Alinur Aktaş “Elimizden gelen tüm gayreti…”

Bursaspor, sabah saatlerinde organize edilen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yeni sezon öncesinde yeşil beyazlılara başarılar diledi. Kulüp Başkanı Ömer Furkan Banaz ise “Arkadaşlarımız çok iyi çalıştı. Gelecek başarılar ile şehrinde kenetleneceğini düşünüyorum. Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

Gerçekleşen kahvaltıya Büyükşehir Belediye Başkan Alinur Aktaş, Başkan Ömer Furkan Banaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ahmet Güngör, Mehmet Zahit Yanar, Rıdvan Gültekin, Selim Yolgeçen, Ramazan Çetin Kaya, Emre Planalı, A Takım teknik heyetimiz, futbolcular ve personel katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yeni sezon öncesinde takımımıza başarılar diledi.

Başkan Ömer Furkan Banaz ise ” Yeni sezon öncesinde iyi bir performans göstereceğimize inanıyorum. Arkadaşlarımız çok iyi çalıştı. Gelecek başarılar ile şehrin de kenetleneceğini düşünüyorum. Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.” dedi.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Ne istiyosunuz arkadaşlar?

   Belediyenin 100 milyon tl den fazla para bağışlayıp tahtayı açıp takımı 2. ligte tutacak transferler mi ?

   Ya sonra gelecek sene yine mi 100 milyon tl verecek belediye ?

   Bursaspor BATTI. Kulübe taraftarlar olarak sahip çıkamadık.

   Kökten yeni bi takımın kurulması daha sağlıklı olacak acı ama gerçek bu malesef.

   2
   2
  2. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Her nedense 1.2 Milyar parayı uçuran Yöneticiler ve Yönetimler aynı Gaziantep, Ordu , Karabük, Eskişehirspor vs vs ama nedense son 10 Senedir ülke ileri gitsede her kötü şeyi mevcut belediye devlet yönetime yüklemek bir alışkanlık hale geldi karışık karma muhalefetlik yaptığı sananlardan! Arkadaş Bursaspor’un İçini Boşaltıp Borç Uçurumuna Yuvarlıyanlar Hala Bursa’da elini kolunu sallayıp yaşıyor iş yapıyor nedense ayda bir burada kıyıdan köşeden adları geçiyor nedense belki en fazla yardım yapan Belediye Devlet suçlanıyor ya yeni stadyumları kim yaptı senin yönetim başkanları 1 TL’mi ödedi? Özlüce kimin? Bildim Bileli Her Gelen Yönetim Özlüceyi Ele Geçirip Satmaya Kalktı Cepleri İçin! Ne Oldu Bursaspor Lisesi Üniversitesi vs Hepsi Yalancı Yönetim Hikayeleri Aynen Bu Tip İnsanlar Türkiye’yi yönetecekler diye ortaya çıkan karma muhalefetin peşine bir sürü sülük takıldı ucunda para var Borca Sokulacak Banka Kurum var Satılacak Bir Sürü Mal Arazi Var!

   3
   2
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   haklısın da eğer başkan belediye memuru ise stat ta ki amigo abiler belediye işçisi oluyor onlara ne zaman söz söyleyecek sınız kendilerini belediyeye aldıran sonra da belediye baskaninin arkasından saldıran corbacilara neden laf söylemiyorsunuz araştırın sizin tribün abilerinizin hepsi belediye de işçi

 1. sn başkan,
  herşeye günlük bakan taraftar geneli sizi anlayacak sportif bilince sahip değil.
  bu anlamda gelmeniz hataydı.
  yaranamayacağınızı bilmeniz gerekirdi.
  bırakın kulübünü çok sevenler bunun çözümlerini kendileri bulsun.
  kulüpleri kurtarmak belediyelerin görevi değil.
  siz mesainizi ve şehrin kaynaklarını bursalıların refahına harcayın.
  son olarak, ”dünyanın en doğru işini yapsan da seni istemiyorum!” diyen zihniyete neyi, nasıl anlatacaksın?

  3
  1
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   bomboş bir yazı yazmışsın.eleştiri yapabilirsin ama çözüm önerin yoksa eleştiri yapamazsın.o koltuğu işgal etme demişsin.taliplisini bulursan bu borç yüküyle o koltuğa oturtursun.muhtemelen yazmış olduğun yazıda senin düşüncelerin değil seni yönlendirenlerin sana yazdırdığı şeyler.kimse kusura bakmasın ama bu takımı belediyeden başka hiçbir şahıs bu takımın borç yükünü azaltamaz.belediyenin yapacağı en basit hareket tapu işlemlerinde kulübe bağış adı altında makbuz karşılığı para toplamak.hergün binlerce tapu işlemi yapılıyor ve bu işlemlerden minimum 100 tl olmak şartıyla bağış alınabilir ve yapılan bağışlarla toplanan paralar öncelikli olarak banka borçları kapatılarak faiz yükü hafifletilmelidir.son olarak yazmış olduğun yazıyla alakalı olarak benim sunmuş olduğum öneri gibi önerin varsa yeni yazı kaleme alabilirsin.yıkıcı eleştiri yapmaktansa yapıcı eleştiri yapman takımın geleceği açısından daha hayırlı olur.

   3
   1
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Görünen o ki partizanlık iliklerimize kadar işlemiş.Buraya gelen bazı geri zekalı diyemeyeceģim,zeka yoksunları okudukları yorumları kulüp menfaati için değil,parti menfaati için yorumlayıp eksiliyotlar.Beyni olmayan taraftarlarımız gün geçtikçe çoğalıyor.
   Bu da doğal olarak kulübün geleceģini temlik altına alıyor.

   19
   10
 2. Ulan bu adam nezaman Bursaspor’a bulaştı her sene küme düştük yine açıklama yapmış Bursaspor için elinden geleni yapacakmış yine bir alt lige gittik herhal

  3
  1
 3. Yapılacak tek şey taraf olmayan
  Bir yönetim gelmeli tüm kentin
  Saygınligini kazanmiş olmali
  Bursaspor markasi için kulübe
  Bağış yapacak 1.000 adet
  Kurum-kuruluş-şirket-holding-şahıs
  Babayigit adina her ne derseniz deyin
  Bulup hepsinden 1’er milyon tl toplayip
  1 milyar tl kaynak ile kulübün tüm
  Borçlarini anlaşma yolu ile kapatip
  Yeni tertemiz bir sayfa açabilmemiz için
  Şirketleşme çalismalarini tamamlamali

 4. hele bir göstermeyin, önümüzde seçim var… başarısız olursanız iktidardan düşünce sokakta yürüyemezsiniz

  2
  1
 5. Siyasi gücü kullanmayı beceremeyen, beceriksiz belediye başkanı. Geçen sezon Bandırma da yapamadığının hesabını vereceksin inşallah.

 6. Bursaspor’umuz tam AKP belediyesinin takımı oldu maalesef. Yazık. Koca kentte ikinci bir İbrahim Yazıcı çıkmadı be.

  1
  2
 7. Bursaspor, siyasal İslamcılar tarafından yenilmiş, yutulmuştur. Çorba deyin, rant deyin, peşkeş deyin, hemen damlalar.

  1
  1
 8. Takımı bu hale bunlar getirmedi elini taşın altına soktular ümitsiz olmamak lazım birlik beraberlik başarı getirir bu takım bu sene ilk sekize girsin yeter seneyede üst lige çıkar borçları sıfırlamak kolay değil başarı gelirse kebetlenme olur takıma olumlusuzluk ümitsizlik değil güven aşılamak lazım taraftar olarak bize düşeni yapalım takıma sahip çıkalım çıkarsız menfaatsız bi şekilde

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu