçıyordunuz şu ana kadar, ne oldu da ortaya çıkmaya karar verdiniz bir anda söyle bakalım bir?

      3
      5
      1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

       Sırf yaşın var diye millete bebe deme hakkı geçmiyor eline, provokatörün de kim olduğunu biliyoruz hiç merak etme. Ekmek çıkmaz buradan sana. Hadi başka kapıya güle güle.

       1
       2
 2. Sen ve partin bizden de ,bursamizdan da,bursasporumuzdan da uzak dur! Yeterince zarar verdiniz Bursa’ya ve turkiye’ye..düşün yakamizdan artık!!!

  23
  14
 3. tabii yaaa hemen kur illet bahcesinin olduğu yere kur suriyelilerle oturup izlersin nasıl olsa ATATÜRKSTADYUMUNU ordan yok ettiniz

  18
  10
 4. Aman başkan sen karışma senin elini attıgın yer kuruyor cekil kenara bari kupayı alalım sende Bi ucubetlik var uzak dur basketten

  17
  9
 5. aman sizler uzak durun biz seyretmesekte olur elimizde tertemiz bir basket takımımız kaldı onuda kirletmeyin

  16
  10
 6. sn. başkan, belki 500 defa yazdım, Bursaspor ile alakalı konulara pek fazla girmeyin. yaranamazsınız.
  çünkü günümüzde algının gücü, icraatın etkisinin çok önüne geçti.

  dünyanın hiç bir yerinde devlet ve belediyeler profesyonel kulüplere bu kadar sponsor ve de destek olmaz.
  ne bu ya? yok ziraat kupası, ptt ligi. yok vergi muafiyeti, borç yapılandırması, hatta affı. sonuç kulüpler gırtlağa kadar borç içinde.
  yepyeni pırıl pırıl statlar ama içleri bomboş.
  lütfen mesainizi ve kaynaklarınızı Bursalıların refahına ve alt yapılarda eğitim alan gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine harcayın.

  ayrıca takım üst üste iki maç kaybetsin görürüz o zaman muhteşem karşılamaları! dolu tribünleri! dev ekranları!
  futbolun başını bu şekilde yemedik mi?

  14
  2
    1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

     Algı yapma değil, öyle zaten. Önce içinde Atatürk geçen her yeri yıktılar, sonra andımızı ve T.C.’yi kaldırdılar. Sıra ülke demografisini değiştirmeye geldi. Çekirge bir sıçradı, iki sıçradı ama üçüncüsü olmayacak. Bu halk buna müsaade etmez.

     4
     5
 7. Her yazılan yazı eleştirmek için olmamalı. Bursaspor veya Bursa nın menfaatine olan her şey desteklenmeli. Bursanın alehine olan her şey eleştirilmeli. Bir de zengin başkan peşinde koşulmamalı. Seçtiğiniz iki paralı başkan ALİ AY Ve son gelen paralı başkanların Bursaspora verdiği zararlar ortada.

  11
  1
 8. Spora siyaset sokmayın diyenler siyasetin alasını bir spor sitesindeki haberin altında yapıyor. Yazıktır ya valla ben bıktım gerek burda gerek diğer bursa sitelerinde siyasi yorumlar okumaktan. Takımın başarısıyla ilgili bir haber var altına bakıyorum gereksiz tartışmalar. Yıllar sonra güzel bir bayram geçiriliyor evlerde siyaset konuşuluyor ya herşeyin bir yeri bir zamanı vardır ülkenin birliği bütünlüğü siyaset üstü birşeydir. Yapmayalım böyle ya.

  10
  1
 9. BELEDIYE BASKANININ BASARIYA ORTAK OLMASI GAYET NORMAL
  ADAM BISEY YAPMASA BU SEFER NERDESIN DENECEK
  IKI UCU………BURSADA
  NEYSE
  MILLET BAHCESININ HAZIRLANMASI
  HERHALDE EN UYGUNU OLACAKTIR

  9
  10
  1. @Çakıcı 16 yorumuna yanıt olarak

   Bunların Bursaspor diye bir derdi yok.
   Nasıl üç tane daha fazla oy alırız! onun peşindeler.
   Yaptıkları muhalefet de değil.
   20 senedir seçilemenin, sportif tabirle yedek beklemenin
   verdiği psikolojik bozukluk.
   Bu kadar kin, nefret, ve öfke oradan geliyor.
   Aslında muhatap olmaya bile gerek yok.
   Bu da bizim zaafımız işte.

   9
   9
 10. İsyankar baba 08’ler gelmiş meydana….. ulan asam kurmasa neden kurmadı dersiniz adam kursa siyasi rant dersiniz. Bi b.k tan memnun olmayan; olmayacukçular takımı…..

  8
  12
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Adam doğru düzgün bir hizmet sağladı da biz mi destek vermedik? 3 yıldır o koltukta oturuyor hali hazırda, ne faydasını gördünüz trafikteki döner kavşakları kaldırmasından başka? Bir tane gören varsa söylesin de bilelim.

   3
   5
 11. Başkanım Bursasporun attığı her basket için bi çocuğa bisiklet alalım . Bursaspor toplamda 35 basket mi attı potaya 35 çocuğa bisiklet . Maç gününe kadar bisiklet isteyen çocuklar sizlere adını yazdırsın maçtan sonra çekilişle dağıtılsın . En azından çocukların atacağımız her baskette yürekten edeceği dua kabul olur hemde çocuklara Bursaspor aşkını aşılarız .

  5
  3
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Şu yoruma da eksilemişler ya kesinlikle aramızda bir çok kesim takımın başarısını istemiyor . Şunlar da şu kafa var . Akp gitsin de isterse Bursaspor bal ligine düşsün . Bu kadar vatan hainliği olmaz . Ülke içinde aynı şeyi diyorlar tayyip gitsin de ülke isterse suriye olsun diyorlar . Çünkü savaş olsa ilk önce kaçacak kesim chp zihniyeti

   3
   4
 12. Ey bursa ekran tamamda bu takıma şampiyonluk pirimi lazım bütün bursa iş adamları seneye bu takım euroligde oynayacak bedava yraşa gerek yok

  4
  1
 13. Müslüman olmak çok zor
  İçki haram zina haram stokculuk
  Haram faiz Haram karaborsa
  Haram hırsızlık Haram Vs
  Bunun yanında beş vakit namaz
  Fitre zekat haca gideceksin
  Karıştır kuruyu yaşı geç
  Klavyenin başına sala oh ne âlâ

  2
  2
 14. Siyasi içeriğe mahal verebilecek haberleri yoruma kapatın ya da şu trollerin yorumlarını onaylamayın. Adam kendi partisine oy vermeyene it diyor. Kimse kimsenin düşündüğü gibi düşünmek zorunda değil, kimsenin oy verdiği partiye oy vermek zorunda da değil.

  2
  2
 15. Sevgili Bursasporlular neden niçin şu zamanda sizlerde siyaseti karşı görüşteymişiniz gibi eleştirme ihtiyacı diyorsunuz asla söylediklerinizde yanlış yok lakin sizlerde siyasetçiymiş gibi onların fiilen yaptıklarının karşıtını söz ile yapıyorsunuz zaman ve konum farkı siz böyle yaptıkça yine kazanan kim oluyor acaba vede kaybeden hep Bursaspor oluyor malesef

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu