Alinur Aktaş’tan depremzede çocuklara Bursaspor forması

Deprem felaketinin hemen sonrasında cumhurbaşkanlığı kararıyla görevlendirilen ve yardım çalışmaların organize etmek için afet bölgesine giden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş depremden etkilenen çocuklarla yakından ilgileniyor.

Beraberinde götürdüğü Bursaspor atkıbere ve eldivenlerini çocuklara hediye eden Başkan AktaşYeşil Beyazlı kulübe birçok yeni taraftar kazandırdı.

Çocuklara, “Sizi Bursasporlu yapalım, bundan sonra Bursasporlusunuz” diyen Aktaş hediyelerini bölgedeki çocuklara ulaştırmaya çalışıyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Birçok Büyükşehir belediyesi başkanlarını 10 ilimize görevlendirildi mansur yavaş kahramanmaraşa verilmiş, alinur aktaşa gaziantep tahir büyükakın hatay vs illerimize görevlendirilmiş burdaki büyük sıkıntı deprem 1 ilimizde değilde 10 ilimizde olması çok büyük zorluklara neden oldu urfa, antep, kilis, maraş, adıyaman, adana, malatya, diyarbakır , osmaniye ve hatay normalde 1 ilde deprem olduğunda çevre komşu illerden afad ekibi gelmektedir lakin komşu illerdede deprem olmasında dolayı yetişlemedi japon bilim adamı açıkladı dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kara depremi diye Allah cc korusun bu deprem istanbulda olsaydı milyonlarca insan vefat ederdi bence şuandan itibaren önlem alınmalı bilim adamlarımız açıkladı benim kızdığım nokta bu müteahhitler ve mühendislerin yatacak yeri yok adam ucuz mal kullanıp 2 katı fiyata satmaları gene sat kardeşim ama milletin canıyla oynama şimdide kaçmaya çalışıyorlar ne desek boş maalesef ülkemizde kimse kimseyi düşünmüyor ne olursa olsun diyorlar insanlar vicdan ve Allah korkusu kalmamış

  11
  1
  1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

   O müteahhitleri denetlemeyen ve ruhsat verenler ne olacak peki 99 depreminde günah keçisi veli göçer di şimdi bi kaç müteahhit olur.

   3
   4
  2. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

   Müteahhitlere iyi sallamissin,sonuna kadar katılıyorum.Peki o muteahhitlere yol veren akepeye neden tek kelime etmedin???Reisiniz kızar dimi.Neyse siz reisinizin ordu milletvekilinizle birlikte ayak parmak aralarını yalamaya devam edin.Hatta yüce rabbim sizin omrunuzden alsın reisinize versin.

   9
   10
 2. ne kadar büyük iş yapmışsın alinur aktaş çocukların anneleri babaları vefat etmiş senin götürdüğün formalarlamı bursasporlu olacaklar çocuklar aç acık ne forma rengine nede takım ismine bakacak halleri yok sen ne anlatıyorsun bu felaketin üzerinden de acaba bir kaç oy devşire bilirmiyim şirin gözükme derdindesin yazıklar olsun bir sözümde bu siteyi yönetenlere bunu haber diye buraya koyuyorsunuz yaa sizlerede yazıklar olsun bu acıyı yaşamayan bilmez rabbimde yaşatmasın ama böyle şark kurnazlarınada fırsat vermesin

  4
  7
  1. @bağımsız yorumuna yanıt olarak

   Aynen. Çocuklar formaları sırtına geçirip bir anda depremin acısını unutmuş ve hep bir ağızdan Bir Baba Hindi, heeey Allah çekmişler

   3
   3
   1. @erkan yorumuna yanıt olarak

    Alinur Baba hiç olmazsa toptan tüfekten az çok anlıyo. Yıllarca İnegölspor’da başkanlık yapmış, oyuncu almış oyuncu satmış, maç bağlamış, hakem hoplatmış, her yere dalmış çıkmış bi abimiz. Nilüfer Belediye başkanı ise topu görse bomba diye karakola götürür. Onun için top kelimesi, yıllardır kesmediği top sakalından ibarettir. O anca sanat galerisi açsın, sulu boya ressamlarıyla kadeh tokuşturup resim ve sanat üzerine söyleşi yapsın falan filan, İnter Milan be yaa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu