Alinur Aktaş “Bursaspor’un yanındayız”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesabından bir Bursaspor paylaşımı yaptı.

Sosyal medya hesabı twitter‘dan Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nden bir paylaşımda bulunan Alinur Aktaş “Bursaspor’umuzu ziyaret ettik. Takımımızın yanındayız. Yarınki Altınordu maçını da inşallah alacağız. Bursaspor sahipsiz değildir…” ifadelerini kullandı.

85 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   Emin bakalım iş yapabilecek mi Bursa sınırlarında.aldı taraftarı yanına belediyeye hava bastı arkamda Bursaspor taraftarı var egosu ile iş yapma yoluna gitti.ama barut bitince çekip gitti çok paran olsa bile vali belediye v.s aranı iyi tutacaksın dünyanın her yeri böyle.

   2
   4
  2. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   adamin bursasporla isi yok adamin bursa kenti ilede bi isi tok bir stad kafasi ile terminale giden tramwayi bitirememis bir adamki bursaspora yardimci olucak ha…bos isler

   4
   3
  3. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   bursasporlu profesyonel futbolcular sahiplendi, tüm işadamları ve bürokrasi masada yerini alacaktır. GEREKSİZLER ve asalaklar gitti, EFSANE DÖNDÜ…

   7
   33
  4. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   Bilmeden konuşma bence.
   Hatirla emin buna nasıl saldırıyordu ilk baslarda!!!
   O çok derin bir mevzu göründüğü gibi değil.

   15
   5
   1. @Musti yorumuna yanıt olarak

    Cok ta derin mevzu degil aslinda. Istedikleri gibi borusunu otturemeyen taşeronlar cesitli yollarla belediyeye saldirmaya calisirlar. Zamaninda bunu gazete cikarip yapanlar da oldu. Bursaspor baskanligi en iyi yol ama. Hem bol bol reklam yap hem de camiayi arkana alip ona buna saldir.

  5. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   Bu konuda alinur bey hiç istifini bozmadı; terbiyesizlik eden emin Adanur du. O zaman da yazdık; hala yazıyoruz. Sosyal medyadan takım yönetilmez; bulunduğun konum her konum ile ilişki gerektirir. Kendi şahsi şovunda kulüp pozisyonunu kullanma diye

   21
   14
  6. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   ben alinur aktas efendiyi sahsen hic samimi bulmuyorum….kaldiki bu takim zaten sahipsiz degil trubunlerin dolmama nedeni kotu sonuclar degil pandemi ile alakali salak sacma istekler…lafa bak sahipsiz degilmis ne adamlara ne gunlere kaldik ey ulu bursa tum zamanlarin guzel sehri be

   21
   11
  7. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   O değilde utanılacak durumdayız gerçekten. Daha dün gelen adam herkesten daha çok sahiplendi Bursasporu. Buradan bu takım ayağa kalkarsa Tamer Hocanın sayesinde olacak zaten. Ya Tamer Hoca hiç gelmeseydi. İşler kötü gittiğinde bugünkü konuşmasını bile yapacak adam olur muydu merak ediyorum.

   36
   3
  8. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   Adanur’un gelmesini en başından beri desteklemiyordum anak şu fotoğrafa dikkatl bakarsanız çok şey anlatıyor. Takımın teknik direktörü, kulübün Divan Kurulu Başkanı orada dururken masanın başında oturanın kulüple ne alakası var?

   61
   22
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    sanki Bursaspor size babanızdan miras.
    Bursa da yaşayan herkesin Bursaspor ile ilgili düşüncelerini söyleme hakkı var. buna belediye başkanı da dahil.
    ayrıca dikkat ediyorum da, hem siyasetten rahatsız olduğunuzu söylüyorsunuz, ama siyasetin ağababasını sizin düşüncenizdeki insanlar yapıyor.
    bak kaç kişi sana cevap vermiş.
    yapmayın kardeşim bunu. taraftar böyle bölünüyor işte…

    1. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     Sn admin
     Ya siyaset içeren yorumları hiç yayınlama ya da verdiğim cevapları engelleme.
     Rasputin denen meczup iktidarı eleştirecek ama benim cevaplarımı yaynlamyacaksın.
     Siz dahil herkes biliyor ki bu millet emperyalistlerin uşaklarına bu ülkeyi talan etme fırsatı vermeyecektir.

     4
     2
     1. @Bursa Aşığı yorumuna yanıt olarak

      Ne yazdığınızı bilmiyorum.Eger devlete hakaret içeren bir yorum yazmadiysaniz kesinlikle arkanizdayim.İcerik her ne kadar siyasi bir içerik olmasa da içinde siyasi karakter barındırdığı için haklısınız.Devletin bütünlüğüne halel getirmeyen,terörist içerik barındırmayan her yoruma saygım sonsuz.

      1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

       Yukarıdaki yorumum sizin paylaşım üzerine size yapılmıştır.
       Burada siyasi paylaşımlarla sayfanın huzurunu kaçıran sizlersiniz.
       Yaptığınız yorumlara karşılık verilecektir bu paylaşımlarıda sn adminin engellememesini rica ediyorum.

   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Kulübü batıran onlar oldu,Ataturk stadının yıkılması, bölükbaşı maltepe arasında buharlasan 20 milyon euroya yakın transfer gelirleri

    29
    16
  9. @Çekirgeli yorumuna yanıt olarak

   TRANSFERİ BİR KENARA ,HİÇ HİÇ OLMAZSA TAHTAYI AÇSA YADA AÇTIRSAYDI DA BU LAFLARI SARFETMESİNE GEREK KALMASAYDI.O ZAMAN HERKES ANLARDI BURSASPORUN YANINDA OLDUĞUNU.AMA NERDEEEEE.
   MALUMUNUZ,LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMÜYOR.

   85
   27
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   emin yalaması, sen önce o yaladığın emin nerede? ona cevap ver de ondan sonra öt! bursasporun bu hale gelmesinde en büyük pay senin gibi chpkk lı kafalarda!takım başaşağı gidiyormuş sizin umrunuzda mı? ülkenin başaşağı gitmesinden gizli veya açık haz duyan adamlardan bursaspora mı hayır gelecek?

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin adanur seni Allah gönderdi diyen son güne kadar destekleyen bi arkadaş vardı burda adı neydi

   9
   7
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   nerde olacak emin başkanın önünü kesmek için ne gerekiyosa onu yapıyolardı bak şimdide kutlama yapıyolar

   12
   6
  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Gördünüz mü Emin Adanur u kim istemiyormuş, bugün geri geleyim Bursa sahipsiz dedi, kimden ses çıktı, yazık, Bursa yı bu hale getiren işte bu, SİYASET, Allah a havale ediyorum, hakkımız varsa haram olsun

   117
   52
   1. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    Şaka gibi yorum. Beyler az biraz mantıklı yorumlar yapın. Adanur neler dedi? Neler anlattı? Son yaptığı ne oldu? Söylemi neydi ? Eylemleri ne oldu. Şu bu o konusunu bırakın artık; eylemlere bakın eylemlere.

    5
    1
   2. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    Şu Emini sırf hükümete ve belediyeye muhalif diye desteklediniz. Eline yüzüne bulaştırdı o da rezil duruma getirdi takımı. Boş lakırtı yapmayı bırakın eminciler, size susmak düşer hiç yüzünüz de kızarmıyor.

    9
    9
   3. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    emin adanur desteği hak edecek ne yaptı ki?
    buna kaynak sağla hemen gider paraları sakatlara, yaşlılara yatırır.
    zaten öyle de yaptı. 4-5 maliyetli transferi müzmin sakat çıktı. teknik ekip adamlara antrenman yaptıramıyor, biraz yükleme yapınca sakatlıkları nüksediyormuş.
    adam takımda alt yapıdan oyuncu bırakmadı.
    Bursaspor’un geleceğini bitirdi.
    kaldı ki masayı deviren kendisiydi. doğal olarak istenmeyen yere kimse gitmez.
    hala adanuru savunarak asıl siyaseti sanki siz yapıyorsunuz.
    unutulmasın,
    sevseniz de sevmeseniz de. kabul etseniz de etmeseniz de Bursaspor’un her görüşten taraftarı var.
    bu anlamda siyaset üstü olarak görülmesi zorunluluğu da.
    ne kadar da rahatsınız.
    taraftarın içinde ki sizin gibi düşünmeyenleri kırdığınızı, üzdüğünüzü ve soğuttuğunuzu nedense göremiyorsunuz.
    unutmayın ki bu kadar rahatlık zaten azalan taraftarı daha da bölüyor…
    fotoğraf karesinde ahmet suphi de var.
    bunun anlamı eski futbolcular yönetime aday olacak gibi duruyor.
    İnşallah da böyle bir şey gerçekleşir.
    çünkü bunlar futbolun içinden gelen ve konuya en hakim olan insanlar.

    10
    3
     1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

      Emin adanuru seversiniz sevmezsiniz bende bayılıyorum ama şöyle bir tablo çıkıyor ortaya emin adanuru kim istifaya zorlamış belediye çalışanı sözde amigo görevini tamamlamış oluyor bu durumda Allah tez zamanda bu kulubu siyasetten belediye çalışanı amigo dan menfaati için kendini belediyeye satan sözde bursasporlulardan kurtarsın

      12
      4
    1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

     İstanbul üçüzlerinden tut, Trabzonu, Konya sı, Adana sı ve diğerleri… Hepsi siyaseten ve lobi olarak güçlü kulüpler. Ayrıca bu ikisi ayrılabilecek kavramlar da değil… Bu ülkeye zararı derken, ne anlattığın, ne zihniyet olduğun da gayet açık… İhanet çetesi nin papağanlığını yapmasanız!.. Düşünürken, kendi ezik kimliğiniz ve bu ezik bakış açısı ile Bursa nın markası Bursaspora sahip çıkamayan yüzlerce açgözlü kan emici vampir ve bir sürü işe yaramaz boş kafayı Türkiye nin konumu, Türkiye nin siyaseti ile bir tutmazsın… Sendeki kafa nın İBBde ne haltlar ettiği de gün gibi ortada iken, açlık edebiyatına, bu ezik zihniyete papağanlık ederken Trabzon süper lige ambargo koyar, iki sene sonra Konya senin Anadolu beyliğini söndürür, ist. üçüzleri üç milyar borcu varken yine şampiyon olur! Senin aşkın, hayat hikayenin başrolü sevgili Bursaspor amatörde alır soluğu!..

     5
     8
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      yetim hakkı yiyenin ve yedirenin cocuğu sakat doğar aynı bursaspor gibi yetim hakkı yiyenlere hala destek cıkıyosun ve düştüğün durum ortada bursaspor amatöre kadar gider artık beynini kiraya verenlerin sonu farklı olmaz ya köle olursun yada meczup rabbimden korkmayıp paraya tamah edenlerin sonu her zaman bellidir cebinizden 100 tl alınıyor sonra size 50 tl sini geri verene tapmaya başladınız rabbim sonunuzu iyi eylesin yinede cahillik bu ülkenin en büyük sorunu

      5
      2
     2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Getir karşıma bak daha neler neler söylerim.Onlarda insan içine çıkacak yüz olsa rakipleriyle tarafsız ortamda açık oturuma çıkarlar.Ama yok.Çünku promptere bakmadan iki kelimeyi bir araya getirecek dağarcıkları yok.

     3. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Kafanızı kuma gömmekten artık vazgeçin kafanızı kumdan çıkarıp uzun soluklu çevrenize bakın kendinize bir sorun neydik ne olduk diye… Herşeyi siyasete din tüccarlarına verdik.. ya onlar bize ne verdi??? Koca bir sıfır mutsuzluk yoksulluk… Bizi birbirimizden uzaklaştırıp yanlizlastirdilar… Bizim olanları bizden aldılar…..herkesi düşünmeye davet ediyorum..Bizim olanlara sahip çıkalım..

      9
      3
 1. Farz etki ben 1 milyar lirası olan bir zenginim. Bir futbol kulübü başkanı olup tanınır olmak, reklam yapmak, kendi egolarımı tatmin etmek, eğlenmek, ne bileyim birazda toplum yararına bir iş yapmak vs vs.. İstiyorum diyelim.
  Şimdi..! Bursaspor un 1 milyar borcu var. Paramı verip burcu kapatsam sadece benimle hiç ilgisi olmayan elalemin pisliğini, geçmişini temşzlemiş oluyorum. Bana gelecek için bir şey yapmaya para kalmıyor. Hiçbir şey yapamıyorum, işler kötü gidiyor ve taraftar istifa diyor, küfür ediyor, aileme saldırıyor, hakaret ediyor, dalga geçiyor. Sonra ben gidiyorum. Sonuçta ne kazanıyorum bu işte koca bir sıfır. Ne kaybediyorum peki. İtibarımı ve 1 milyar paramı.
  Peki başka yol yokmu.
  Var tabi.
  Her şeye sıfırdan başlıyorum. Yada var olan 3 ncü ligden bir kulüp devir alıyorum. Tesis kuruyorum. Kimseyede hesap vermiyorum. Tıpkı Tofaş, OYAK Renault, Banvlt, Altınordu, Başakşehir gibi
  Masrafım 100 bilemedin 150 milyonu geçmiyor. 900 milyon Cepte kalıyor. Kimsedende küfür ve hakaret yemiyorum. Kimseyede hesap vermiyorum. Kimseninde geçmişteki hatalarının sponsoru olmuyorum

  69
  24
  1. @SoyluBursa yorumuna yanıt olarak

   Yazıklar olsun alinur aktaş sana verdiğimiz oylar haram olsun akp ye sesleniyorum bir daha bunu karşımıza aday olarak getirmeyin kendi siyasî hırsı veya kavgası ıçin BURSASPOR u yedi ne zorunuz vardı EMİN başkanla eğer tahtayı acarsan senden özür dileyelim ama nerde sizin derdiniz BURSASPOR küçük olsun ama bizim olsun seçimlerde görüşürüz unutma alinur başkan RECEP baskan BURSASPOR u senden çok seviyordu ama çok zarar verdi ve siyâsi hayatı bitti yazık etti iz bu takıma bunun bedelini sandıkta ödeyeceksiniz

   5
   3
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Kurupasta yiyip
   kakara kikiri yapmış
   ışte.Tahtayı açıp gereken transferleri
   yapmak için çaba
   sarfediyoruz diyemiyor.
   Maçı alacağız gibi
   basit bir cümle ile
   konuyu geçiştirmeye
   çalışıyor.

   4
   1
 2. Resime bakınca Selim’in zaferini göre biliyorsun, tebrikler Selim abi afiyet olsun .Adanuru savunmuyorum ama sezon başindan beri Alinur aktasin Bursaspor başarısız olsun şu yönetimi devirme çabasını görmeyen at gözlüğü takmıştır acemi ve beceriksiz yönetimde ekmeğine yağ sürmüş oldu nitekim sezonun daha başı iki haftada istifa sesleri 3-4 haftada maça gitmemeler,mesut erkan hatta ali aya göz yuman amigo agalar yönetime salladı durdu.NEDENİ BU GÖRDÜĞÜNÜZ TABLO İÇİNDİ.kamat zamani her antremanda olan alinur bey aktaş bugün adanur gidince tesislerde, derdiniz Bursaspor değil derdiniz kendiniz, Bursaspor sahipsiz değilmiş hadi ordan Bursaspor sahipsiz öksüz çocuk gibi ordan oraya savruluyor.Bursaspor şuan bu konumdaysa ligde nedeni kötü transferler değildir yemin edebilirim ama kanitliyamam nedeni Selim ve bu Alinurdur bende cebimden para vereyim gece gündüz uyumayım küfür etsinler evimi basinlar bana ne lan der paramı ister giderim Selim’i korustan boşuna tekmelemedi bunlar çorbacı NOKTA.

  6
  2
 3. Benim çıkardığım sonuç. Adanur , Alinur tarafından istenmedi, desteksiz bırakıldı, istifaya zorlandı. Teksas ve bir takım medya da Alinur’un tarafını seçti.
  Ben Adanur yerinde olsam, tahta ve transferleri Alinur’un yapmasını bekler, 13 şubat günü adaylığımı tekrar açıklardım , Alinur’un desteklisi grup karşısında.
  O zaman Bursaspor tarihinin belki de Türk futbol tarihinin en siyasi seçimine girerdik. Tansiyon çok yüksek olurdu.

  6
  3
 4. Evet sn. Belediye başkanı sonuçta tahtayı aciyomusunuz acmiyomusunuz. Onu deyiverin. BURSABOR sahipsiz diye ben de buradan diyebilirim.
  TAHTAYİ ACİN SAHİPLENDİGİNİZİ ANLAYALİM ve ALKİSLAYALİM.

  4
  2
 5. Alinur her seferinde para vermek zorunda degil o para bursa belediyesinin parasi halka hizmette kullanilmali baskan olurken yapacagiz edeceğiz demesin kimse madem acabileceksin tahtayi emin bey neden acmadin neden gec biraktin bu takimi bu takima sahip cikan olur merak etmeyin su duruma sokmayacaktiniz takimi tamer hocayi getirirken ne sozler verildi simdi nereye gittiniz. geri dinmenize gerek yok zaten sizin baskaniniz gorevde verin parayi acin tahtayi

  4
  2
 6. BU HABERI YORUMA ACAN
  ALTINA YAPILACAK APTALCA YORUMLARA IZIN VERECEK OLAN YAYINLAYACAK OLAN
  SITE
  EN BUYUK BURSASPOR DUSMANIDIR
  NET

  2
  2
 7. Hiçbirinizin kafası çalışmıyor mu Bursaspora kimse başkan olmak istemiyor adanur yoksa son çare buyuksehir belediyesi ne bekliyordunuz ki..

  2
  1
 8. bir muhalif olarak söylüyorum Bursaspor a 1 lira katkı yapandan allah razı olsun. Ama umarım bu yemek tahtayı açmak için yapılmıştır. İnşallah sözde kalan bir boy gösterme değildir. Önümüzdeki günlerde ne olacağını göreceğiz.

  2
  2
 9. Birisi siyasi bir yorum yapıyor. Okuyanların yarısı beğeniyor yarısı da beğenmiyor. İşte bölünmüşlüğün ve Bursaspor’un başarısızlığının sebebi budur. Taaaki bir taraf ağırlık kazanacak hangi taraf önemli değil ozaman başarı gelecek.

  2
  4
 10. Kim kurtaracaksa kurtarsın ama bu kulübü biri kurtarsın artık. Malum partiden zamanında çok zarar gelse de sığınacak dal arıyoruz. Her maç “Bursaspor sen çok yaşa!” diye bağıran taraftarı üzmeyin. Bursaspor’u yaşatın.

  1
  3
 11. Ali Nur başkan Salı günü Orhaneli’ye İsmail Tatlıoğlu’nun annesinin cenazesine gelmişti, kendisine Bursaspor’un hali ne olacak diye sordum, “iyi olacak” diye cevap verdi.

  1
  5
 12. Arkadaş gün birlik günüdür şimdi iyi şeyler söylemenin zamanı.Tamer hoca her şeyi açık açık söyledi. Helal olsun böyle hocaya. Olumsuz yorumlar yapmayalım şimdi Şampiyon takımı yeniden eski günlerine döndürmek zamanı.

  1
  2
 13. Sayın eski bakan faruk çeliğe başkan adaylığı için çağrı yapılmalıdır yada yada rahmetli başkan yazıcınin kardesine ailesine çağrı yapilmalidr taraftarin tek sesini çıkaramayacagi aile yazici ailesidir faruk celikde dahil baskan adaylıgi icin cagri yapilmalidir bursa basıni çagri yapmanızı bekliyoruz kayitsiz kalinmaz insallah uzerine duseni yapalim bursa basini çağri yapalim sira sizde

 14. Bursaspor 2 defa ligden düştü ikisindede Bursa büyükşehir belediye başkanı İnegöllü idi yani Alinur başkanı samimi bulmuyorum. Bursasporu değil daha önce kulup başkanlığınıda yaptığı İnegölsporu süper lig e çıkarmayı daha çok isteyeceğini düşünüyorum

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu