Alinur Aktaş’tan Bursaspor’a destek

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Direnişte ben de varım” diyerek, ‘Yadigar Hatıra Bilet’ kampanyasına 1963 adet bilet alarak katkı sağladı.

Alinur Aktaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bursaspor’umuzun başlattığı Yadigar Hatıra Bilet kampanyasına şahsım olarak 1963 bilet alarak destek oldum. Direnişte ben de varım” ifadelerini kullandı.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan paylaşımda ise “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş 1963 bilet ile kampanyamıza destek oldu. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadeleri yer aldı.

8 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

  1. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   Alinur aktaşı tanımam etmem lakin çok fazla bursamızın ve bursaspormuzun hakkını savunamıyor nedeni ise eskiden inegöl başkanıydı recep altepeden sonra adamı büyükşehire verdiler partisi içinde çok sözü geçen biri değil hikmet şahin ve recep altepenin sözü daha fazla geçiyordu ama adam hakkında çok şey yazıldı beşiktaşlı, bursasporu bitirecek diye lakin destek veriyor niyetini ve düşüncesini bilemem onun için adama yalan yanlış sözlerde yazamam ama bursamıza ve bursasporumuza faydası kimin dokunacaksa belediye seçimlerinde onun kazanmasını isterim.

   11
   11
  2. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   Belliki sen hayatında nur görmemişsin bununkini nur sanıyorsun rabbim akıl fikir versin delinin tenekeye altın buldum demesi gibi bir şey olmuş

   15
   6
  3. @haHahaHa yorumuna yanıt olarak

   Adamın yaptığı sembolik bir jest.
   Adam olmasaydı belki de Bursaspor bugün bu saatlerde mkp Vahap çeki tesislerinde çimensoor ile 2. Amatör küme maçı oynuyor olacaktı.
   Hee, adam destek olmakla doğru mu yapıyor?
   Bana göre külliyen yanlış.
   Çünkü sizin kafanızdakilere yaranmak çok zor. Hatta imkansız…

   18
   20

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu