Alinur Aktaş’ta tam kadro ziyaret

Başkan Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Günal, Mesut Gündüz, Salih Güleç, Sedat Şengül, Talip Aynigül, Ünsal Mendi ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Özgen Karadayı ile Teknik Direktör Mustafa Er, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrası konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş “Bugün çok değerli Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat’ı, Yönetim Kurulu Üyelerini ve Hocamız Mustafa Er’i ağırladık. Hem iade-i ziyaret hem de genel anlamda bilgilendirme yaptılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu sıkıntılı dönemde kulübü sahiplenişleri gerçekten çok önemli ve değerli. İlk 2 haftalık süreç zarfında ilk maç istemediğimiz gibi değildi ama ilk yarı oynanan oyun ve ikinci maçın kazanılması kendi çocuklarımıza ümitle bakmak anlamında güzel bir gelişme. İyi takım olabilmek için çok ciddi bir gayret var. Bu yapıyı bilen Teknik Direktörümüz Mustafa Er de takımın başında. Bugün hatıra kombine kartı ve benzeri uygulamalarla ilgili yaptıkları çalışmalardan bahsettiler. Şehrin bütün dinamikleriyle Bursaspor’a sahip çıkarsak geleceğin daha sıkıntısız olacağına ve Bursaspor’un ait olduğu lige en kısa zamanda çıkacağına yürekten inanıyorum. Kolaylıklar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Erkan Kamat da yaptığı konuşmada “ Sayın Başkanım kulüpte bizi ilk ziyaret eden kişiydi ve biz de yönetim kurulu arkadaşlarımla ve hocamız Mustafa Er ile birlikte kendisini iade-i ziyarette bulunmak istedik. Önümüzdeki zamanda yapmamız gereken bazı önemli konular var onları aktardık. Sağolsun biz Bursaspor’un ne şekilde yanında olmamız gerekirse biz de sizin gibi sorumluluk alıp o fedakarlığı  yapabiliriz dedi. Önümüzdeki süreçte güzel şeylerin olacağının müjdesini verebiliriz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Başkan Erkan Kamat ve Teknik Direktör Mustafa Er, Alinur Aktaş’a isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oradan cumhurbaskanına gidin. Giresunsporun transfer tahtasını açtı bizimkini de açıversin. Yandaşının yüz milyonlarca liralık vergi borcunu siliyorlar bi zahmet bursanın da borçlarını silsinler. Nasıl olsa 3. dünya ülkesi olduk kimse karşı çıkacagını sanmıyorum 🙂

  106
  22
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bu yoruma eksi veren arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor acaba.Gayet güzel ve doğru bir yorum yapılmış. YANDAŞLARIN BORÇLARININ SİLİNMESİNE ALKIŞ TUTMAK DAHA KOLAY SANIRIM

   18
   11
   1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru demişsin. .. Hani seninde bildiğin bir ata sözü vardır. .. DOĞRU SÖYLEYENİ 9 KÖYDEN KOVARLAR…Ben artık 10. uncu köyde yim. … Ne yazık ki insanlar doğru lardan hoşlanmıyor. .. Artık …. HELÂL HARAM OLMUŞ HARAM da HELÂL OLMUŞ. . Kal sağlıcakla. ..

    13
    3
  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Geçmişte Osmanlıspora yapilan yardımların yarısı Bursaspora yapilsa yeter.
   Samsunspordan Umarı , Gaziantepspordan Karcemaskası parayla kandirip aldılar.
   O paranin yarısı bizde olsa yeterdi.
   Ama şimdi ligden düşüyorlar çok takimin ahını aldılar.
   Biz O kadar çok para istemiyoruz.

   25
   9
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Birde Santiago Mele var.
    Adam 23 yaşında futbolu birakti. Emeklilik garanti.
    Ne kadar para ödendiğini kimse bilmiyor Gökçekler zamaninda.
    Biz böyle trilyonlar filan istemiyoruz.
    Elimizdeki imkanlar alinmasin yeter.
    Otopark vb…

    19
    10
  3. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Devletlerin daha önemli işleri var. Kulüpler batarsa batsın. Zamanında ayaklarını yorganına göre uzatsalarmış.
   Gençlerine önem verselermiş.
   Ne bu ya,
   Vergi muafiyetleri. Borç yapılandırmaları, ziraat kupası, PTT ligi.
   Dünya’nın hiçbir yerinde böyle saçmalıklar yok.
   Ne güzel, devlet versin, yönetimler çar çur etsin.

   26
   11
  4. @Koris yorumuna yanıt olarak

   TOFAS
   OYAK RENAULT
   KARSAN
   BORÇELİK
   BOSCH
   SÜTAŞ
   ÖZDİLEK
   ÇEMTAŞ
   ASİLÇELİK
   BEYÇELİK

   NOT: Bursa’ da ekmek yiyen ve yediren gurur listemiz. BURSASPOR’ umuza yardımlarınızı esirgemeyiniz…!?
   Hergün Bursamız’ da faaliyet gösteren 10 büyük firma yayınlayacağım. Şimdiden desteklerinizi beklemekteyiz..!!!
   BAŞKA BURSASPOR YOK !

   27
   3
 2. MANSUR YAVAŞ ankragücüne 30 MİLYON TL yardımda bulundu. Heeey koca Sanayi Şehri Bursa BELEDİYE BAŞKANI Alinur Bey sizleri de bu göreve davet ediyoruz. Taraftar olarak bu duruma el atmalıyız.

  35
  8
 3. Orada söyleyin Mansur yavaş Ankragücüne 30 milyon TL yardımda bulundu diye Belediye Başkanı olmak neyi gerektirirmiş düşünürler.

  18
  3
  1. @Kenny Miller yorumuna yanıt olarak

   Merak etme Bursaspor tarihi boyunca sahipsiz kalmadı kalmaz da rahat ol.Bursaspor kimseye muhtaç değildir.Bursaspor belediyeden siyasetten uzak durmadığı müddetçe bir arpa yol almadı alamazda Bursaspor kendi ayakları üzerinde duran muhtaç olmayan bir Bursaspor yaratmak varken Bursaspor u siyasettin kucağına oturtmak hoşunuza gidiyor demek ki Bursaspor u uzaktan kumanda yaptınız oyuncak oldu.Bursaspor özüne dönmediği müddetçe bir başarı sağlanamaz.Onun için Bursaspor sahipsiz değildir.Zihniyeti değiştirin gerçekleri görün artık.

   5
   3
 4. Bursaspor’u el birliğiyle bitirdiniz. Puan silme kapıda, futbolcular sözleşmeleri feshediyor, transfer tahtası kapalı. Sedat dursun Kubilay gib adamlar bile bize gider yapabiliyor. Düştüğümüz duruma bak içim parçalanıyor. Kapanmaya doğru gidiyoruz

  15
  2
 5. Alinur başkanım size güveniyoruz.. Bu takım için elinizden ne gelirse yapacağınızı biliyoruz.. Maddi olarak çok büyük destek verdiniz şu güne kadar. Bugün de gerekeni yapmışsınızdır. Bursa sizinle gurur duyuyor !

  10
  50
  1. @Kenny Miller yorumuna yanıt olarak

   Daha önce Recep Altepe yede güveniyordunuz ne oldu.Bursaspor a darbeyi vurdu kayboldu nerde şimdi.Ceketine rozet takan Bursasporluyum diyen ayranla pasta ile kandıran timsah arenayı figüran haline getiren hikaye ,Alinur a da güvenmeye devam edin.Bursaspor u bu hale getiren Ali Ay,Recep bölükbaşına hesap sorulmaz biz gideriz belediye valiye ankaraya dilenmeye onlar sefa sürer Bursaspor sürünür.Alinur cebinden mi veriyor para tahta açılmıyorsa , puan silme ile karşı karşıya gelmişsek bunun bedelini Ali Ay Recep Bölükbaşı ödemelidir.Nerdeler şimdi kahvelerini yudumluyorlar, peki Bursaspor nerde ptt liginde,borçlu,puan silme ile karşı karşıya,ve birçok sebep.Bursaspor kimseye güvenmemeli kendi yağıyla kavrulmalıdır.Bursaspor u bu hale getirenlerden camia hesap sormalıdır.

   6
   1
   1. @Grcn yorumuna yanıt olarak

    Ulen arkadaşım, O adam olmasa kulübün öğle yemeğinde futbolcusunun önüne koyacağı bir dilim kuru ekmeği, bir baş kuru soğanı bile yok.
    O adam parayı bulmasaydı daha üç yıl önce kulübün kapısına kilit vurulmuştu.
    Doğru mu yaptı? Elbette hayır.
    Kulübe Balık vermek yerine,
    Kulübe balık tutmasını öğretmeliydi.

    3
    4
 6. Başkanım şu tahtayı Allah rızası için açın yoksa koca çınar yıkılıp yok olacak ?! Bu takıma siz sahip çıkmayacaksınız da kim sahip çıkacak ! Acilen ilk etap futbolcu borçlarının ödenmesi puan cezalarının önüne geçilmesi için kaynak gerekli…!
  Bursa’ nın en büyük markası BURSASPOR’ dur…! Yine eski günlere dönmek dileğiyle…! Büyük BURSASPOR taraftarına selam olsun…

  10
  12
 7. Yine aynı tablo koca Bursa da gidecek yer kalmamış ne yapsınlar, oradan da bir vali yaparsınız çay kahve goy goy.. Küstürdünüz herkesi böyle mi birlik beraberlik olacak Erkan Kamat başkanım vefa duygusu çok olmuş biteli Bursaspor böyle mi başarıya gidecek.Belediye ye ,valiye gideceğinize adalet sarayına gidip ,Bursaspor u bu hale getirenlerin hesabını soracaksınız.Ali Ay a vereceğimiz para yoktur.Ali Ay vermelidir para Bursaspor u ne kadar zarara uğrattı maddi olarak ve manevi zararı söylemiyorum bile.Bursaspor un Ali Ay a beş kuruş vermemelidir camia olarak. Bursaspor un Ali Ay a borcu yoktur.

 8. Bursasporu bu hale getirenlerden hala birşey alacağınızı sanıyorsunuz kayseri ve malatya ya yağdırdılar bursa şehrine kaos herşey atatürk stadı ile başladı uyanın

  4
  1
 9. Geçen sene Mestan yönetimine
  3 milyon tl bedel ile Budo belediye
  İştiraki ile sponsorluk destegi verildi
  Bu sene de stadyuma isim sponsoru
  Bulamaz isek aynı rakama 1 yıllıgına
  Budo Timsah arena stadyumu ismi verilebilir
  Pamuk eller cebe beyler

  4
  1
 10. Mahalle takımına döndük futbolcularımıza talip çıksın diye dört gözle bekliyoz futbolcu satıp borç ödeyecez ne günlere kaldık…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu