Alinur Aktaş, Timsah Park’ta maçı izliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor - Altınordu mücadelesini izlemek için ilk kez Bitci Timsah Park'a geldi.

Bitci Timsah Park‘ta oynanan kritik müsabakayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘ta takip etti. Hayrettin Gülgüler ile maçı takip eden Alinur Aktaş‘ın mücadeleyi oldukça dikkatli izlediği gözlemlendi.

Başkan Aktaş, dün akşam İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri‘nde Bursaspor Kulübü‘nü ziyaret etmişti.

50 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Başarısız ve huzursuz yönetim daha fazla duramazdı. Bursaspor camiası belediye başkanı ve diğer burakrasıden büyüktür. Herkes BURSASPOR için hizmet etmelidir. Şahıslar değil, ARMA BÜYÜKTÜR. Tebrik ederim BAŞARILAR DİLERİM.

   9
   5
   1. @Yusuf yorumuna yanıt olarak

    İfade tarzın ilk okul seviyesinin bile altında.Küfrü, fikir zanneden bir zavallısın taraftar olmaz.Boyle küfür ve hakaret içeren tarzda yazi yazanlar ifade sorunu yaşayan insan müsveddeleridir.Olmaz olsun böyle taraftar.. Bir düşün bu yazdıklarını sana söyleseler ne yapardın.

    9
    2
  2. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Başkanı da Teksas üzerinden kovdurduguna göre Bursasporu kendi çiftliği haline getirebilir.Nasıl olsa satılmış Teksaslilar ve bilimum çoğu taraftar grubu belediyenin çalışanı.Ne olacak.Bir de alinur aktaşın rezaletini çekeriz.Alistik artık.Zaten takım akapeye satıldı.

   33
   16
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Sevgili başkan..Bu gün Bursaspora sahip çıkma zamanıdır.Açtirin tahtayı.. Alın Tamer hocanın istediklerini,ligde kalalım.Korkulu rüya görmeyelim.Simdi değilse ne zaman.Biliyorum belki bu yazıyı hiç okumayacaksiniz ama bu gerçeği bizlerden iyi biliyorsunuz.

   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Demek hedefi bu kentin takımının başarısı değil, kendi ego şuymuş. Bursaspor sidik yarışının yapılacağı gösteri yeri değil. Herkez üzerine düzeni yaparsa hakettiği ilgi ve sevgiyi görebilir….

    6
    7
   2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Belli ki değil, zaten öyle. Alinur Emin memin dinler mi be yaa? Emin bu saatten Bursa Bursa’da değil inşaat yapmak, çivi çakamaz çivi. O inşaat ruhsatını kimden alacak? Adana Demir Başkanından mı? Yoksa Bursa belediyesinden mi?Lan koskoca Belediye Başkanı ile şaka olur mu? Sen kimsin be ya? Emin bundan sonra İnci Sözlük’ten tivit atar anca. Ya kuzgun başa, ya Emin leşe.

    8
    22
   3. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Böyle tiplere leş kargası derler.Ortamı boş bulunca çökerler.Bizim böylelerine ihtiyacımız yok.Götü yiyiyorsa tahtanın açılmasına destek versin.Yoksa kim s…r Yalova kaymakamını.

    12
    4
     1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

      Emin yandaşı değilim.AKP düşmanı da değilim. T.C. ve ATATÜRK sevdalısıyım.Bu ülkenin geçmişini satıp geleceğini çalanlar gün gelecek adalet karşısında hesaplarını vereceklerdir!

      14
      5
      1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

       Geçmişi satıp geleceği çalanlar sizlerle aynı düşünceye sahip olmayanlar mi oluyor. İlla herkes sizin gibi düşünmek sizin gibi yaşamak zorunda değil. Bu ülkenin çoğunluğu sizin düşüncenize sahip olmadığı için AKP’yi iktidar yapıyor. Zamanında tek adam döneminde demokrasi yoktu dilediğiniz gibi ülkeyi yonettiniz bırakın da demokratik bir ülkede herkes nasıl yaşamak nasıl yönetilmek istiyorsa öyle yaşasın yonetilsin.

       5
       7
       1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

        Arkadaşım sen benim ne düşündüğümü,nasıl yaşadığımı nereden biliyorsun? Bırakın artık bu kilişe lafları!Bir şeyi tartışacaksanız gerçekler üzerinden tartışın.20 yıllık AKP iktidarı boyunca devletin nasıl yoksullaştığını,dış borçların katlanarak ne kadar arttığını,kişi başına düşen gelirde hiçbir değişiklik olmadığını,hatta azaldığını,yap işlet devret adı altında önümüzdeki 50 yıl bizi ne kadar bir borç yükünün beklediğini,gün geçtikçe alım gücününü nerdene nereye geldiğini,demokrasiden dem vuruyorsun,meclisin nasıl devre dışı bırakıldığını,geçmişte tek adam diyorsun,bütün ülkenin kaderinin bir kişini dudakları arasında olduğunu,kanundan çok KHK ile devletin yönetildiğini bilmeyecek kadar cahil olamazsınız.Hem demokratik ülkeden bahsediyorsunuz,hem düşünceden,yaşam tarzından dem vuruyorsunuz.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?Kaldı ki gerçekten mevcut durumdan hoşnutsanız partinizi desteklemeye devam edin.Bu beni ilgilendirmez.Ama desteklemeyenlere de vatan haini muamelesi yapmaya hakkınız yok.

        2
        2
 1. Ne kin miş. Sezon bitecek daha yeni maç izlemeye gelmiş. OY MOY YOK. Benim canım kan ağlıyor. Beyler kayıkçı kürekçi kavgası yapıyorlar. Bu saatten sonra gelsen ne olur. Gelmesen ne olur. UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.

  97
  49
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   atom patlıcan oyu bursaspor üyesi olup başkanlık için atacaksın . Adamın görevi Bursaya hizmet Bursaspora değil . İçi kan ağlıyormuş bırak palavrayı maç bitmiş 5 dk olmuş yorum atabiliyorsan evde bön bön maç izlediğindendir . Adam Bursaya hizmet için aldığı parayı Bursaspora mı verecek ayrıca ister evinden izler ister staddan sananee . Sizin gibi kara cahillere inat oylar Recep başkana .

   12
   13
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sen oy versen ne olur vermesen ne olur bursaspor yıllardır başkan bulamayınca iş belediye başkanına kalıyor Erdoğan bilenser gibi gibi destek olan herkese saygılı olmak lazım siyaset yapmayın ya destek olun yada olmayın..

   14
   9
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Algı yapmıyorum kardeşim. Yapılanları UNUTMADIK kardeşim. Katlı otopark ı gelir getiren leri klübün elinden alanları UNUTMADIK kardeşim. Yine söylüyorum. Kısaca OY MOY YOK. Kardeşim.

    17
    14
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Katlı otoparkı o dönemin Ali Ay, kendi elleriyle Hüseyin Akdemir’e verdi (Bir zamanlar başkan adayı olan o sahtekara) Neyi unutmadın amk? Biz de unutmadık. Bak burda yazıyoz. Gelir getiren katlı otoparkı kimin kime peşkeş çektiğini. Sakın unutma kardeş.

     6
     3
 2. Yaşı yetenler hatırlar, çok da eski olmayan zamanlarda kulüplere başkan adayı çıkmayınca valiler veya belediye başkanları aday olurdu. O günlere doğru geri dönmüyoruzdur umarım.

  45
  7
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Çapulcu Hayrettin başkan olacağına Alinur Aktaş olsun. Her konuda 5 basar. (Asla Ak Partici falan da değilim. Sadece Bursaspor taraftarıyım ve kulübümün başkanlarının bir ağırlığı olmasını istiyorum)

   7
   10
 3. Yönetimle uyuşamadı yardımları engelledi desteği kesti kestirdi EMİN VE ALİNUR İKİNİZDE DE BURSA SPOR sevgisi yok biriniz siyaset biriniz reklam peşinde idiniz sonuç bu BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARI SİZİ HİÇ UNUTMAZ

  8
  8
 4. Bu olayın haber değeri bile yok. Maç izlemeye gitmiş, eee ne yapalım şimdi?Sporu seven, zamanı olan tüm Bursa lılar maça gidebilir! Takıma katkısını gören var mı? Şu an sıradan bir Bursa li dan farkı ne?Korkarım bazı kişiler bu galibiyeti, stada gidişine bile yorumlar.

  7
  4
 5. ARTIK SİYASİ ÇATIŞMALARI, SEN-BEN KAVGALARINI BIRAKMAK VE HEPİMİZİN ORTAK ÜST KİMLİĞİ BURSASPOR U YAŞATMAK ZORUNDAYIZ… YETMEDİ Mİ BİRBİRİMİZE ADETA DÜŞMAN GÖZÜYLE BAKMAMIZ??

 6. Buradan hiç kimseyi ve yapılan (iyi de olsa, koru de olsa) herseyi beğenmeyenler. Acaba sizler eleştirmekten başka ne yaptınız Bursaspor hayrına. Bir düşünün derim.

  4
  2
 7. Şimdi kenetlenme ve eteklerdeki taşları dökme zamanı.Ne hesapalrımız varsa,sezon sonuna ertleeyelim.Bu çınarı yeşertelim.Her kim olursa olsun bu takıma destek olsun.
  Bu maçta hakem nasıldı renktaşlarım.

  4
  1
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Eteklerdeki taş şimdi dökülür mü kardeş? Önce bi kümede kalalım, düzlüğe çıkalım, eteğinde taşı olanlar sonra döksün o taşları. Yanlış cümleyi, yanlış yerde kullanmışsın. Türk Dili – Edebiyat bilgisi biraz zayıf galiba.

   2
   1
 8. Bizim taraftarımızı valla çözemiyorum adam maça geli niye geliyorsun der çıktın hemen takıma der adam maça gelmez niye maça gelmiyorsun Bursaspor’u sahipsiz bırakıyorsun der destek vermiyorsun der(bu arada akp li falan değilim özellikle belirteyim)
  Ama şunu iyi bilin şehrin mülki amirlerinin destegini almadan bi sikim yapamazsın bırakın yok siyaseti kulübe sokmayacagim yok bakanla milletvekili ile olmaz bu iş falan filan hikayelerini rahmetli yazıcı zamanında otelinde kimleri ağırladı siyasiler mülki amirler olarak şampiyon olduğumuz sene “Ankarada bir tane dayın yoksa Bursa’da bin tane amcan olsa ne yazar “

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu